Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εχει ενα φιλαρακι rogue σε RP server, κανει γυρες Shattrath και ριχνει τα εξης whisper:

 

"You notice your money pouch is significantly lighter... You have been robbed, missing about 1 gold piece!"

 

Στο καπακι ανοιγει trade, και 99% των περιπτωσεων του δινουν το g ασυζητητι :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω ενα προβλημα να εγκαταστησω το wow στ λαπτοπ μ! μηπως ξερει κανεις τ μπορει ν παιζει γτ εχω ακουσει οτι μπορει ν χρειαζεται κ κατι παραπανω απο τ install cd... αν ξερει κανεις ας μ πει! thnx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω ενα προβλημα να εγκαταστησω το wow στ λαπτοπ μ! μηπως ξερει κανεις τ μπορει ν παιζει γτ εχω ακουσει οτι μπορει ν χρειαζεται κ κατι παραπανω απο τ install cd... αν ξερει κανεις ας μ πει! thnx

 

 

Τι ακριβως προβλημα εννοεις?

Αφου κανεις την εγκατασταση πρεπει να κατεβασεις και τα πατψη για να αρχισεις να παιζεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ξερω οτι πρεπει ν κατεβασω τ patch αλλα δν γινεται η εγκατασταση καθολου γτ οταν παταω ν γινει μ βγαζει ενα error... τν μια φορα ηταν κατι π ελεγε σ σχεση μ mp3 lame (κατι τετοιο) κ τν αλλη μ εβγαλε να το τερματησω...:cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ξερω οτι πρεπει ν κατεβασω τ patch αλλα δν γινεται η εγκατασταση καθολου γτ οταν παταω ν γινει μ βγαζει ενα error... τν μια φορα ηταν κατι π ελεγε σ σχεση μ mp3 lame (κατι τετοιο) κ τν αλλη μ εβγαλε να το τερματησω...:cry:

 

Δεν καταλαβα τι παιζει, λογικα ο codec δεν εχει σχεση με το wow

Αν μπορεισ να βρεις καποιον που εχει το wow μπορεις να αντιγραψεις τον φακελο σε ενα dvd και μετα στο laptop σου, δεν χρειαζεται εγκατασταση, θα παιζει κανονικα και θα εχεις και τα patch

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...