Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Απο την Παρασκευη μου ειχε ερθει αλλα δεν ειχα μπει στον κοπο να μπω να δω τα mail μου.

 

Τσεκαρα και τα forum τις blizzard για το wotlk, και δεν ειναι fake αυτο που εχω. beta κλειδια εχουν αρχισει και μοιραζουν απο τις 15/7.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωλείται Account World of Warcaft.

 

70 Level, Warrior, στον Server Neptulon.

 

Περιέχει 6700 Gold Διαθέσιμα, Full Epic Tankin', Fury PVE Dps και φυσικά PVP Gear με μίξη s2-s3-s4 + Vindicator, Guardian's Items.

 

Επιπρόσθετα, 33.000 Honor points Και 1740 Arena Points.

 

375/375 Blacksmith + Armorsmith 375/375 Mining

 

+ 2 μήνες προπληρωμένος χρόνος παιχνιδιού!

 

 

700 euro gia tank

 

Τον δίνω μόνο 100 ευρώ με όλα τα παραπάνω, λόγω αποτοξίνωσης ( + οικονομικών προβλημάτων ) απ'το παιχνίδι. Πραγματικά εξευτελιστική τιμή! Εάν βρίσκεστε θεσσαλονίκη ή γύρω περιοχές, έχω μεταφορικό μέσο και μπορώ να έρθω στο μέρος σας για επιτόπου συναλλαγή! Για όλα αυτά, αν ψαχτείτε λίγο θα θέλατε ανώ των 700 ευρώ!

 

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Neptulon&n=Dualcore

 

+20 ευρώ, αν θέλετε και τα παιχνίδια World of Warcraft + The Burning Crusade!

 

Εάν έχετε σχέση με το Ebay που εγώ δεν έχω, μπορείτε να τον μεταπωλήσετε σε πολύ καλύτερη τιμή!

 

To Call of Duty 4 ( PC ) πωλείται γνήσιο με το Key του στα 30 ευρώ

 

Τηλ. Επικοινωνίας 6974832541 Θεσσαλονίκη

 

700 euro για wαrrior που δεν έχει πατήσει το πόδι του ΜΗ και ΒΤ λίγο χλωμό το βλέπω

ίσως να κάνω και λάθος αλλά για Full Epic Tankin', Fury PVE Dps όπως λες βάζω κάπια ??

σχετικά παντα για τα 700 euro που λες σαν πραγματική τιμή....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταιγισμός απο hackεμένα account τελευταία. Μας έχουν ριμάξει το guild. Μέσα σε διάστημα 2 μηνών, 3 μέλη, 2 officers και το κερασάκι στην τούρτα, η GM χθες, χάσανε για λίγο τον έλεγχο του account τους.

 

Ειδικά το χθεσινό μας κατέστρεψε. Όλη η bank έκανε φτερά, με πράγματα αξίας πάνω απο 20k gold. Αυτό που με τρελαίνει είναι οτι η GM ισχυρίζεται οτι παίζει μόνο στον Η/Υ της, ξέρει μόνο αυτή το Password, το αλλάζει συχνά και έχει antivirus, antilogger και τα σχετικά εγκατεστημένα. Οπότε φρίκαρε που έγινε αυτό.

 

Ή κάτι παίζει με τα addons ή η δουλειά γίνεται απο "μέσα" απο κάποιος διεφθαρμένους υπαλλήγους της Blizz. Δεν μπορώ να βρω άλλη δικαιλογία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταιγισμός απο hackεμένα account τελευταία. Μας έχουν ριμάξει το guild. Μέσα σε διάστημα 2 μηνών, 3 μέλη, 2 officers και το κερασάκι στην τούρτα, η GM χθες, χάσανε για λίγο τον έλεγχο του account τους.

 

Ειδικά το χθεσινό μας κατέστρεψε. Όλη η bank έκανε φτερά, με πράγματα αξίας πάνω απο 20k gold. Αυτό που με τρελαίνει είναι οτι η GM ισχυρίζεται οτι παίζει μόνο στον Η/Υ της, ξέρει μόνο αυτή το Password, το αλλάζει συχνά και έχει antivirus, antilogger και τα σχετικά εγκατεστημένα. Οπότε φρίκαρε που έγινε αυτό.

 

Ή κάτι παίζει με τα addons ή η δουλειά γίνεται απο "μέσα" απο κάποιος διεφθαρμένους υπαλλήγους της Blizz. Δεν μπορώ να βρω άλλη δικαιλογία.

 

η απλά σας σκάμμαρε την bank και το παίζει αλέκος τώρα.. B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά πλέον δεν επιστρέφουν τα πάντα πίσω σε περίπτωση hack? Ένας φίλος που την έπαθε πρόσφατα πήρε τα πάντα πίσω ακόμα και το gold.

 

Όπως και να έχει μου φαίνεται ήρθε η ώρα να προμηθευτούμε την παπαριά που πουλάει η blizz για περισσότερη ασφάλεια (κάτι αντίστοιχο με αυτό που χρησιμοποιούμε στο ebanking).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν παίζει να έκανε τέτοια αλητεία η GM μας. Πάντως πρόσφατα όλο το gear του ενός officer και αυτά που είχαν σηκωθεί απο την gbank, μας τα είχαν επιστρέψει. Ελπίζω το ίδιο να γίνει και τώρα.

 

Αυτό το εργαλείο που κάνει πιο secure το log-in, νομίζω πως κυκλοφορεί μόνο στην Αμερική προς το παρόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν παίζει να έκανε τέτοια αλητεία η GM μας. Πάντως πρόσφατα όλο το gear του ενός officer και αυτά που είχαν σηκωθεί απο την gbank, μας τα είχαν επιστρέψει. Ελπίζω το ίδιο να γίνει και τώρα.

 

Αυτό το εργαλείο που κάνει πιο secure το log-in, νομίζω πως κυκλοφορεί μόνο στην Αμερική προς το παρόν.

 

και ειναι και out of stock

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκανα upgrade το account μου και κατεβαζω τον client (γυρω στα 2 gb) δεν με βλεπω σημερα να το βλεπω...εχω 3 70αρηδες κα ειμαι πολυ περιεργος να δω ειδικα τον lock μου με το demonology talent.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οντος πολλα hack εγω που παιζω απο ενα net στην γιτονεια μου 10 ατομα πεζαμε wow οι 5 εφαγαν hack.blizzard suck

 

Η blizzard που κολλάει;;Αν βάζεις ότιναναι addons και δεν προσέχεις απο μόνος σου το account σου(αν παίζεις από νετ-καφε σβήσιμο του game απαιραίτητα) λογικό είναι μια μέρα να δεις τον χαρακτήρα σου γυμνούλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...