Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φίλε nikos234 μου φένεται φοβάσαι πολύ.Πρώτον αφού έχεις εγκαταστήσει ήδη το game απλά upgrade θα κάνεις το account σου και δεν χρειάζεσαι να ξανακάνεις εγκατάσταση.Οι δύο φιλές είναι οι alliance και οι horde.Από ότι κατάλαβα είσαι alliance οπότε αν παίζεις σε pvp realm και σε δεί κάποιος horde μπορεί να σε σκοτώσει έτσι στο άχετο οι alliance όχι.Επίσης ο παίχτης να χαθεί αποκλείεται μην φοβάσαι.Αν παίζεις genjuros κάνε whisper σε μένα(insomnic) και θα σε βοήθησω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

acount me

70lvl undead priest lughing skull(pvp) με μερικα epics απο kara πολύ καλά reps με τα περισσότερα fractions,epic flying,alchemist transmute master-herb, 1500 περιπου gold +αρκετα g σε αντικειμενα και φυτα.

70 lvl human warrior moonglade(rp) miner/skinner normal flying,3200-3400g(δεν θυμαμαι ακριβως) και gear pre epic tanking και rare dps gear(και με tabulk απο kurenai)

69lvl orc warlock dentrag(pvp) tailor 330/enchanter300 ,epic class mount,χωρις πολλα gold αλλα εχει τα mats για κανα 2 spellfire items που πιανουν συνολο 300-400 gold

64 orc rogue anh quiraji(pvp) miner/engineer (δεν θυμαμαι ποσο τα εχω αλλα σιγουρα πανω απο 300 το mining kai μαλλον 300 το eng),epic mount

 

Περα αυτων εχω επισης

60 orc warrior genjuros (pvp) (epic mount)

60 tauren druid genjuros (pvp)

60 night elf druid (server δεν θυμαμαι αλλα ειναι σε RP) rank 10 (old school :) )

44 orc shaman lughing skull

30 ud mage genjuros

 

Τιμη 400 Ευρω και κατα προτιμηση η πωληση να ειναι face to face οποτε θεσσαλονικη η καβαλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) κατι αλλο , το pvp αυτο πως ακριβως , βασικα τι ειναι ακριβως?

εγω αμα παω στην χωρα των ορκ και υπαρχουν παικτες που ειναι ορκ θα μου κανουν επιθεση , εννοω μπορει ενας παικτης να μου κανει επιθεση στο ασχετο ?

 

2) μου εξηγεις λιγο την διαδικασια του upgrade , δηλαδη τελειωνει το τριαλ και μετα θα μου πει να βαλω τα cd κτλ ειναι ευκολη διαδικασια ?

 

Όπως είπε και ο συμπατριώτης xania4 ever

1) Οι κύριοι server είναι δυο.. PVE & PVP. Στον pvp ισχύει αυτό που λες ενώ στον pve πρέπει εσύ να το επιλέξεις για να μπορούν να σου επιτεθούν οπότε ανάλογα με τα κέφια σου διαλέγεις που θέλεις να παίξεις.

 

2) Θα μπεις στο site της blizzard στο λογαριασμό σου και απλά θα γράψεις τον σειριακό αριθμό για να ξεκλειδωθεί το πλήρες παιχνίδι, τίποτα άλλο.

 

ΥΓ Δεν γίνεται έτσι απλά να πέσει ο σερβερ και να τα χάσεις όλα, μην αγχώνεσαι. Καλή αρχή ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως είπε και ο συμπατριώτης xania4 ever

 

 

2) Θα μπεις στο site της blizzard στο λογαριασμό σου και απλά θα γράψεις τον σειριακό αριθμό για να ξεκλειδωθεί το πλήρες παιχνίδι, τίποτα άλλο.

 

QUOTE]

 

 

ΩΡΑΙΑ παιδια ευχαριστω για απαντησεις , και τωρα εβαλα τον αριθμο και δειχνει ακομη πρασσινο το τριαλ και το full month ειναι κιτρινο και λεει εκρεμει , δηλαδη θα τελειωσει το τραιλ και μετα κατευθυειαν θα παρει το φουλ ετσι ?

 

και κατι αλλ ξεκινησε να μου κατεβαζει το wow-2.4.0-enGB-patch.exe ειναι 1 giga να το κατεβασω , μπορω να το βρω καπου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Toufa πόσα είπαμε ότι δίνεις man?

 

Λιωνει στο AOC και μαλλον δεν μπαινει πια σε αυτο το τοπικ. Αλλα αν του στειλουμε σε λινκ την αγγελια πιστευω οτι ισως το αγορασει για ενα μεταχειρισμενο cheeseburger.

 

Παντως τοσο λιωσιμο δεν γινετε το παλικαρι, 3 60αριδες και 4 60+lvl, ημαρτον.

Αν τους χωρισεις και τους βαλεις σε αλλα account φτιαχνεις ενα guild και raid team για MC.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πουλαω account(μαζι με τα cd του WoW και του BC). Eχω ενα level 70 paladin me s1/s3 holy items και s1/s3 ret items Stormherald,epic black war tiger. Εχω 375 mining/BS, ειμαι exalted με aldor και ειμαι revered σε πολλα factions. Το ονομα του char ειναι Yperaspisths και ειναι στον pvp server twilight hammer

 

Επισης εχω και ενα dwarf hunter 28 level στον ιδιο server

 

TIMH 150 EYRO!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδες εδω και 2-3 μερες αντιμετωπιζω το εξης προβλημα...

 

Μπαίνω κανονικα στο παιχνιδι και μετα απο 10 λεπτα μαξιμουμ (αλλες φορες αμεσως) με πεταει.Εχω δοκιμασει τα παντα να σβησω wtf,cache,interface, restart to router οταν λεμε τα παντα οτι μπορω να σκεφτω τουλαχιστον.Εχει να προτεινει κανεις τπτ?

 

Επισης το ιδιο κολλημα το τρωει και χωρις κανενα addon φορτωμενο οποτε δεν νομιζω οτι φταιει κατι τετοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ειναι το mpq???

 

Μιας και αναφερθηκε ο Chill σε Druids ρε παιδια δεν παει αλλο... Παιρνει ενας druid τη flag μας στο WSG και μεχρι τη βαση τους 3-4 ατομα του ριχνουμε οτι spell εχουμε... ε, του κατεβασαμε το mana στο 30%... ΕΛΕΟΣ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...