Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

/1 general

/2 trade

/3 defense

/g guild

r==replay

/y yell

 

 

ναι να σε ρωτησω τις εντολες αυτες πως τις βαζω .... ?

 

παταω εντερ /1 και μετα γραφω τι θελω να πω ?

 

 

ρε παιδια κατι αλλο βλεπω συνεχεια ζητουν lvl 60+++ για raid groups για το karra ? τι ειναι το karra ?

 

επισης χαχα τι ειναι το dps ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θα ζητάνε 70lvl για Kara όχι 60+. Και είναι το πρώτο raid instance στο TBC.

 

Για να γράψεις σε κανάλι δεν χρειάζεται το enter στην αρχή. Κατευθείαν slash / ;)

 

DPS είναι όρος ο οποίος χαρατκηρίζει τα class που κάνουν πολύ damage. Στην κυριολεξία όμως σημαίνει πόσο είναι ο μέσος όρος του damage που κάνεις ανα second.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια κατι αλλο το resilience καπως ετσι δεν εχω προσεξει και πως γραφεται τι ειναι ? πως παιρνω ? που το βλεπω ?

 

και στην αρενα για να μπω πρεπεια να ειμαι lvl 70 ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγώ 70άρισα ε΄δω και 1,5 βδομάδα περίπου.Είναι πολύ παλούκι να μαζέψεις honor και έχω σκυλοβαρεθεί av συνέχεια.Γιατί το έχουν κάνει τόσο δύσκολο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια κατι αλλο το resilience καπως ετσι δεν εχω προσεξει και πως γραφεται τι ειναι ? πως παιρνω ? που το βλεπω ?

και στην αρενα για να μπω πρεπεια να ειμαι lvl 70 ?

 

Το resilience είναι στατιστικό που το αποκτάς από item από pvp μόνο νομίζω. Το βλέπεις στα defensive status του χαρακτήρα σου όταν πατήσεις "c".

 

Όσο μεγαλύτερο είναι τόσο μειώνεται το damage που δέχεσαι από τον αντίπαλο και η πιθανότητα να critαρει πάνω σου. Δεν θυμάμαι αν έχει άλλη χρησιμότητα πάντως αν παίζεις με 0 res και ο άλλος έχει καμια 300-400άρα ούτε που θα τον ακουμπάς:P

 

Ναι για arena πρέπει να είσαι 70 lvl.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για Rated matches πρέπει να είσαι lvl 70, αν θέλεις μπορείς να παίξεις και πριν το 70 αλλά Skirmish, δηλαδή μπαίνεις στο queue, παίζεις αλλά μόνο για εξάσκηση, δεν παίρνεις ούτε πόντους ούτε τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ναι ευχαριστω παιδια ....

 

κατι αλλο τι ειναι καλυτερο να εχει καποιος 2 daggers που το καθενα κανει 55 dps ή ενα stave που κανει 90 dps ?

 

και μεχρι να φτασω 70 lvl μπαινω και παιζω στο arathi basin και που αλλου μπορω να παιξω ? στις πολεις ironforge - stormwind εχει αυτους που πουλανε τα special οπλα armor που παιρνεις με honour kai marks ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατι αλλο τι ειναι καλυτερο να εχει καποιος 2 daggers που το καθενα κανει 55 dps ή ενα stave που κανει 90 dps ?

 

Θα σε στεναχωρήσω αλλά ο druid όταν είναι σε κάποιο form,ας πούμε cat form,όταν βαράει δεν παίρνει extra damage από το όπλο που φοράει.

Για να το καταλάβει καλύτερα αν έχεις ένα staff που σου δίνει dmg 110-140,dps 70 και 20 agility τότε το μόνο που θα κερδίσεις αν το φορέσεις είναι το agility.Κοινός μετράνε μόνο τα stats του όπλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...