Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε παιδιά άλλη μια ερώτηση γιατί έχω μπλέξει

έχω paladin που είναι enchanter και jewelcrafter

αλλά οι master είναι ο ένας scryer και ο άλλος aldor

ο μόνος τρόπος για να τα τερματίσω και τα 2 είναι να τελειώσω με το ένα και να πάω να κάνω reverse το reputation και να μου βγει η πίστη?

άλλος τρόπος δεν υπάρχει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ρε παιδιά άλλη μια ερώτηση γιατί έχω μπλέξει

έχω paladin που είναι enchanter και jewelcrafter

αλλά οι master είναι ο ένας scryer και ο άλλος aldor

ο μόνος τρόπος για να τα τερματίσω και τα 2 είναι να τελειώσω με το ένα και να πάω να κάνω reverse το reputation και να μου βγει η πίστη?

άλλος τρόπος δεν υπάρχει?

 

Δεν γίνεται να τερματίσεις και τα δύο. Γιατι όταν κερδίζεις reputation με τον έναν, χάνεις απο τον άλλον και αντίστροφα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν γίνεται να τερματίσεις και τα δύο. Γιατι όταν κερδίζεις reputation με τον έναν, χάνεις απο τον άλλον και αντίστροφα.

να τερματίσω τα proffesions λέω όχι το reputation, απότι διάβασα μόνο αυτό γίνεται, έπρεπε όταν ήμουν neutral να τερματίσω τα professions να πάρω τα recipes και να περιμένω μέχρι να κάνω οτιδήποτε που αλλάζει το reputation

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμίζει λίγο ZG μόνο και μόνο επειδή το instance είναι σαν πάρκο/εξοχή αλλά γιατί το λες πρόχειρα φτιαγμένο; Δηλαδή τι του λείπει; Τι θα έπρεπε να είχε;

εμενα μου φανηκε ιδιο παντου. Δλδ σε οποια μερια και να προχωρησεις ειναι το ιδιο, εχει την γεφυρα, εχει τον ιδιο τοιχο, ιδιο σπιτακι. Ενα κτηριο εσωτερικα μου θυμισε απιστευτα το Tiger Boss ZG. Και τα Bosses θα μπορουσαν να ειναι πολυ πιο εντυπωσιακα και οχι παλι μια απο τα ιδια, Priests like in ZG.

 

Πολυ απλο σχεδιαστικα το ολο μερος. Δεν εχει κατι το εντυπωσιακο, το ιδιο πιστευω και για το Gruul's Lair. Kharazan ειναι πολυ πιο ωραιο, αλλαζει παραστασεις μεσα, φανηκε οτι δωσαν καποια βαση στον σχεδιασμο εκει.

 

Onyxia οταν εμπαινες πρωτη φορα σε επιανε ενα κατιτης, απο το μεγεθος της αιθουσας, ηταν επιβλιτικο το μερος μαζι με την Onyxia. Gruul's Lair ειναι σαν μερος απο boss απο Wailing Caverns.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενω στο βτ που μπαινεις απο τους υπονομους ειναι πιο καλα... μονο hyjal ισως να λέει κατι που κανεις τις μαχες στους αγρους και στα λιβαδια. Α! και το νεο instance sunwhel παλι μετριο ειναι. Κλειστοφοβικο για να ειναι πιο δυσκολο το raiding και καλα και να πεφτουν πιο πολλα wipes.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να τερματίσω τα proffesions λέω όχι το reputation, απότι διάβασα μόνο αυτό γίνεται, έπρεπε όταν ήμουν neutral να τερματίσω τα professions να πάρω τα recipes και να περιμένω μέχρι να κάνω οτιδήποτε που αλλάζει το reputation

 

μια χαρά μπορεις να τα τερματίσεις και τα δύο.

 

Master Enchanter Trainers:

=======================

 

Johan Barnes Honor Hold Hellfire Peninsula

Felannia Thrallmar Hellfire Peninsula

High Enchanter Bardolan The Seer's Library Shattrath City

Asarnan The Stormspire Netherstorm

 

Master Jewelcrafting Trainers:

==========================

 

Tatiana Honor Hold Hellfire Peninsula

Kalaen Thrallmar Hellfire Peninsula

Hamanar Aldor Rise (35,20) Shattrath City

Jazdalaad The Stormspire Netherstorm

 

Δεν έχουν δηλ. μόνο οι Scryers και οι Aldors trainers για master για τα profession σου

 

Αν τυχόν τόχεις κάνει ήδη αυτό και απλά ανησυχείς για τα διαφορετικά Patterns και formulas που δινει το κάθε faction , αυτο δεν σε εμποδίζει στο Leveling του Profession. Δεν έχω ανεβάσει κάποιο απο τα δύο αλλά στα πολύ πεταχτά που κοίταξα για profession leveling guides για τα 2 δικά σου για Shat'tar kai Thrallmar rep έλεγε καθώς και φυσικά για world drop.

 

Κάνε μία google "enchanting leveling guide" κτλ και δες πως θα το ανεβάσεις . Για το master training πας σε έναν απο τους αποπάνω που σου έγραψα αν δεν τόχεις κάνει ηδη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...

έγινε ευχαριστώ πολύ, αυτό ψάχνω βασικά αν διαφέρουν οι συνταγές που θα πάρω από τον aldor, αρχικά νόμιζα ότι είχε και άλλες αλλά δεν είμαι σίγουρος δεν βρήκα ακόμη κάτι, για leveling καθαρά είμαι ok με τις συνταγές των άλλων με καλύπτουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ρε παιδιά τι ζόρια τραβάει το game μετά το τελευταίο patch? Errors κάθε τρεις και λίγο, κολλάνε τα γραφικά με πετάει στο desktop, blue screens και restarts....πρόβλημα με το pc δεν παίζει, ούτε temp probs ούτε τίποτα. Μόνο στο κωλοπαίχνιδο σκατά....όλα τα άλλα games και το pc γενικότερα σταθερότατο :/.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους τελευταίους έχω. Το θέμα είναι ότι το πρόβλημα παρουσιάζεται μόνο στο wow και πουθενά αλλού....Και πριν 4 μήνες με τους ίδιους drivers έπαιζα το μόνο που άλλαξε ήταν το(α) patch. Repair έχω κάνει, έχω ελέγξει τα πάντα. Και άντε αν υποθέσω ότι φταίει κάποιο mod....δεν μπορώ να το εξακριβώσω. Αφού το πρόβλημα παρουσιάζεται εντελώς τυχαία. Μπορεί σε μια μέρα να μου πετάξει 3 προβλήματα, μπορεί για μέρες να τρέχει αψεγάδιαστα.

 

Τέλος, το clearcast του priest δεν έχει ήχο? Θυμάμαι παλιά όταν procare έκανε έναν θόρυβο τώρα τίποτα σιωπή....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...