Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω τα μαζευω σιγα σιγα για conan.

 

Εχω κανει ολες τις προετημασιες, screenshot ολους τους χαρακτηρες μου αφου δε θα τους χαναδω ποτε ή τουλαχιστον για πολυυυ μεγαλο διαστημα οσο θα παιζω conan.

 

Αρχισα το κραξιμο στα φορουμς του wow για το ποσο μλκια εχει καταντησει το pvp του παιχνιδιου και αλλα τετοια.

 

20 Μαιου ειπανε, αν φαει και αλλη αναβολη θα αρχισω τα αναβολικα, δε τη παλευω αλλο με το wow.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

η κατάσταση δεν πάει άλλο . Εμείς βγάλαμε και illidan , τους τραβάω και μια ανακοίνωση ότι πάω για ....αγρανάπαυση μέχρι το επόμενο expansion , και τέρμα .

Πάντως μεγάλη απογοήτευση η μάχη με τον Betrayer , άλλα περίμενα , you are not prepared και λοιπές ....απαριές .

Εγώ το ξαναλέω , οι Βosses στο SSC είναι top από άποψη εφευρετικότητας , πρωτοτυπίας σε συνδυασμό πάντα με το επίπεδο δυσκολίας του συγκεκριμένου instance .

Καλά για κάτι supremus , shade of Akama και σια καλύτερα να μην μιλάμε , τρίχες . Το παιχνίδι χάνει τη φρεσκάδα του όσο περνάει ο καιρός είναι φανερό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απιστευτη κατασταση παιδια . Μεσα στο παιχνιδι υπαρχει guild REPUBLIC OF MACEDONIA στον σερβερ Balnazzar horde πλευρα . Μολις το ειδα στο armory . Εχω λιγο καιρο που σταματησα και βλεπω διαφορα να λεγονται και να ακουγονται για το παιχνιδι πλεον . Εχει χασει την φρεσκαδα του ...

 

http://armory.wow-europe.com/guild-info.xml?r=Balnazzar&n=REPUBLIC+OF+MACEDONIA&p=1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω ενα προβλημα με το account μου! ειχα δημιουργησει ενα trial account κ οταν μου τελειωσε πηρα το παιχνιδι απο ενα φιλο μου, το εγκατεστησα και μετα πηγα και αγορασα και το burning crusade και το περασα και αυτο! τωρα ομως δν μπορω να κανω upgrade το account μου στν σελιδα και δεν ξερω γιατι! μπορει καποιος να βοηθησει???? plz το χρειαζομαι για τ πασχα! thnx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω ενα προβλημα με το account μου! ειχα δημιουργησει ενα trial account κ οταν μου τελειωσε πηρα το παιχνιδι απο ενα φιλο μου, το εγκατεστησα και μετα πηγα και αγορασα και το burning crusade και το περασα και αυτο! τωρα ομως δν μπορω να κανω upgrade το account μου στν σελιδα και δεν ξερω γιατι! μπορει καποιος να βοηθησει???? plz το χρειαζομαι για τ πασχα! thnx

 

Πρέπει να αγοράσεις και το απλό WoW, να κάνεις upgrade το trial account σε regular χρησιμοποιώντας το serial number του WoW, και μετά να κάνεις upgrade σε burning crusade:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπετε κάτι περίεργο στο παρακάτω screen?

 

f_arthasshipdm_1e69b01.jpg

 

Όχι?

 

Για προσέχτε λίγο καλύτερα.... :P

 

 

f_arthaspiratm_fe4a1cf.jpg

 

 

Όλοι μαζί!!!!

 

 

Μια ψαροπούλα

είναι αραγμένη

μπρος στ' ακρογιάλι

τοn menethil περιμένει

 

Καπετάν arthas menethil

χαίρομαι όταν σε βλέπω

χαίρομαι όταν σε βλέπω

Καπετάν arthas menethil

 

Όλοι καλάρουνε

μα δε πιάνουν ψάρια

καλάρ' ο Arthas

και πιάνει καλαμάρια

 

Έγια μόλα έγια λέσα

έχει ο σάκος ψάρια μέσα

έχει ο σάκος ψάρια μέσα

έγια μόλα έγια λέσα

 

Μέσ' απ' το τσούρμο του

βγαίνουν ιππότες

έξ' είν' απ' την Κούλουρη

κι έξ' Αϊβαλιώτες

 

 

κλπ κλπ κλπ....

 

 

Sign up in Mούτσος Beta know

 

P.s. Στάνταρ κινέζικο είναι το παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λόγω έλλειψης χρόνου αναγκάζομαι να αποχωριστώ το wow account μου (όπως και ένας φίλος μου το δικό του), το πρώτο έχει lvl 70 human mage σχεδόν full epix, lvl 70 undead warlock, lvl 45 ne rogue (πρωην twink), ενώ το δεύτερο έχει lvl 64 human warlock, lvl 43 undead priest, lvl 40 ne rogue. Ολοι οι chars είναι σε PvP servers, Shattered Hand για τους hordes και Executus για τους allies. Για λεπτομέρειες pm.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Fail! y/y?

 

 

Ασε το παιδι να κανει raid με την ησυχεια του, εχει σοβαρο σκοπο, να φαει τον ιllidan :P

 

Btw το παιχνιδι πεθαινει η μου φενεται? Εγω φευγω για κοναν σε 28 μερες και πολλα ατομα που ξερω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...