Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

Αμέ μετά τους Nirvana, έρχονται και οι Iced Earth να βοηθήσουν στο QQ μου :D. Πρέπει να ανοίξω το account μου να φτιάξω κανένα videάκι....

 

Δικοί σου είναι οι στίχοι; Τρελλές εμπνεύσεις...:lol:

 

 

 

 

Υ.Γ Παραγγελιές δέχεσαι; Κάτι σε Καζατζήδη "Βρέχει φωτιά στη στράτα μου" για QQ Fire Mage θα μπορούσες να φτιάξεις; :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δικοί σου είναι οι στίχοι; Τρελλές εμπνεύσεις...:lol:

 

 

 

 

Υ.Γ Παραγγελιές δέχεσαι; Κάτι σε Καζατζήδη "Βρέχει φωτιά στη στράτα μου" για QQ Fire Mage θα μπορούσες να φτιάξεις; :lol:

 

Όχι βέβαια μικροαλλαγές κάνω :D. Δεν ξέρω αλλά όλα τα τραγούδια μου φαίνονται ιδανικά για whine τώρα πια. Θα το κοιτάξω και για Καζατζίδη και θα επανέλθω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Toν τελευταιο καιρο κανω πολλα BG και μαζευω honor και marks για το WotLK αλλά υπαρχει καποιος τροπος να κραταω 100+ marks??? Αν οχι μπορω τουλαχιστον να μαζεψω οσο honor θελω χωρις να υπαρχει καποιο οριο αργοτερα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο οσο ξερω μεχρι 100 marks κρατας και δεν υπαρχει καποιος τροπος να παρεις περισσοτερα. Οσο για το honor αν θυμαμαι καλα μπορεις να εχεις μεχρι 75.000 points.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πεδες help.ειμαι warrior fury.ειμαι με blue items απο heroic και 2 weapons merci.σιμερα μπικα σε μια guild και τορα θελο help.να κατσο να μαζεπσο gear σιγα σιγα απο badges? ή να pao na paro full merci set?παντα για pve προτι φορα θα παο σε raid.και θελο να μου πειτε τι ακσιζει.ενοιτε πος αν παρο merci θα τα αλακσο με T4-5-6 αργοτερα αλλα για τορα θελο να με πειτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια επειδη εκανα reroll σε horde και αλλαξα server μηπως ξερετε κανεναν τροπο να δωσω τα gold σε κανενα site και να μου τα δωσουν στον server που ειμαι τωρα?εχω 3500 g στον silvermoon alliance και θελω σε horde στον twilight hammer αμα υπαρχει κανενας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Εγω χρειαζομαι , χαχαχαα . Βασικα και εγω στον silvermoon ειμαι , μπορεις να μου πεις το ονομα σου γιατι μπορει να σε ξερω . Παρολα αυτα , να ξερεις οτι αυτο που ζητας δεν γινεται . Και αν τους δωσεις τα gold σου να ξερεις οτι θα πανε χαμενα γιατι πολλοι απλα θα σε κλεψουν .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα παιδιά θα ήθελα να κάνω transfer τον warrior μου είναι tank απο genjuros και επειδή την σιχάθηκα την ολη φάση εκει θέλω να τον κάνω transfer το link είναι http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Genjuros&n=Kosk αν ενδιαφέρεται κάποιος ας μου πεί ότι θέλετε στείλτε μου mail είτε εδώ είτε στο e mail μου [email protected] ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...