Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γεια χαρα. Ανταλλασω level 70 draenei paladin(Yperaspisths twillight hammer) με dwarf ή ne priest στον twilight hammer παλι.

 

Eχω s1/s3 ret gear και stormherald και καποια s1 holy items. Ειμαι exalted με aldor και honored/revered στα περισσοτερα faction. Eχω 375 mining/bs,epic war tiger

 

Οποιος ενδιαφερεται να μου στειλει pm να συνενοηθουμε(να ανταλαξουμε τηλεφωνα κ.τ.λ ,για να μην γινει καμια λαμογια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια χαρα. Ανταλλασω level 70 draenei paladin(Yperaspisths twillight hammer) με dwarf ή ne priest στον twilight hammer παλι.

 

Eχω s1/s3 ret gear και stormherald και καποια s1 holy items. Ειμαι exalted με aldor και honored/revered στα περισσοτερα faction. Eχω 375 mining/bs,epic war tiger

 

Οποιος ενδιαφερεται να μου στειλει pm να συνενοηθουμε(να ανταλαξουμε τηλεφωνα κ.τ.λ ,για να μην γινει καμια λαμογια)

 

Μπορώ να κρατήσω το name? xD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω μία απορία κατέβασα τα updates από το site της blizzard γιατί με τον downlad amnaegr αρ΄ούσε πολύ.Π΄ως τα βάζω ξέερω ότι τα κάνω επικόλληση κάπου αλλά που?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τα κανεις επικολληση τα κανεις ινσταλ.

Καλυτερα βαλτα στον ιδιο υποκαταλογο με το παιχνιδι και μετα κανε login λογικα θα τα βρει και θα κανει οτι πρεπει να κανει μονο του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λόγω έλλειψης χρόνου αναγκάζομαι να αποχωριστώ το wow account μου (όπως και ένας φίλος μου το δικό του), το πρώτο έχει lvl 70 human mage σχεδόν full epix, lvl 70 undead warlock, lvl 45 ne rogue (πρωην twink), ενώ το δεύτερο έχει lvl 64 human warlock, lvl 43 undead priest, lvl 40 ne rogue. Ολοι οι chars είναι σε PvP servers, Shattered Hand για τους hordes και Executus για τους allies. Για λεπτομέρειες pm.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγώ ξεκίνησα wow και μου φένεται υπερβολικά βαρετό.Λοιπόν χαρίζω το account με έναν 14 lvl night elf rogue.To account δεν είναι burning cursade.Αν κάποιος ενδιαφέρεται ασ το πεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...