Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι ειναι το mpq???

 

Μιας και αναφερθηκε ο Chill σε Druids ρε παιδια δεν παει αλλο... Παιρνει ενας druid τη flag μας στο WSG και μεχρι τη βαση τους 3-4 ατομα του ριχνουμε οτι spell εχουμε... ε, του κατεβασαμε το mana στο 30%... ΕΛΕΟΣ!!!

 

Καλα είναι. Αμα ήταν rogue ή lock θα σας ειχε κατεβάσει και τους 4 ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλα αυτος ο ατιμος ο brutalus μας εχει σπασει τα νευρα 2 μερες tries... περασε η 2ι μερα και 9% απο ατυχιες... γενικα πείτε κανένα σχολιο τι λεει το swp απο felmust και μετα. το μόνο καλό είναι ότι επανω στην 2ι μερα πήγαμε 9% και μαλιστα είχαμε χρόνο για το enrage και απειρο dps

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια να σας ρωτησω... ειμαι druid και θελω α παω wetlands αν δεν κανω λαθος να παρω το half pendant που θα με μεταττρεπει σε κατι για την θαλασσα .... περνααω στο menethil harbor και φτανω σε ενα σημειο που ειναι κλειστη μια πορτα απο εναν νανο .... παω απο την αλλη με διαλθουν αμεσως εχει ορκσ κτλ πως μπορω να κατεβω κατω ουσιαστικα να παω απο teldrasil σε κοσμο ανθρωπων ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κατάλαβα καλά εκεί που η πόρτα είναι σφραγισμένη όπως λες δεν είναι Wetlands αλλά Lcoh Modan. Μην πας ευθεία κάτω λοιπόν λίγο πριν υπάρχει μια διαστάυρωση που σε βγάζει στην Dun Morogh (τσέκαρε τις πινακίδες :P) όπου βρίσκεται το Ironforge. Εκεί παίρνοντας το deeprun tram (ρώτα φρουρό που είναι) θα βγεις στην Stormwind, πρωτεύουσα των humans.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κατάλαβα καλά εκεί που η πόρτα είναι σφραγισμένη όπως λες δεν είναι Wetlands αλλά Lcoh Modan. Μην πας ευθεία κάτω λοιπόν λίγο πριν υπάρχει μια διαστάυρωση που σε βγάζει στην Dun Morogh (τσέκαρε τις πινακίδες :P) όπου βρίσκεται το Ironforge. Εκεί παίρνοντας το deeprun tram (ρώτα φρουρό που είναι) θα βγεις στην Stormwind, πρωτεύουσα των humans.

 

 

ok se ευχαριστω πολυ !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια το να παιζει καποιος σε σπασμενο σερβερ κτλ τι συνεπειες εχει ? ουσιαστικα ποια η δαιφορα του να πληρωνεις απο το να παιζεις σε σπασσμενο ? και κατι αλλο υπαρχουν και patch - cracks δεν ξερω που μπορουν αν σε κανουν λεβελ 70 αμεσως κτλ να εχεις ολα οπλα - ποντους κτλ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το WoW δεν έχει καμία σχέση αν το παίζεις σε private server.

 

Χάνει όλη την αίγλη του και κυρίως αν παίζεις σε κανα fun-server όπου φοράς οτι θες και πας 70 με ένα kill, τότε δεν έχει νόημα. Απο την άλλη συνήθως παίζουν πολλά bugs, ίσως κανά lag και λίγοι παίχτες.

 

Θα έπαιζα μόνο αν παρατούσα το Wow και ήθελα έτσι που και που να ξαναβλέπω τον κόσμο του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι , καλα εγω παιζω κανονικα φυσικα .... και μπορεις ενας να μπει να παιξει στους srvers αυτους που πληρωνουμε ? η με καμια δυναμη δεν γινεται αυτο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι , καλα εγω παιζω κανονικα φυσικα .... και μπορεις ενας να μπει να παιξει στους srvers αυτους που πληρωνουμε ? η με καμια δυναμη δεν γινεται αυτο ?

 

Δεν κατάλαβα ακριβώς τι εννοείς αλλά άμα λες αν γίνετε να μπει κάποιος από private server στον official με τον χαρακτήρα του,τότε όχι δεν γίνετε με καμία δύναμη :-) ούτε και το αντίθετο εννοείτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια τα honor points που τα βλεπω , παιζω σε νορμαλ και μαινω σε μαχη pvp και μετα μου δινει κατι mark of honor 100 αυτα ειναι τα ποιντς δηλαδη εχω 2 τετοια αρα εχω 200 ποιντς ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...