Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια μολις χθες μπηκα και γω στον κοσμο του wow ... επειδη ειμαι "φρεσκος" μπορει καποιος να μου δωσει τα "φωτα" του σχετικα με το game? ... και βασικα που μπορω να βρω Ελληνες (σε ποιον server...).

Eυχαριστω προκαταβολικα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στον Genjuros ενα spell να πεταξεις Ελληνα θα πετυχεις.

 

:lol::lol: σωστος ... και κατι αλλο ... και σεις στην αρχη παλευατε με λυκους ? γιατι εγω μονο με λυκους μπορω (ειμαι στο 3 level...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε, ναι γενικα λυκους, αρκουδες κτλ σκοτωνεις στο WOW λιγο με τα Instances διαφοροποιειται η κατασταση. Να ξερεις παντως αν κανεις warrior ή ενα τανκ παντα θα εχεις θεση σε ενα party.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε, ναι γενικα λυκους, αρκουδες κτλ σκοτωνεις στο WOW λιγο με τα Instances διαφοροποιειται η κατασταση. Να ξερεις παντως αν κανεις warrior ή ενα τανκ παντα θα εχεις θεση σε ενα party.

 

ευχαριστω φιλε μου ... ειμαι πολυ νιατο παντως (στο game...) " ψαρακας" που λενε ...

κατι τελευταιο , ειχα - απο προσφορα του conn-x - 14 ημερες δωρεαν , μετα το istall μπηκα στο wow χωρις να μου ζητηθει κωδικος (αυτος που υπαρχει στο δισκακι της προσφορας...) , υπαρχει περιπτωση να παιζω με την 10ημερη προσφορα του site του wow και οχι με την προσφορα του coon-x ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι γίνεται αλλά θα πρέπει να φτιάξεις νέο account, κοινώς δεν θα μπορείς να παίξεις με τον lvl 3 (?) χαρακτήρα σου.

 

@ Killik: Αν θες δύο professions που θα σου αποφέρουν τρελά φράγκα, πάρε mining + skinning, είναι μακράν τα πιο εύκολα στο level up. Αυτά έχω διαλέξει στον hunter μου. Μόλις βγάλεις τα λεφτά που θες, μπορείς να αφήσεις το skinning και να πάρεις Jewelcrafting το οποίο αποφέρει επίσης καλά λεφτά, αλλά με τη διαφορά ότι αν δεν λιώσεις στα instances για να παίρνεις Designs, θα πρέπει να τα αγοράζεις από το AH, όπου τα καλά κοστίζουν αρκετά gold (πράγμα το οποίο πλέον με τόσα dailies που υπάρχουν βγάζεις σε 2-3 ώρες γύρω στα 150-200g).

 

Φυσικά μπορείς να διαλέξεις και το επίσης κερδοφόρο Enchanting, στο οποίο το μόνο που χρειάζεται να κάνεις είναι να μαζεύεις τις φόρμουλες από το reputation με τα διάφορα factions και να κάνεις disenchant ότι πρασινάκια ή μπλεδάκια πέφτουν από instances και μη και να τα βάζεις στο ΑΗ ;-). Αυτό έχω διαλέξει στον priest μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν εισαι Holy και πας με smite λογικο ειναι να μην μπορεις να σκοτωσεις πολλα creatures μαζι αλλα σαν shadow οχι. Οσο για instances εγω παντα πηγαινα και συνηθως ειμουν 2-3 level πιο κατω απο οτι ηταν το υπολοιπο group αφου δεν ηταν ιδιαιτερα δυσκολο ουτε πολυπλοκο το heal. Το προβλημα μου παντα ηταν οτι στα πιο μικρα levels υπηρχαν πολλοι που δεν ηξεραν τι να κανουν και αντι για heal στο τανκ ολο και καποιο mage εκανα heal

 

ε οχι,full shadow παω καθως ανεβαινω levels.

αλλα δεν ξερω,δεν εχω καταφερει ακομα να μπορω να ελεγχω την κατασταση οταν ξαφνικα μου την πεφτουν 3 mobs.

τεσπα περιμενω να παρω το shadowform.ισως αλλαξουν τα πραματα τοτε.

 

τεσπα tx guys και για τις υπολοιπες συμβουλες σας.i ll check them.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αληθεια ειναι οτι υπαρχει ο priest πριν και μετα το shadowform θα βρεις πολυ ευκολοτερο το lvl up μετα το 40ο level ειδικα σε συνδυασμο με V.E. ο Shadow priest δεν παιζεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Engineering + Epic Flying Moynt +Mote Extractor = $_$

 

Btw σαν skinner τι έιναι το πιο κερδοφόρο να φαρμάρω?

 

Clefthoof είναι ό,τι καλύτερο, θα βρεις αρκετά στη Nagrand Δυτικά από τη πόλη των Hordes, δεν θυμάμαι τώρα πως λέγεται. Στο ΑΗ πουλιούνται γύρω στα 25-30g per stack στον server μου (Dragonblight).

 

Epic flying mount + mining να δεις τι λεφτά βγάζεις ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...