Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλά ναι ειδικά αν είσαι moonkin δεν νομίζω να σε αφορούν καθολου τι dmg κάνουν τα melee όπλα. Κοιτάς ποιο σου δίνει καλύτερα stats (int, spirit, +dmg, stam κτλ). Αν περιμένεις να lvlάρεις ή να κάνεις dmg με melee καλά κρασά..:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιταξτε τι εννοω ειμαι ακομη lvl 50 και δεν κανω και μεγαλο damage me spell και το μανα τελειωνει ειδικα αν βαραω lvl 50 ακομη και κατι σκουλικια 48 τους ριχνω ριχνω και δεν πεθαινουν και στο τελος πρεπει να βαρεσω οταν παιζω μονος μου βεβαια ....

 

δηλαδη τα οπλα αυτα που λες thresh πεφτουν απο τερατα κτλ κλασσικα τα βρισκω ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιταξτε τι εννοω ειμαι ακομη lvl 50 και δεν κανω και μεγαλο damage me spell και το μανα τελειωνει ειδικα αν βαραω lvl 50 ακομη και κατι σκουλικια 48 τους ριχνω ριχνω και δεν πεθαινουν και στο τελος πρεπει να βαρεσω οταν παιζω μονος μου βεβαια ....

 

δηλαδη τα οπλα αυτα που λες thresh πεφτουν απο τερατα κτλ κλασσικα τα βρισκω ?

 

Mέχρι 58 θα σου έλεγα να ανέβεις σαν feral με cat form.

 

Στα 58+ που θα πας outland θα πάρεις αρκετά καλό gear από τα πρώτα quest όπου εκεί θα μπορέσεις να γυρίσεις σε moonkin.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gosu gr33k dudu inc

 

http://www.youtube.com/watch?v=-MmHooYJGsU

 

Νομίζω ότι ο thresh παράτησε το game επειδή αισθάνθηκε πολύ λίγος βλέποντας το συγκεκριμένο video xD.

 

"My hunter friend"

"Directed by....a druid"

"Greek player in ....WoW"

 

I rofled so hard :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

OMG o πιο imba druid που έχω δει XD. Καλά το βίντεο μάλλον είναι κάργα στημένο αλλά ακόμα κι έτσι είχε τον χαβαλέ του.. Δείχνει όσο noob και να 'σαι μην αγχώνεσαι, πάντα υπάρχει κάποιος χειρότερος :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες μια ερωτησούλα: για να πάρω mount στον char μου που δεν είναι εξαρχής για εκείνον χρειάζεται να ανεβάσω το reputation και από ότι γνωρίζω έχει αυτά τα 8 επίπεδα...

 

Exalted

Revered

Honored

Friendly

Neutral

Unfriendly

Hostile

Hated

 

Αυτή την στιγμή είμαι honored για να μπορώ να πάρω το mount πρέπει να φτάσω και να τελειώσω και το exalted?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xaxa παιδια στη αρενα πως διανεμονται οι ποντοι ? στα battlegrounds παιρνεις πολυ ευκολα ποντους κτλ στην αρενα ? δηλαδη για ναμαζεψει καποιος 15000 ποντους , ειναι τρελο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...