Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως σκέφτομαι ότι τα add-ons λογικά δεν μπορούν να κάνουν κάτι, και εξηγώ γιατί. Αυτά ενεργοποιούνται μόνο εφόσον τα έχεις επιλέξει και κατά την διαδικασία του log-in στο παιχνίδι. Το authenticating (εισαγωγή Password) γίνεται νωρίτερα πριν ακόμα ενεργοποιηθούν τα add-ons.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

hehe ναι,αλλα που κουραγιο για lvl up hunter ξανα...

 

Πλάκα κάνεις έτσι? Ανέβασα Orc hunter στο 70 σε περίπου 2 μέρες played χωρίς να ξέρω καν τα quests καθότι ήταν ο πρώτος μου horde... είναι μακράν το πιο γρήγορο class για lvl up.

 

σπερα πεδες ποτε λετε να βγει to expansion wrath of the lich king?

 

Νοέμβριο-Δεκέμβριο

 

Μην το περιμένετε πριν το 2009 το expansion. Το είχε πει πριν 1-2 μήνες ένας εκπρόσωπος της Blizz σε μια συνέντευξη, αν βρω το λινκ θα το ποστάρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως σκέφτομαι ότι τα add-ons λογικά δεν μπορούν να κάνουν κάτι, και εξηγώ γιατί. Αυτά ενεργοποιούνται μόνο εφόσον τα έχεις επιλέξει και κατά την διαδικασία του log-in στο παιχνίδι. Το authenticating (εισαγωγή Password) γίνεται νωρίτερα πριν ακόμα ενεργοποιηθούν τα add-ons.

 

Και ποιός σου εγγυάται εσένα ότι ένα από τα addons δεν παίρνει πληροφορίες για το account σου την ώρα που παίζεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι πληροφορίες να πάρει ρε συ; Το τι κουμπιά πατάω εκείνη την στιγμή; So what?

 

Το authenticating γίνεται μια φορά κατά την εισαγωγή στο παιχνίδι. Απο εκεί και πέρα δεν ξαναμεταδίδεται αυτή η πληροφορία.

 

Και δύο μέρες played για 70άρη.... αχεμ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τη Blizz ποτέ μη λες ποτέ.

 

Δεν θα διαφωνήσω σε αυτό. ;)

 

Για τον hunter δεν εννοώ 2 μέρες played σερί... συνολικά εννοώ, πόσος χρόνος χρειάστηκε για να φτάσει 70, ένα μήνα + έπαιζα.

 

Κατάλαβα τι λες, αλλά ακόμα και συνέχεια rested να ήσουν, με 48 ώρες played δεν πας 70, ειδικά όταν lvlάρεις και ψάχνοντας. Αλλά τέσπα, δεν είναι αυτό το θέμα μας :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω. Ακόμα και με το Quest Helper δεν είμαι σίγουρος οτι γίνεται. Ίσως, τώρα που παίρνεις και mount στο 30, ίσως. Αλλά και πάλι, δεν νομίζω πως γίνεται 60-70 σε λιγότερο από 24 ώρες, ειδικά αν δεν είσαι rested συνέχεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ, δεν έχω λόγω να μην σε πιστέψω αν και μου μυρίζει τρελό κάψιμο και boost παράλληλα :)

 

Προσωπικά έχω αρκετούς χαρακτήρες και ειδικά μέχρι το 40lvl ξέρω τα quests απ'εξω. Στο 58 αρχίζω πάλι να τα θυμάμαι. lol...Ένας priest που ανεβάζω τελευταία είναι 33lvl και έχει 1 day και κάτι 2-3ώρες played. Και δεν είναι ότι χαζεύω δεξιά αριστερά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Και αν τα addons εχουν keylogger μεσα στο φακελο τους ? Και απο την ωρα που τα βαζεις στο wow ενεργωποιουνται ? Δεν ειχατε ακουσει οτι το curse ειναι επικινδυνο για να σας φαει το account ? Πολλοι την ειχανε παθει λεει , ακομα και ατομα που το account τους το προσεχαν σαν τα ματια τους ... :shifty:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αν τα addons εχουν keylogger μεσα στο φακελο τους ?

 

Αυτό ναι, έχει μια λογική.

 

Τι να πω, πραγματικά προσέχω το pc μου πάρα πολύ και γίνεται συχνά σχολαστικός έλεγχος. Άμα χάσω το account μου, θα φάω τρελή απογοήτευση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Μην το περιμένετε πριν το 2009 το expansion. Το είχε πει πριν 1-2 μήνες ένας εκπρόσωπος της Blizz σε μια συνέντευξη, αν βρω το λινκ θα το ποστάρω.

 

blue post στα official forums έλεγε τέλη 2008...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νέα races θα υπάρξουν? Οι φήμες περί tuskarrs και pandarens ευσταθούν ή όχι. Γνωρίζω ότι στην τρέχουσα beta δεν υπάρχουν νέα races αλλά λέω μήπως προστεθούν με κανένα update.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

όχι δεν νομίζω να βάλουν νέα races, θα το είχαν ανακοινώσει εδώ και καιρό...

το θέμα είναι μπας και βάλουν άλλα classes σαν τον Deathknight

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...