Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μπορω να βαλω το burning crusade απο το ιντερνετ κατεβασμενο , η πρεπει αν το αγορασω ? σου δινει και αυτο 1 μηνα παιχνιδι ?

 

Μπορεις να βαλεις το ΤΒC κατεβασμενο απο το ΙΝΤΕΡΝΕΤ αρκει να εχεις καποιον κωδικο για να κανει ενεργοποιηση τον λογαριασμο σου σε λογαριασμο Burning Crusade . Οχι δεν σου δινει 1 μηνα δωρεαν παιχνιδι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδια σας εχω τραλνε ισε αποριες χχαχαχχ, αλλα εγινα λεβελ 40 και πηγα με χαρα να παρω τιγρη και τι διαπιστωσα ?

 

οτι κοστιζει το skill 78-80 gold !!!! ρε παιδια πως μαζευω λεφτα ? εχω φτασει μεχρι 12 - 13 gold αλλα τα ξοδευω για να κανω upgrade τα μαγικα κτλ ξερετε ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεις να βαλεις το ΤΒC κατεβασμενο απο το ΙΝΤΕΡΝΕΤ αρκει να εχεις καποιον κωδικο για να κανει ενεργοποιηση τον λογαριασμο σου σε λογαριασμο Burning Crusade . Οχι δεν σου δινει 1 μηνα δωρεαν παιχνιδι

 

ηλαδη δεν το βαζω και πατει επανω /? και κωδικο που μπορω να βρω ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κωδικο θα βρεις αν αγορασεις το Burning Crusade.

 

Για gold εγω ειχα 110-120g οτνα ειμουν 40lvl αλλα θελει οικονομια! Γενικα μην αγοραζεις τιποτα απο ΑH, τα μονα gold που πρεπει να ξοδευεις ειναι αυτα που δινεις για spells και εκμεταλευσου τα επαγγελματα Herbalism, Mining, Skinning δινουν καλα λεφτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κωδικο θα βρεις αν αγορασεις το Burning Crusade.

 

Για gold εγω ειχα 110-120g οτνα ειμουν 40lvl αλλα θελει οικονομια! Γενικα μην αγοραζεις τιποτα απο ΑH, τα μονα gold που πρεπει να ξοδευεις ειναι αυτα που δινεις για spells και εκμεταλευσου τα επαγγελματα Herbalism, Mining, Skinning δινουν καλα λεφτα.

 

ναι ναι , οχι δεν αγοραζω τπτ αλλο εκτος απο τα βασικα για τραινινγ , οκ !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι ο brutalnick αμα με δεις ... ρε παιδια κατι αλλο εχω το mark of the wild το οποιο λεει αρμορ οτι ενισχυει 250κατι αλλα οταν το βαζω γραφει πανω 195 ( επανω δεξια στην οθονη) βεβαια οταν το κοιταω στο αρμορ μου βλεπω οτι μπαινει ετσι οπως το εχω παρει .... τωρα σε αυτο φταει το παιχνιδι σε κατι ?

 

 

α και αν με πουν νιτσα τι σημαινει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α και αν με πουν νιτσα τι σημαινει ?

 

ninja σε είπαν λογικά που βγαίνει από το ninja looter= αυτός που παίρνει ένα item(με roll με need κλπ) χωρίς να του χρειάζεται.

Για παράδειγμα,αν είσαι balance druid και xparis με μαγικά τότε προφανώς δεν χρειάζεσαι items που δίνουν atck power και agility.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
ρε παιδια κατι αλλο εχω το mark of the wild το οποιο λεει αρμορ οτι ενισχυει 250κατι αλλα οταν το βαζω γραφει πανω 195 ( επανω δεξια στην οθονη) βεβαια οταν το κοιταω στο αρμορ μου βλεπω οτι μπαινει ετσι οπως το εχω παρει .... τωρα σε αυτο φταει το παιχνιδι σε κατι ?

 

το εικονίδιο πάνω αριστερά δεν δείχνει το "improved mark of the wild" (από talents) αλλά το βασικό...

στην bar όμως φαίνεται κανονικά το improved

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ninja σε είπαν λογικά που βγαίνει από το ninja looter= αυτός που παίρνει ένα item(με roll με need κλπ) χωρίς να του χρειάζεται.

Για παράδειγμα,αν είσαι balance druid και xparis με μαγικά τότε προφανώς δεν χρειάζεσαι items που δίνουν atck power και agility.

 

 

 

xa ! ναι το υποψιαστικα για αυτο με ειπαν ετσι , αλλα τους ειπα εχω αναγκη απο λεφτα ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εικονίδιο πάνω αριστερά δεν δείχνει το "improved mark of the wild" (από talents) αλλά το βασικό...

στην bar όμως φαίνεται κανονικά το improved

 

 

οκ ευχαριστω το υποψιαζομουν και αυτο .... το βρηκα ναι ετσι ειναι !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xa ! ναι το υποψιαστικα για αυτο με ειπαν ετσι , αλλα τους ειπα εχω αναγκη απο λεφτα ....

 

Nαι αλλά δεν αλλάζει το γεγονός ότι το ninjares :)

Γενικός δεν πρέπει να πατάς need σε κάτι το οποίο δεν θα το φορέσεις.

Γι'αυτό υπάρχει και το greed.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι αλλά δεν αλλάζει το γεγονός ότι το ninjares :)

Γενικός δεν πρέπει να πατάς need σε κάτι το οποίο δεν θα το φορέσεις.

Γι'αυτό υπάρχει και το greed.

 

 

nai nai ειμαι προσεκτικος τωρα σχεδον greed παταω στα περισσοτερα ...:cry:

 

αλλα λεφτα δεν μαζευονται ρε γαμωτο πολυ δυσκολα ... δηλαδη εσεις τι κανετε ?

 

εγω τωρα μαζευω και οτι πεφτει απο πουλια τερατ κτλ και τα πουλαω συνεχεια αλλα ενταξει τπτ το ιδιαιτερο

 

 

α παιδια κατι αλλο εγω τωρα φτιαχνω druid - balance ποια πρεπει να εινα ιισχυρα εννοω τα stamina , spirit ? ποια πρεπει να κοιταω να ειναι καλα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...