Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν αντιλέγω αυτά που λες, εγώ απλά είπα ότι είδα μερικά βίντεο και η κίνηση ήταν εντελώς διαφορετική. Αυτό φυσικά δεν σημαίνει ότι το απορρίπτω μόνο και μόνο επειδή το είδα χωρίς να το δοκιμάσω, αν πρόσεξες είπα επίσης ότι οι φίλοι μου με έπεισαν, χεχε. Όταν το πάρω στα χέρια μου θα πω εντυπώσεις εκ του ασφαλούς :)

 

Εγω παντως ανυπομονω να εξερευνησω το χαοτικο map που αναμενεται να εχει. Στο wow θυμαμαι ειχα εξερευνησει διαφορες περιοχες και γενικα μου αρεσε το map του αρκετα. Αλλα οταν εμαθα οτι το age of conan εχει 20 gb client χωρις τα patch, και ειδικα οταν πατησα το κουμπι του map και ειδα που βρισκομαι επαθα πλακα. Παιζει να ειναι το map 3-4 φορες μεγαλυτερο απο το wow. Exciting... isn't it?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπορει κανεις να με βοηθησει να κανω εγκατασταση το WoW σε Vista 32bit...ξεκιναει κανονικα η εγκατασταση αλλα καπου στο 4ο cd σταματαει.

Δεν θελω να το κανω copy/paste απο αλλο pc.

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ λέω ότι όποιος βαρέθηκε το wow είναι σε πλεονεκτική θέση, αλλά όχι για να αρχίσει το conan ή όποιο conan.

είναι σαν να ξύπνησες ένα πρωί και να μην θέλεις να καπνίσεις( αν είσαι καπνιστής)

 

Η καλύτερη εκαιρία να αρχίσεις παλιές και καινούργιες "ανθρώπινες" συνήθειες.

 

η αλλαγή στο conan είναι αλλαγή μάρκας (πιο γευστικής/απολαυστικής), αλλά διατήριση τις ίδιας συνήθειας.

το wow τα χριστούγεννα πέρασε στα 10.000.000 χρήστες(83ο μεγαλύτερο κρατίδιο στον κόσμο), δεν μπορεί κάτι έμεινε από τη γεύση του, αλλά ποιος νοιάζεται, η συνήθεια και ο εθισμός είναι ανώτερα της γεύσης....

 

για να μην παρεξηγηθώ, όλα τα λέω σαν παίχτης wow και όχι σαν δρυίδης που είμαι στην πραγματικότητα:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@doucaniggia

Το θεμα με τα παιχνιδια ειναι να τα παιζεις εσυ,

να μη σε παιζουν αυτα.

μαζί σου 100% αλλά μη μου πεις ότι με το wow δεν έχεις νιώσει την εξάρτηση να σου χτυπάει την πόρτα

αν όχι ουδέν σχόλιο, αν και θα δυσκολευτώ να σε πιστέψω, αν ναι τότε δεν μπορείς να αρνηθείς ότι η εξάρτηση σε μανιπιουλάρει άρα και δεν έχεις πάντα εσύ τα ινία στα χέρια σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανταλαζω {1 warrior 70 lvl} +{1 priest shadow 52} lvl +{ 1 hunter 36 lvl} +{ 1 twink rogue 19} + {κατι μικρους alt} . O Warrior που ειναι ο main εχει 4/5 gladiator και 1/5 merciless shoulder. Απο tank gear εχει κατι λιγα μιας και τωρα τελευταια μαζευα, για weapon φοραει ενα μπλε fist main hand και το gladiator fist off hand.

Armory links :

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Silvermoon&n=Trelarasgr

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Silvermoon&n=Kostantaras

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Silvermoon&n=Hunterras

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Silvermoon&n=Bambachas

 

Τα class που με ενδιαφερουν για να παρω ειναι : druid feral/resto (feral tanker) , rogue , shaman (encahnment i resto) ...παρολα αυτα θα το σκεφτομουν και για τα αλλα class . PM για περισσοτερα κ για τα δικα σας .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει κανεις να με βοηθησει να κανω εγκατασταση το WoW σε Vista 32bit...ξεκιναει κανονικα η εγκατασταση αλλα καπου στο 4ο cd σταματαει.

Δεν θελω να το κανω copy/paste απο αλλο pc.

Ευχαριστω

 

Πολυ ρουχλα ρεεε δωστε μια απαντηση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας παιδια !

παιζω κ γω wow

εχω ενα mage 20 λεβελ

ειμαι στο Alonsus

ειναι κανεις σας εκει να τα πουμε ?

 

εδιτ¨ δεν εχω μπει σε instances κ τετοια , κ γενικα δε ξερω κ τα πολλα για τ ο game , all tips welcome

 

τι ειναι το pve ? player versus ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι ειναι το pve ? player versus ???

 

PvE = Player Versus Enviroment

PvP = Pleayer Versus Player

 

Enviroment εννοούμε οτι ανήκει στο server (mobs, bosses κτλ). Δεν είναι πραγματικοί παίχτες δηλαδή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εφτιαξες και mage που ανεβαινουν δυσκολα :P

 

κοιτα σε περιπτωση που δεν εχεις παρεα η οτιδηποτε μπες bloodhoof να ανεβουμε μαζι(εχω 70αρη λοκ οποτε θα φτασεις μεχρι τα 40 τουλαχιστον μπαμ μπαμ)

 

ps - pve= player versus enviroment

 

edit : με προλαβατε, ειστε γρηγοροι τελικα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α , αυτο το λεγαμε pvm στο mu ^^

 

edit:versus monster

edit2: ολοι οι server την ιδια οικονομια εχουν ?

edit3: 8α το σκεφτω αρκετα πριν αλλαξω server , δεν ειμαι εντελως μονος στο περιπου , θα το κοιταξω παντως μαρεσει ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απαπαπα.

Μολις βρηκα λοκ στο αρμορυ με 1474 shadow dmg.

Δλδ συγγνωμη ρε παιδια, αυτος ποσο crit με το shadowbolt θα βαραει??

Γιατι εχει και το sacrifice της suc που του δινει 15% επιπλεον shadow dmg αλλα και το curse of the shadow που του δινει αλλο 10% :S

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...