Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χαχα μου θυμισες εποχες llthats a huntar itam!''

Γιαυτο ακριβως χρειαζοταν ακομα ενα hero class, απλα για να υπαρχει ποικιλια και να μην πηξουμε στους dk.

 

 

Αλλα εχω την εντυπωση οτι ειχαν πει καποτε οτι παιζει να εβαζαν και αλλο class με patch.

Το οποιο δεν αποκλειεται, γενικα η blizzard κανει τρομερη δουλεια με ολα τα expansion που εχει βγαλει μεχρι τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παίζει μόνη της στο γήπεδο, οπότε ότι γουστάρει κάνει. Βγάζει μόνο ένα νέο class και μας το προσφέρει στο πιάτο lvlαρισμένο για να ξεπεράσει και τους τελευταίους δισταγμούς των παλιών παικτών που βαριούνται - συχαίνονται το lvling, και ενώ ξέρει ότι θα πήξουμε από dk και κανείς δεν ξέρει τι θα γίνεται με το loot στα 5αρια, δεν βγάζει και δεύτερο class να ισοροπήσει λίγο την κατάσταση με χαζοδικαιολογίες περι balance λες και τα υπάρχοντα classes είναι balanced. Αλλά η αλαζονία αυτά κάνει, κάποτε έδινε free Naxx και ΑQ και τώρα πετάει ξεροκόμματα τύπου Sunwell και κάποιοι την ευγνωμονούν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπο 55 lvl ...και πρεπει να εχεις χαρακτηρα με πανω απο αυτο το lvl..

 

 

 

Γιατι αυτες τις μερες πεφτουν συνεχεια οι servers ? και τωρα παλι πεσμενοι ειναι :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον απο τα λιγα που προλαβα να δω σημερα[

Eιμαι στο Coldara pve και ειναι ο πρωτος beta server.Eφτιαξα ενα undead death knight lvl 55 και το πρωτο q που πηρα ηταν απο τον lich king!. Βασικα οποιο race και να παρεις το πρωτο q σου ειναι απο τον Lich king, και μεσα σε 2 q παιρνεις ενα αρκετα καλο 2h weapon.

Επειτα στο SW υπαρχει πλεον λιμανι που σε παει η στο Auberdine η Βorean Tundra (Northrend) . Πολυ undead ομως ρε παιδι μου εχουμε να αντιμετωπισουμε....μου θυμισει plaguelands με χιονια

Στην μπαρα διπλα στα talents εχει προστεθει το achievments mε διαφορα που μπορεις να κανεις π.χ. 5 daily q, 140 q στην ταδε περιοχη, να φτασεις το reputation στο exalted σε καποιο faction κτλ

Στο spellbook προστεθηκε και ενα ακομα tab το οποιο λεγεται glyphs.

Παντως πρεπει να εχουν λιωσει ηδη καποιοι εκει μεσα γιατι ειδα εναν 71 lvl death knight xD....Θελω να δω τι θα πρωτοπρολαβω να κανω...Ευτυχως μου εμειναν 3 μερες μεχρι την αδεια μου και ετοιμαζω να το λιωσω.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον απο τα λιγα που προλαβα να δω σημερα[

Eιμαι στο Coldara pve και ειναι ο πρωτος beta server.Eφτιαξα ενα undead death knight lvl 55 και το πρωτο q που πηρα ηταν απο τον lich king!. Βασικα οποιο race και να παρεις το πρωτο q σου ειναι απο τον Lich king, και μεσα σε 2 q παιρνεις ενα αρκετα καλο 2h weapon.

Επειτα στο SW υπαρχει πλεον λιμανι που σε παει η στο Auberdine η Βorean Tundra (Northrend) . Πολυ undead ομως ρε παιδι μου εχουμε να αντιμετωπισουμε....μου θυμισει plaguelands με χιονια

Στην μπαρα διπλα στα talents εχει προστεθει το achievments mε διαφορα που μπορεις να κανεις π.χ. 5 daily q, 140 q στην ταδε περιοχη, να φτασεις το reputation στο exalted σε καποιο faction κτλ

Στο spellbook προστεθηκε και ενα ακομα tab το οποιο λεγεται glyphs.

Παντως πρεπει να εχουν λιωσει ηδη καποιοι εκει μεσα γιατι ειδα εναν 71 lvl death knight xD....Θελω να δω τι θα πρωτοπρολαβω να κανω...Ευτυχως μου εμειναν 3 μερες μεχρι την αδεια μου και ετοιμαζω να το λιωσω.

 

 

 

Που ειπαμε οτι μενεις να ερθω να σου κανω παρεα να μην νοιωθεις μονος στην Νorthrend ?? 2.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά είναι, ο άλλος έχει beta key θα πάρει άδεια και αντί να κάτσει να ξεψαχνίσει το Wotlk θα πάει διακοπές....Ήμαρτον get an online life ffs :D!!!!

 

Και κάτι που ρώτησα πριν και δεν απαντήθηκε. Δεν γίνεται να ξεκινήσεις DK από το Lvl1?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά είναι, ο άλλος έχει beta key θα πάρει άδεια και αντί να κάτσει να ξεψαχνίσει το Wotlk θα πάει διακοπές....Ήμαρτον get an online life ffs :D!!!!

 

Και κάτι που ρώτησα πριν και δεν απαντήθηκε. Δεν γίνεται να ξεκινήσεις DK από το Lvl1?

 

lol το ειπες αναποδα η το ειπες σωστα?

 

Δυστηχως (QQ) η γυναικα μου πρωτον δεν δικαιουτε αδεια επομενως εδω και καιρο ειχαμε παρει την αποφαση οτι δεν θα πηγαιναμε διακοπες. Ερχεται και δευτερο παιδι τωρα δυσκολιες και λοιπα καταλαβαινετε. Λουκουμι μου καθησε!

 

DK LVL 55 ετσι ξεκιναει.

 

Το λιμανι ειναι

πισω απο το cathedral για να καταλαβεις και ο χαρτης στην SW αλλαγμενος με την προσθηκη του λιμανιου

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Cristos_75 λάθος το κατάλαβα πριν. Νόμιζα ότι αφού παίρνεις άδεια θα φύγεις για διακοπές και τις 3 εναπομείναντες μέρες θα δεις ότι προλάβεις. Στην περίπτωση σου μια χαρά σου έκατσε :).

 

Οι εργασίες για το λιμάνι της SW έχουν ήδη ξεκινήσει. Σε ένα σημείο υπάρχουν npc που εργάζονται για την κατασκευή του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Δεν υπηρχε balance με το tbc , τωρα να δειτε τι θα γινει ...

 

http://www.youtube.com/watch?v=Zw9mSum4JFE

aoe farm FTW (unholy spec)

 

http://www.youtube.com/watch?v=AtHQHc9wTGE

five man dungeon death knights only

 

http://www.youtube.com/watch?v=TZ6Qp9EX1lA&feature=related

more aoe

 

http://www.youtube.com/watch?v=_wbfz2dLTzE

a bit solo with his pet

 

Αυτα ηταν κατι απλα βινεακια , που να δειτε τα αλλα στο warcraftmovies.com ...

 

 

 

Funny time :

 

http://warcraftmovies.com/stream.php?id=84241&stream=&h=1353061b08d73a0f0103b0c3402d6fbc

 

 

Δυστηχως η ευτυχως , εγω θα παραμεινω με τον παππα μου και τον roga μου .... για να αποδειξω το αντιθετο ,

ΟΤΙ ΟΙ DEATH KNIGHT ΜΕ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ !!!!1 :devil::devil::devil:

 

 

 

EDIT : Να το και το adventure board game .

http://store.fantasyflightgames.com/world-of-warcraft-adventure-game.aspx

θα το επαιρνα αλλα δεν ξερω ακομα αν ερχετε Ελλαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει απο χτες το βραδυ στις 11 που ειναι κατεβασμενοι οι servers ενωη προγραμματισμενη συντηρηση ηταν απο τις 3 τα ξημερωματα μεχρι σημερα στις 1 το μεσημερι ...

Ηδη δηλαδη ειναι κατω 15 ώρες ...και το ιδιο εχει συμβει πριν απο λιγες ημερες με αποτελεσμα να δωσει η Blizz 1 μερα επιπλεον ...

Για να δουμε τι θα κανει τωρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...