Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και ο Muru έφαγε nerf πριν προλάβουμε να τον ρίξουμε:(

 

Δεν καταλαβαίνω, μια χαρά ήταν το encounter. Πάνω που είχαμε μια μάχη που ήτανε επιτέλους challenging...nerf:(:-(:-(:-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

* Frost Armor, Ice Armor, Mage Armor, and Molten Armor are no longer Magic effects and cannot be dispelled.

* Demon Skin, Demon Armor, and Fel Armor are no longer Magic effects and cannot be dispelled.

 

Rape me

Rape me, my friends

Rape me

Rape me again

 

Soon,

i ll be the only one (priest)

i ll be the only one

 

Nerf me (blizz)

Do it and do it again

Waste me (blizz)

Rape me, my friends

 

Soon,

i ll be the only one (priest)

i ll be the only one

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι op οι priests.... not

 

cripling poisons + timer για να βλεπεις ποτε εχει cd στο fear για να πατας clos / kick / garrote και αστον να ψοφαει. αλλωστε αμα πιασει το cripling + wounding οσο heal και να κανει θα παει οοm τρομερα συντομα. ακομη και shadowfiend να αμολησει, πατας ενα vanish και κανει το shadowfiend βολτες μονο του χωρις να του δινει ιχνος mana back....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Rape me

Rape me, my friends

Rape me

Rape me again

 

Soon,

i ll be the only one (priest)

i ll be the only one

 

Nerf me (blizz)

Do it and do it again

Waste me (blizz)

Rape me, my friends

 

Soon,

i ll be the only one (priest)

i ll be the only one

 

ROFL. Οτι θα ταίριαζε τραγούδι των Nirvana στο WoW και ειδικά στους priests δεν το περίμενα ποτέ :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και όλα αυτά επειδή δεν μπορείτε να σκοτώσετε έναν disc priest...

Γιατί αυτός μπορέι να σας κάνει τίποτα? :devil::devil::devil:

 

(ειπε ο disc priest)

 

If you don't have a felhound you cant win me...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο disc δεν πεθαίνει σε 10 secs όπως οι άλλοι παπάδες πεθαίνει μετά από 15....big deal. Μετά από τόσο nerf που έχει φάει και το disc tree είμαστε για το λούτσο καβάλα γενικώς.

 

Μου την πέφτει το xyz class, πείτε μου αν δεν με παίρνει (που δεν με παίρνει ως healer) πως θα ξεφύφω? Έχω το insignia άντε έφυγα μια, έχω ένα broken scream και thats it....Θέλετε τον priest νεκρό-----)έχετε τον priest νεκρό.

 

Α ξέχασα αν είμαι σε ύψωμα έχω συνεχές leviate (με reagent ofc) για να ξεφεύγω. Αυτή είναι η λύση:

 

Priest θες να παίξεις ξύλο? Ανέβα ψηλά για να μπορέσεις να την κάνεις αν τα βρεις σκούρα. Γι'αυτό το λόγο μάλλον μας έδωσαν φτερά στο tier 5/arena2 :D!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζείτε αρκετά για να έρθει το πυροβολικό να σας σώσει, εσείς και οι Palas είστε σκέτη βαρεμάρα απο ένα σημείο και μετά...άμα πέσεις και σε dwarf priest, χέσε μέσα.

 

Edit: Στο pvp και το ένα sec κάνει την διαφορά, ρώτα και 'μας με το Cheat death τι διαφορά έχει το τότε talent με το τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι οτι το Game δεν φτιάχτηκε για 1v1 είναι φτιαγμένο για team gaming... για τον λόγο αυτό και το ladder ειναι σε 2v2 και σε 5αρια instance... Οστόσο σαν priest χωρις να περιαυτολογώ :-) τα σπάω όλα (εκτός απο felhound)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν και μου την δίνει το shadowstep δεν είναι συνήθως αρκετό... Εαν ξεφύγω απο τα αρχικά stun lock/kidney shot ζωντανός δεν έχεις ελπίδα... Εαν με βρείς φυσικά χωρίς trinket και shield off μπορεί και να με στείλεις one shot...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κόλπο με τους priests είναι ένα ζουμερό 5cp expose armor...τότε ναί ξεκινάει η τσόντα.

 

Edit: Άμα βάλεις μαζί και τα armor ignore items είναι σα να φοράει μπικινάκι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...