Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να αγοράσεις το insignia of the horde/alliance να αγοράσεις free action potions/living action potion, επιπλέον υπάρχουν items με stun resist όπως επίσης και gems.

 

http://www.youtube.com/watch?v=G9afAvdfjro λολ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

Πολύ παλιό αλλά all time classic.

Το ένα dagger του rogue είναι το σπασμένο μπουκάλι που έπεφτε κάπου στο blackrock.

Επίσης ο μαγος τελείως noob που δεν έκανε blink στο cheap shot :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το barman lawl για το οποίο έχω κάνει ΑΠΕΙΡΑ runs συνοδεύοντας rogues, βράδια ολόκληρα μέχρι να πέσει. Πρώτα πήρε και ο τελευταίος alt το barman και μετά ο priest μου το benediction μόνο αυτό λέω.

 

Δεν έκανε blink γιατί δεν είναι mage :). Άκου την επιθανάτια κραυγή που βγάζει, gaynelf είναι και μάλλον priest αφού πέφτει στο πιτς φιτίλι :P.

 

p.s. οι λεπτομέρειες κάνουν την διαφορά χαχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ παλιό αλλά all time classic.

Το ένα dagger του rogue είναι το σπασμένο μπουκάλι που έπεφτε κάπου στο blackrock.

Επίσης ο μαγος τελείως noob που δεν έκανε blink στο cheap shot :)

 

Barman shanker ftw!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδια εχω να παιξω WoW εδω και 6 μηνες και σημερα θα το ξαν'αρχησω ...

Εχω lvl 65 rogue (alliance)-lvl 64 hunter (horde) και lvl 70 mage (alliance)...

Θελω βοηθεια με το τι να φτιαξω...δεν μπορω να αποφασησω!!! Druid-Warrior-Paladin?

Επησης θα ηθελα να ξεκηνησω σε server με πολλους ελληνες οπου να υπαρχει και βοηθεια any suggestions?

 

p.s Ο hunter και o mage einai se RP (Darkmoon Faire)και ο rogue se PvP (Aggamagan)server

 

 

Α και κατι ασχετο ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ PVP!!http://www.youtube.com/watch?v=VNI3OPAUUIY

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σερβερ πιτα στους Ελληνες ειναι ο Genjuros. Αν εφτιαχνα char απο την αρχη θα ξαναφτιαχνα priest!!! Ο Druid παντως παρουσιαζει ενδιαφερον οπως και ο paladin (ειδικα τωρα που επαψε να ειναι loladin)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και Lightning's Blade Alliance έχει πολλούς Έλληνες αλλά ο server δεν προτείνεται με την καμία. Deader that Dead.

 

Retired (για την ώρα πάντα) GOSU εις την νιοστή HAELBOT PREIST LFHardcoreGuild For WotLK :D!!!!

 

Άρχισα να ανεβάζω στο youtube σιγά σιγά ότι videάκι έχω από το ένδοξο παρελθόν, pre tbc. Το πρώτο και μακράν αγαπημένο video μιας και συνοδεύτηκε από tier3 ώμους :D 3500 dkp (ήτοι τα points 2 μηνών συνεχούς raiding lawl) http://www.youtube.com/watch?v=h5HS7iOTYd8. Πραγματικά το τότε κάψιμο το σκέφτομαι σήμερα μακριά πια από το τρυπάκι και μου προκαλεί φόβο....Farming Black Lotus με βάρδιες και άλλα τέτοια καλά, σε περιόδους NAXX.

 

Τώρα ψάχνω τα video από rang και nef με την ελπίδα να τα βρω σε κάποιο "αρχαίο" σκληρό....

 

Πω μέχρι SSC και Void πήγα στο tbc το epenis μου μίκρυνε επικίνδυνα στο tbc. Στο WotLK δεσμεύομαι να ξαναγίνω John Holmes πάντως χαχα :P.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και στον Twilight's Hammer horde έχει αρκετούς έλληνες.

 

Εκει λεω να παω ως alliance οπως και εσυ sleepy αλλα εχω αλλη μια ερωτηση...

Ακομα οι alliance χανουν στα BG τακτικα?:shifty:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...