Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

και πάλι sorry που είμαι τόσο κακομαθημένος και μου την σπάει όταν με γράφουν και δεν λένε ούτε ένα ευχαριστώ όταν βοηθάω...τι αχάριστος που είμαι...

 

gn

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και ένας από το guild μου botάρει συνέχεια...σπάνια να παίξει αυτός κανονικά σε bg. Και το μόνο που έχει κάνει η blizzard είναι κάθε φορά που τον πιάνει τον banάρει για 24 ώρες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα παιδια ξανα. η γατα ειναι 70lvl αλλα εχω και μια 60 lvl απο wintersrping.αν και καταλαβα τι παιζει με το loyalty, πιστευω οτι για να ανεβει το loyalty και να κανει train θα παρει αιωνες....μια πιο γρηγορη λυση μηπως υπαρχει;

Σας ευχαριστω ξανα για την ανταποκριση :)))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν botαρα ποτέ αλλά στα AV Weeks συνήθως έπαιρνα ένα βιβλίο στα χέρια και thats it. Σκότωνα 2 rams με το που έμπαινα για να μην έχω μηδενικά stats πήγαινα τον char μου στα dwarfόσπιτα στην μέση του bg και διάβαζα το βιβλίο μου με την ησυχία μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν botαρα ποτέ αλλά στα AV Weeks συνήθως έπαιρνα ένα βιβλίο στα χέρια και thats it. Σκότωνα 2 rams με το που έμπαινα για να μην έχω μηδενικά stats πήγαινα τον char μου στα dwarfόσπιτα στην μέση του bg και διάβαζα το βιβλίο μου με την ησυχία μου.

 

ακριβώς το ίδιο αλλά με anime σε alt-tab . :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...