Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πλάκα θα έχει να δούμε τι θα γίνει εάν το conan αποδειχθεί hype bubble. Θα γυρίζει ένας-ένας μουρμουρίζοντας "God bless Blizzard" :rolleyes:

 

 

 

 

Y.Γ Πείτε οτι βαρεθήκατε το wow να το δεχθούμε ευχαρίστως. Τα "wow is dead" και τα υπόλοιπα χαριτωμένα είναι @@ριες με το συμπάθειο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

... είναι @@ριες με το συμπάθειο.

 

Γιατι μιλας ετσι? Εγω νομιζω μλησα πολυ καλυτερα.

 

Πες μου μια το ονομα του char σου και τον server σου να σε κοιταξω στο armory. Να δω αν αξιζει να σε παρω στα σοβαρα η οχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα με έχουν πείσει 3-4 φίλοι από το wow (real life επίσης) να δοκιμάσουμε το AoC αλλά από κάτι βιντεάκια που είδα στο youtube δεν μπορώ να πω ότι ενθουσιάστηκα, κυρίως από την κίνηση των χαρακτήρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι μιλας ετσι? Εγω νομιζω μλησα πολυ καλυτερα.

 

Πες μου μια το ονομα του char σου και τον server σου να σε κοιταξω στο armory. Να δω αν αξιζει να σε παρω στα σοβαρα η οχι.

 

 

Κακώς το πήρες προσωπικά. Εγώ μίλησα για το γενικότερο φαινόμενο στα forum τον τελευταίο καιρό που βγαίνουν όλοι και κράζουν το παιχνίδι που έλιωναν τα τελευταία 4 χρόνια. Και ξαναλέω: Είναι απολύτως λογικό να υπάρχει κορεσμός και βαρεμάρα για το wow. To να λέει όμως κάποιος "wow is for retards", "καλά ακόμα wow παίζεις, χαζός είσαι?" είναι εντελώς διαφορετικό θέμα και αν μη τι άλλο προσβλητικό για όσους παίζουν ακόμα.

 

 

Υ.Γ Σε λογικές "δίξε μου το armory" δέν θα μπώ. Άλλωστε είναι γνωστό ότι στο wow όποιος έχει καταφέρει περισσότερα απο κάποιον άλλο είναι no-lifer ενώ οποιος έχει καταφέρει λιγότερα noob....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε κάθε 2 μηνo τα χρονια που έχει βγει το wow ανεβαίνουν μου φαίνεται

και ναι όσοι παίζουν wow ακόμα με το ίδιο πάθος απλά για να κάνουν ότι κάνανε και πριν, έχουν πρόβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα με έχουν πείσει 3-4 φίλοι από το wow (real life επίσης) να δοκιμάσουμε το AoC αλλά από κάτι βιντεάκια που είδα στο youtube δεν μπορώ να πω ότι ενθουσιάστηκα, κυρίως από την κίνηση των χαρακτήρων.

 

Ειλικρινα απορω πως μπορεις να το λες αυτο.... το age of conan εχει πολυ ρεαλιστικη κινηση, το ελιωσα στην beta και απλα δε το συγκρινω καν με τον wow στο οποιο ειχα λιωσει επισης.

 

Επαιζα με μανια wow, καμμενος, και παραδεχομαι πως επαιζα απο συνηθεια παρα απο αρεσκια στο τελος. Ειναι μια συνηθεια το wow και δυσκολα δεχεσαι να το αποχωριστεις και να δοκιμασεις την προκληση σε ενα διαφορετικο, δυσκολο, πρωτοτυπο, 3ης γενιας mmo οπως το age of conan. Πλεον μετα την εμπειρια μου στην beta του age of conan εσβησα καθε αμφιβολια μου, ελυσα καθε απορια μου, και απεσπασα τις καλυτερες εντυπωσεις... κατα συνεπεια? προτεινω ανεπιφυλακτα στον καθενα να παιξει αυτο το πολλα υποσχομενο παιχνιδι. Σκεψου οτι αγορασα νεο υπολογιστη για πολυ καλες gaming επιδοσεις.. και ενας απο τους λογους ηταν το age of conan που με directx 10 και την asus nvidia 9600gt 512 απλα δε φανταζεσαι τι γραφικα αποδιδει.... αστο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σωστος

μεσα απο το youtube δεν μπορεις να βγαλεις

συμπερασμα

το οτι ενας καινουριος κοσμος ειναι ετοιμος για

εξερευνιση με την θεματολογια του Conan εμενα

μου φτανει για προπαραγγελια (πλαισιο)

17 και σημερα λοιπον

αν δεν μου αρεσει απο σεπτεμβρη wow

 

edit

εγω θα προτιμισω την 9800 παντος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αντιλέγω αυτά που λες, εγώ απλά είπα ότι είδα μερικά βίντεο και η κίνηση ήταν εντελώς διαφορετική. Αυτό φυσικά δεν σημαίνει ότι το απορρίπτω μόνο και μόνο επειδή το είδα χωρίς να το δοκιμάσω, αν πρόσεξες είπα επίσης ότι οι φίλοι μου με έπεισαν, χεχε. Όταν το πάρω στα χέρια μου θα πω εντυπώσεις εκ του ασφαλούς :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...