Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλά μόλις είδα τα season 4 sets. Μαύρα χάλια από σχεδίαση :/. Να μην σχολιάσω το γεγονός ότι πρέπει πλέον να έχεις rating για να αγοράσεις ακόμα και τα συμπληρωματικά s 4 items που αγοράζεις με honor :(. Τώρα θα μου πείτε 1700 rating για να μπορείς να πάρεις τα πάντα εκτός από weapons και shoulders δεν είναι κάτι το τρομερό αλλά και πάλι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα τα arena sets ήταν εμφανισιακά τα tiers με διαφορετικούς χρωματισμούς. Εδώ κατάφεραν - γιατί κατόρθωμα είναι - να σχεδιάσουν ένα set για όλους τους casters και να αλλάξουν τα χρώματα μόνο.

 

Θα μπαίνεις μέσα στην arena δηλαδή - τουλάχιστον στις αρχές - και θα λες "έχουμε για αντίπαλους έναν druid, έναν warrior και έναν priesotlockmage...." Τι στο καλό τόσο δύσκολο τους είναι να σχεδιάσουν sets? Με βλέπω όλα τα points μου να τα χαλάω για να πάρω το full gear της season 3 :D (και καλά full ώμους δεν βλέπω αν δεν αλλάξει η υπάρχουσα κατάσταση :P).

 

Και κάτι ακόμα, ας υποθέσουμε ότι παίρνεις κάτι που απαιτεί rating 1800 και το φοράς. Αν το rating σου πέσει από αυτό το σημείο θα μπορείς να το φοράς ή όχι όπως ίσχυε παλιά (πολύ παλιά :P) στα με τα 14 ranks?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σάν τα T2/T3 sets δε νομίζω να ξαναδούμε...μας έχει φλομώσει στη μλκια και στα recolourings η Blizz.

 

Τα set του priest μου άρεσαν όλα εκτός από αυτό που πέφτει στην sunwell. Eιδικά tier 5/6 απλά απίστευτο \0/

 

Το tier 2 το έχω ακόμα στο bank όπως και τα 2 items που έχω από το tier 3 ( τους ώμους, του οποίου θεωρώ μαζί με του tier 5 τους πιο όμορφους ingame από όλες τις armour ingame). Τα sets των άλλων κλάσεων στην tbc εποχή μου πέρασαν εντελώς αδιάφορα (ίσως με μοναδική εξαίρεση το tier 6 του lock).

 

Και επιτέλους ας αυξήσουν λίγο την χωρητικότητα στη bank. Όσοι δεν θέλουμε να πετάξουμε το gear που με κόπο κατακτήσαμε στο παρελθόν έστω και αν είναι άχρηστο σήμερα που στο διάολο θα το βάλουμε. Όλες οι θέσεις μου είναι γεμάτες με bop gear και είμαι αναγκασμένός να έχω δυο bankers γεμάτους στο full για όλα τα υπόλοιπα :/. Το tier 1 το έστειλα εξαιτίας προβλήματος χώρου και ακόμα το κλαίω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το tier 1 το έστειλα εξαιτίας προβλήματος χώρου και ακόμα το κλαίω....

 

Σε νιώθω...και εγώ θρηνώ ακόμα τι μλκια που έκανα και έστειλα το Bloodfang set μου :cry::cry::cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα set του priest μου άρεσαν όλα εκτός από αυτό που πέφτει στην sunwell. Eιδικά tier 5/6 απλά απίστευτο \0/

 

Το tier 2 το έχω ακόμα στο bank όπως και τα 2 items που έχω από το tier 3 ( τους ώμους, του οποίου θεωρώ μαζί με του tier 5 τους πιο όμορφους ingame από όλες τις armour ingame). Τα sets των άλλων κλάσεων στην tbc εποχή μου πέρασαν εντελώς αδιάφορα (ίσως με μοναδική εξαίρεση το tier 6 του lock).

 

Και επιτέλους ας αυξήσουν λίγο την χωρητικότητα στη bank. Όσοι δεν θέλουμε να πετάξουμε το gear που με κόπο κατακτήσαμε στο παρελθόν έστω και αν είναι άχρηστο σήμερα που στο διάολο θα το βάλουμε. Όλες οι θέσεις μου είναι γεμάτες με bop gear και είμαι αναγκασμένός να έχω δυο bankers γεμάτους στο full για όλα τα υπόλοιπα :/. Το tier 1 το έστειλα εξαιτίας προβλήματος χώρου και ακόμα το κλαίω....

 

το t6 του λοκα σπέρνει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε νιώθω...και εγώ θρηνώ ακόμα τι μλκια που έκανα και έστειλα το Bloodfang set μου :cry::cry::cry:

 

gief space!!!

 

Σκεψου οτι εχω κρατησει στον rogue τα: T1 8/8 , T2 8/8 , T2,5 3/5 , T3 2/8 , T4 5/5 , T5 3/5 Full Nr gear (huhuran ftw), perditions blade - core hount tooth , pugio - maexnas fang , grand marshal left - right hand , chromaticaly blade , aldors sword exalted , Session 1 main hand - offhand swords & dagers , same for session 2 , fang of vashj ολα σχεδον τα ranged weapons απο zg και μετα κτλ κτλ κτλ.

 

Εχω 20αρες τσαντες και ολα τα slot ανοιχτα. Πραγματικα οτι καλυτερο θα ηταν καπως να αποθηκευαμε τα pre-tbc items μιας και εχουν μονο πια συναισθηματικη αξια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gief space!!!

 

Εχω 20αρες τσαντες και ολα τα slot ανοιχτα. Πραγματικα οτι καλυτερο θα ηταν καπως να αποθηκευαμε τα pre-tbc items μιας και εχουν μονο πια συναισθηματικη αξια.

 

 

Πια αποθήκευση ρε συ παύλο...για θυμήσου τι τραβηξαμε για να τα έχουμε αυτά τα sets, και τα κατάντησαν ίδιας αξίας με το [The Stoppable force].

 

Αυτές τις μλκιες της Blizz δεν αντέχω άλλο, να τραβάς τα raids της αρκούδας επί ένα χρόνο μόνο και μόνο για να τα κάνεις delete για bank space...τουλάχιστον κάποια sets θα έπρεπε να γινόντουσαν upgradable σε lvl 70 epics (ή και 80 με το επερχόμενο WOTLK).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο μονο να ηταν... γι αυτο οσοι pre tbc παικτες εμειναν στο wotlk βλεπω να φευγουν...

 

Μονο που θα δω οτι το σπαθι του Illidan θα το αλλάξω με ένα πράσινο με πουπουλα στην ακρη θα είναι ενας πολύ καλος λόγος απλα για να κανω alt+f4 , kkthxbb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...