Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα λεφτα δεν μαζευονται?

Περιμενε να πας outland και να 70αρισεις δεν θα ξερεις τι να τα κανεις εγω αρχισα συλλογη απο company pets γιατι δεν ειχα τιποτα αλλο να αγορασω :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ξεκίνησα για τον τέταρτο πλέον χαρακτήρα μου μετά από 3 χρονια...

Belf paladin...είμαι 28 και έχω βγάλει τα πρώτα μου 330g...

τι επαγγέλματα έχεις και δεν βγάζεις λεφτά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα λεφτα δεν μαζευονται?

Περιμενε να πας outland και να 70αρισεις δεν θα ξερεις τι να τα κανεις εγω αρχισα συλλογη απο company pets γιατι δεν ειχα τιποτα αλλο να αγορασω :D

 

 

γαμωτο και γιατι δεν μου χαριζει κανεισ χαχαχαχααχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξεκίνησα για τον τέταρτο πλέον χαρακτήρα μου μετά από 3 χρονια...

Belf paladin...είμαι 28 και έχω βγάλει τα πρώτα μου 330g...

τι επαγγέλματα έχεις και δεν βγάζεις λεφτά?

 

 

ειναι lvl 42 kai exo 19 gold χαχαχαχαχα ειμαι skinning - leatherworking αλλα ωραια μετα απο αυτα που φτιαχνω δεν κερδιζω σχεδον τπτ ? να τα βαζω σε auction ? δηλαδη πως βγαζετε τοσα λεφτα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοειται οτι θα τα βαζεις AH! και γενικα οτι βρισκεις και μαζευεις απο skinning AH. Αν παρακολουθησεις λιγο τις τιμες κτλ μπορεις να βγαλεις τρελο χρημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lol....μάλλον τα δίνεις όλα σε vendor e? :P

φυσικά και auction house

farmare leathers από το skinning και πουλα τα

μην ψάχνεις να πουλήσεις από το το leatherworking :P

 

 

ναι ρε παιδια ολα σε vendors τα δινω σε auction house δεν εχω βαλει τπτ .... δηλαδη τι αγοραζουν εκει τι τους ενδιαφερει .. ? το απλο leather δηλαδη το αγοραζουν? κανω και medium kai merikes fores kai kaliterotero

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να πουλήσεις πράγματα με το leatherworking. Κοίταξε στο wowhead ποιά items αγοράζουν τα twinks(lvl 19,29,39) και μάζεψε τα patterns. Έτσι πήρα το mount με τον druid στους us servers (και είχα +150 στην τσέπη).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ρε παιδια ολα σε vendors τα δινω σε auction house δεν εχω βαλει τπτ .... δηλαδη τι αγοραζουν εκει τι τους ενδιαφερει .. ? το απλο leather δηλαδη το αγοραζουν? κανω και medium kai merikes fores kai kaliterotero

 

Κσπου 10φορες+ πιο πολλα απο τον vendor θα τα πουλας στο ΑΗ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά, είναι η 2η φορά που γράφω στο forum αυτό.Την πρώτη φορά με είχατε βοηθήσει πάρα πολύ,ελπίζω και αυτή αν είναι εύκολο απο εσάς.Θα είμαι όσο πιο σύντομος γίνεται.Έχω 2 accounts με 2(σχεδόν) 70ριδες.Έναν horde,rogue,ο οποίος είναι και ο σημαντικός για εμένα και τον έχω ντύσει με όλα τα gladiator armor και weapons και έναν hunter που είναι 70 αλλά τον ντύνω ακόμα απο τα bgs.Παίζω 2,5 χρόνια αλλά όχι τόσο φανατικά σε pvp και είμαι στο realm Genjuros.Το πρόβλημά μου είναι ότι θα ήθελα να έμπαινα σε κάποιο guild που θα πήγαινε σε instances σοβαρά,επειδή εδώ και 2,5 χρόνια δεν έχω πάει σε κανένα instance πάνω από scholomance!!,και αυτό όχι ολόκληρο.Ναί, είμαι για κλάματα το ξέρω,όλο με έκαναν invite σε guilds και δεν έκαναν τίποτα και μια ζωή βοήθαγα μικρά lvls.Δεν λέω, οκ,να βοηθήσω,αλλά ήθελα και θέλω να δω και εγώ βρε παιδί μου,πώς είναι τα ínstances στην oultand.Ούτε Kara έχω πάει ούτε πουθενά.Όλα αυτά τα λέω όχι για να κλαφτώ,αλλά μήπως και κάποιος από εσάς θα μπορούσε να βοηθήσει.Αν και πάλι δεν υπάρχει λύση,και πάλι οκ, καταλαβαίνω πως τα guilds είναι ένα πολύ λεπτό θέμα και δεν μπορεί να μπεί ο οποιοσδήποτε.Ελπίζω να μην σας κούρασα :))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι δυσκολο πραγμα τα guilds? Γραψε LF guild και θα σου προτεινουν καμια 15αρια να πας (δεν απευθυνονται σε σοβαρο gaming βεβαια). Αλλα γιατι να μπεις σε guild αν δεν πας σε raidή οργανομενο pvp? Πατα το i μπες σε LF mode και βρες groupακι για instance 10' δουλεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α μόνο twilight's hammer είμαι με alliance. Dragonblight με horde.

 

Στον Dragonblight πώς σε λένε? Έχω κι' εγώ έναν 70άρη horde hunter εκεί (αλλά οι άλλοι 4 70ρηδες είναι Alliance πλευρά :P ). Okeanos λέγεται, add me αν θες :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σε κάνω add μόλις μπώ. Ένα νουμπάκι lock έχω :P Ptwma με λένε.

Αν μιλήσεις και δεν απαντήσει κανείς σημαίνει ότι είναι μια φίλη μου αμερικάνα και μου ανεβάζει το enchanting γιατί βαριέμαι >.<

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα παιδια ευχαριστω πολυ .... για gold σε 2 μερες 25++ εχω μαζεψει ....

 

να σας ρωτησω κατι αλλο στην outland πως πας ? πρεπε ιαν εισαι lvl 60 για να μπεις ?

 

 

Παντως για guilds που λετε ... ειδικα σε lvl70 εγω βλεπω συνεχεια που φτιαχνουν και καλουνε κοσμο ... συνεχεια .... για να κανουν αποστολες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...