Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

blue post στα official forums έλεγε τέλη 2008...

 

Ρε συ Thresh γράφεις πράγματα σαν να μην ξέρεις τη Blizz, λένε τέλη 2008, αλλά αν το δεις πριν το 2009 εγώ θα σου χαρίσω το account μου, και δεν θα χάσεις trust me :P:p:p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

IMO Οκτωβρη το πολυ Νοεμβρη. To παιχνδι ειναι σχεδον ετοιμο. Το βραδυ ελπιζω να σας πω την πρωτη μου εμπειρια απο την beta. To πρωι ηταν να μπω αλλα κατεβαζε ενα δυο τελευταια patches και το αφησα, γιατι επρεπε να παω στην δουλεια. Παντως με το που ειδα το screen για να κανω install την beta μιλαμε πορωθηκα ΑΓΡΙΑ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλεος όχι άλλα διαστημόπλοια...Star trek το καταντησαν το game :P

 

σωστος,....to burning legion απο θεμα σεναριου και περιβαλλοντος,μαλλον για expansion mmo starcraft εμοιαζε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δηλώσει επίσημα οτι το Wotlk θα είναι medieval style και όχι high-tech style όπως το tbc. :-)

Όσο για νέα races προσωπικά δεν θα με χάλαγαν ta high elves έστω και ως reputation fanction αλλά δε νομίζω οτι σχεδιάζουν την εισαγωή νέων races τουλάχιστον γι αυτό το expansion.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

γιατί θα υπάρξει άλλο expansion? :o

τι θα βάλουν? :P

ουσιαστικά μόνο ο Arthas έχει μείνει...άντε και το καθάρισμα του Emerald Dream (druids only?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι είχα διαβάσει για ένα expansion κάθε χρόνο, απο επίσημο site, λίγο πριν ανακοινωθεί το wotlk. Τώρα το κατα πόσο είναι εφικτό κατι τέτοιο δεν ξέρω. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Κατι είχα διαβάσει για ένα expansion κάθε χρόνο, απο επίσημο site, λίγο πριν ανακοινωθεί το wotlk. Τώρα το κατα πόσο είναι εφικτό κατι τέτοιο δεν ξέρω. :P

 

Οντως το εχουν πει αυτο . :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε να βγει να φτιαξω το female gnome death knight (με ροζ κοτσιδια ofc)

 

Παντως και ας υπαρχει υλικο για πολλα εχπανσιον δεν υπαρχει κατι ΄μεγαλυτερο' απο τον arthas

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

blizzard ειναι . Δεν ειναι δυσκολο να πεταξει του χρονου στην εκθεση της το WarCraft 4 οπως φετος με το D3 και να σου πεταξει 5-6 expansion σε βαθος χρονου με την ιστορια του Warcraft 4. Μην την υποτιμαμε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα για να λεμε την αληθεια,τα expansion του wow,οταν/θα πρωτοκυκλοφορησαν/σουν δεν προσθετουν και παρα πολλα...τιποτα νεο σε new classes,μονο ενα death knight.Κατα τη γνωμη μου θα επρεπε να υπαρχουν για ολα τα classes prestige classes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι ότι αφού 80αρίσουμε με τους mains μας, θα αρχίσει να ξεπροβάλει μαζική ορδή από deathknights :D. Όπως τώρα το lvl up ήταν υπόθεση κυρίως belfs και dranei έτσι και στο expansion θα σκάνε μύτη από παντού DK....Τρέμω στο τι θα γίνεται με τα items σε 5man....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...