Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σκέφτομαι να αγοράσω το World of Warcraft Battle Chest αυτές τις μέρες και θέλω να μου πείτε αν υπάρχει το one month free bonus (όπως και του κανονικού WoW κουτιού) ;

Δηλαδή αξίζει να πάρω αυτό το πακέτο ή να τα πάρω ξεχωριστά, πρώτα το WoW και μετά το BC;

Πάντως στην τιμή είναι ίδια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά και θα υπάρχει, αυτό έλλειπε. Είτε πάντως μεμονομένα τα πάρεις είτε με το battlechest το ίδιο είναι, έτσι και αλλιώς τα δεδομένα ingame αλλάζουν κάθε τρεις και λίγο οπότε οι οδηγοί της bradygames είναι out of date.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανταλαζω πουλαω wow account

 

Restoration Shaman Draenei Male PvP EU Server

 

http://www.eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Daggerspine&n=Hauken

 

Εχει το απλο fluying 450g και η bank ειναι full στα raid potions μιας και ειναι alchemist/herbalist , επισης εχει καμποσο elemental pvp/pve gear (τωρα τελευταια το μαζευα) ενω ειναι και σε guild που παει ssc/tk και κανει raids 4 times a week.

Ενω εχει καποια herbs (sellable) για να κανετε και αλλα pots η να τα

πουλησετε σκετα.

 

Για ανταλλαγη θα ειθελα rogue horde σε pvp server eu ή druid horde σε pvp server eu δεκτως μονο ως restoration και πρεπει να εχουν καλο gear αν και θα προτιμουσα pvp gear

Για πωληση δεχομαι μονο καλες προσφορες

 

PM me η στειλτε email [email protected] η καντε add msn [email protected]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

t5 θελει ε??

πφφφ πολυ λιωσιμο πρεπει να πεσει :S

 

 

edit : wow man respect για το πορτοκαλι σου

 

thx m8 :D

 

btw ψαχνω shaman αλλα female dranei ι troll male. κατα προτιμηση elemental. αμα εχετε κατι κατα νου wisper pm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άλλη μια ερώτηση άσχετου, έχω ένα paladin που είναι κοσμηματοπώλης και θέλω να φτιάξω gems για socketed items του warrior που είναι στο ίδιο account, να συνεχίσω ή δε γίνεται - δλδ χρειάζεται επί τόπου τον jewelcrafter paladin και το item το warrior όπως στο enchanting για παράδειγμα? ή μπορώ να τα στείλω απλά?

edit: α, δεν ξέρω και τι να κάνω με τα talents του warrior, αν κάποιος θέλει να βοηθήσει να στείλω screens με items και talents

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άλλη μια ερώτηση άσχετου, έχω ένα paladin που είναι κοσμηματοπώλης και θέλω να φτιάξω gems για socketed items του warrior που είναι στο ίδιο account, να συνεχίσω ή δε γίνεται - δλδ χρειάζεται επί τόπου τον jewelcrafter paladin και το item το warrior όπως στο enchanting για παράδειγμα? ή μπορώ να τα στείλω απλά?

edit: α, δεν ξέρω και τι να κάνω με τα talents του warrior, αν κάποιος θέλει να βοηθήσει να στείλω screens με items και talents

 

 

Μπορείς να τα στείλεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμίζει λίγο ZG μόνο και μόνο επειδή το instance είναι σαν πάρκο/εξοχή αλλά γιατί το λες πρόχειρα φτιαγμένο; Δηλαδή τι του λείπει; Τι θα έπρεπε να είχε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...