Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στο εχω ξανα πει ... σε εχω πετυχει απειρες φορες μεσα σε bg και δεν ξερω τον λογο αλλα μια ζωη ΕΜΕΝΑ ΚΥΝΗΓΑΣ !!!!

 

Lol, πες name ρε, δε το κάνω επίτηδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lol, πες name ρε, δε το κάνω επίτηδες.

 

Shamanakos . Σε εχω πετυχει να αφηνεις alliance που ηταν με 1 % λιφε για να ερθεις να σκοτωσεις εμενα !!!! χαχαχαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Shamanakos . Σε εχω πετυχει να αφηνεις alliance που ηταν με 1 % λιφε για να ερθεις να σκοτωσεις εμενα !!!! χαχαχαχαχαχα

 

Healing classes = no1 kill priority @ pvp

 

Η αλήθεια είναι πως έχω μια προτίμηση στους Έλληνες alliance.

 

1%, μάλλον με κανά bleed θα τον άφησα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σκινηκο χθες βραδυ .... ειναι ενας Shaman απο τον Genjuros . Τον εχω βιασει μαζι με εναν ακομα φιλο μονο αυτον βαραμε αβερτα . Καθε φορα που ψοφαει τον κανω /lol /spit ... τελιωνει το bg βγαινω . Μετα απο κανα 10 λεπτα τρωω whisper απο ενα lvl 1 ο οποιος μου βριζει την μανα ! απορω και του λεω ποιος εισαι εσυ ρε ? και μου λεει ο Shaman μαμακισμενο που κοροιδευεις τοσες ωρες μεσα στο AB .... $(*@&$*@$ την μαμα σου μπλα μπλα μπλα .... σε καποια φαση πεταει το κορυφαιο .... Εκανα DELETE τον χαρακτηρα μου για να μπορεσω να μπω στον server με alliance account να σε βρισω .... !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και ξανα ρωταω εγω ... τι θα γινει με τους server 1:30 παει η ωρα .... θα τους σικωσει ποτε ? αντε επιτελους !

 

UPDATE ! Η αναβαθμιση ολων των realm θα παει μεχρι τις 14:00 ωρα Ελλαδος ....μου θυμιζει παλιες εποχες ανοιγματος AQ η σημερινη μερα ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να πω την αποψη μου :

 

το παιχνιδι ειναι PVP και PVE

το PVE κατα βαση ειναι για κοπελες και μικρα παιδακια που θελουν να δουν την ιστορια του παιχνιδιου BOss κλπ

 

Το PVP ειναι για μεγαλυτερα "παιδακια"

 

 

63565103.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά μερικές φορές στο alterac valley έχω πολύ μικρό fps μέχρι και 40-30 στις μεγάλες μάχες όταν όλοι έιναι μαζεμένοι μαζί παράδειγμα.Ενώ παντού αλλού στο wow έχω 60.ΤΟ παθαίνετε εσείς?

Εχω

dual ore 2.4

2 gig ram

ge force 8600gt

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

το παιχνιδι ειναι PVP και PVE

το PVE κατα βαση ειναι για κοπελες και μικρα παιδακια που θελουν να δουν την ιστορια του παιχνιδιου BOss κλπ

 

Το PVP ειναι για μεγαλυτερα "παιδακια"

 

 

I lol'd that.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά μερικές φορές στο alterac valley έχω πολύ μικρό fps μέχρι και 40-30 στις μεγάλες μάχες όταν όλοι έιναι μαζεμένοι μαζί παράδειγμα.Ενώ παντού αλλού στο wow έχω 60.ΤΟ παθαίνετε εσείς?

Εχω

dual ore 2.4

2 gig ram

ge force 8600gt

 

Αφού στα 24 βλέπει το ανθρώπινο μάτι, καταλαβαίνεις αλήθεια την διαφορά;

 

 

 

Εγώ με 30-40 παίζω συνέχεια πάντως και δεν έχω κανένα πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...