Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ε εντάξει, εμείς ήμασταν μεγάλη παρέα και είχαμε συνεννοηθεί :D. Είχε πολύ πλάκα δεδομένου ότι ήμασταν στο vt άτομα από Τουρκία μέχρι Ισλανδία και ακούγαμε happy new year κάθε μια ώρα rofl.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω ελπιζω για Νοεμβρη, οσο πιο γρηγορα τοσο το καλυτερο :D

Αλλα η blizzard δεν προκειται να βγαλει το expansion αν δεν ειναι 110% ετοιμο (βλεπε Age of conan :P )

 

 

Εντωμεταξυ με το θεεικο ενιαιο spell damage+healing ειμαι σχεδον σιγουρος οτι θα παρατησω τον lock και θα αρχισω παλι τον preist στο wotlk :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωλείται Account World of Warcaft.

 

70 Level, Warrior, στον Server Neptulon.

 

Περιέχει 6700 Gold Διαθέσιμα, Full Epic Tankin', Fury PVE Dps και φυσικά PVP Gear με μίξη s2-s3-s4 + Vindicator, Guardian's Items.

 

Επιπρόσθετα, 33.000 Honor points Και 1740 Arena Points.

 

375/375 Blacksmith + Armorsmith 375/375 Mining

 

+ 2 μήνες προπληρωμένος χρόνος παιχνιδιού!

 

Τον δίνω μόνο 100 ευρώ με όλα τα παραπάνω, λόγω αποτοξίνωσης ( + οικονομικών προβλημάτων ) απ'το παιχνίδι. Πραγματικά εξευτελιστική τιμή! Εάν βρίσκεστε θεσσαλονίκη ή γύρω περιοχές, έχω μεταφορικό μέσο και μπορώ να έρθω στο μέρος σας για επιτόπου συναλλαγή! Για όλα αυτά, αν ψαχτείτε λίγο θα θέλατε ανώ των 700 ευρώ!

 

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Neptulon&n=Dualcore

 

+20 ευρώ, αν θέλετε και τα παιχνίδια World of Warcraft + The Burning Crusade!

 

Εάν έχετε σχέση με το Ebay που εγώ δεν έχω, μπορείτε να τον μεταπωλήσετε σε πολύ καλύτερη τιμή!

 

To Call of Duty 4 ( PC ) πωλείται γνήσιο με το Key του στα 30 ευρώ

 

Τηλ. Επικοινωνίας 6974832541 Θεσσαλονίκη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Παπασωτηρίου έχει την σειρά 2 από τις φιγούρες του wow για όποιον ενδιαφέρεται στα 21.50 οι απλές και στα 39,99 οι 2 μεγάλες (Illidan και Vindicator Marrad). Χτύπησα 2 σήμερα και εξεπλάγην ευχάριστα μιας και είναι κλάσεις ανώτερες από την πρώτη γενιά η οποία δεν μου είχε αφήσει και τις καλύτερες εντυπώσεις. Στην Στουρνάρη τις έχουν στήσει κι όλας για όποιον θέλει να τσεκάρει πριν αγοράσει. Δώστε προσοχή στο gnome με το κοτόπουλο το σπάει :D!!!!

 

Άντε να μας έρθει και η τρίτη σειρά να χτυπήσω επιτέλους την κάτωθι....μπαχ gief priest figure plx plx plx (νομίζω μακράν η καλύτερη μέχρι ώρας)

 

9880_a_full.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το γεγονος οτι πλεον το fire/frost/shadow spell damage θα γινει ενιαιο μας ευνοει εμας τους lock?

 

Δεν θα εχει καμια διαφορα , ισως το μονο μειονεκτημα θα ειναι οτι δεν θα υπαρχουν item με μονο +shadow damage, το οποιο ηταν περισοττερο απο το αντιστοιχο +dmg+healing

Πολυ μικρο το κακο κατα την γνομη καθως ποτε δεν συμπαθησα τα item με +shadow dmg

 

Θα ειναι απιστευτα καλο για class τα οποια χρειαζονται διαφορετικα item αν κανουν respec

 

 

Και abolish disease > death knight :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Για παραδειγμα αν εισαι mage και εισαι fire , αν θες να γινεις frost δεν θα ψαχνεις για αλλο gear επιδη δεν θα λεει +fire dmg θα λεει +spell dmg το item ετσι θα ειναι και για frost . (τουλαχιστον ετσι πιστευω εγω :mrgreen: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...