Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

Κοιταξε , εγω νομιζω οτι σας δωσαν καλα πραγματα απο τα talents των 80 (51 talent points) δηλαδη νομιζω οτι το guardian spirit ειναι imba για pvp ενω το αλλο απο τα shadow ειναι σαν την φουσκα του paladin με regenaretion αλλα απλως τρως 90% dmg λιγοτερο αντι για να εισαι full immune . Τωρα δεν ξερω αν μετα σας ξεσκισουνε στα nerfs αυτο ειναι αλλου παπα ευαγγελιο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης

Βασικα οι shadow priest κοβουν ασχημα , αλλα το λογικο ειναι ο priest να βγαζει καποιο normal dps και να ειναι ο main healer του game οπως και ο warrior ο main tanker που τωρα μας τα καθιζει ενας furas στο dps στα raid και λες ελεος... Δηλαδη τη σοι παπας εισαι αμα εχεις σκωτονεις τους παντες :devil::devil::devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποτε πάντως και επί δύο χρόνια οι shadow priests ήταν οι κυρίαρχοι στο pvp.

Μιλάω για το level 60.

Και ήμουν τυχερός που έζησα raid με 10 shadow priest στο warsong gulch. Ατελείωτο γέλιο να βλέπεις 10 παπάδες στα shadow να κατηφορίζουν με την σημαία και ότι πλησιάζει να γεμίζει dots και να ψοφάει πριν προλάβει να καταλάβει τι έγινε.

Συνήθως μετά την πρώτη σημαία οι αντίπαλοι τα παρατούσαν.

Με το expansion έγιναν πιο balanced. Για τώρα δεν ξέρω....ένα χρόνο έχει που το παράτησα σχεδόν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια υπαρχουν free server για wow οπως με το l2

sorry για την ερωτηση ισως υπηρχε απαντηση πιο πριν αλλα δεν μπορουσα να διαβασω 800 σελιδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια υπαρχουν free server για wow οπως με το l2

sorry για την ερωτηση ισως υπηρχε απαντηση πιο πριν αλλα δεν μπορουσα να διαβασω 800 σελιδες

 

Ναι, υπάρχουν, δεν αξίζουν όμως όπως οι original ofc.

Pro tip: Search is your friend

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...