Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εμένα το pussy μου αρέσει και με αυτό παίζω.

 

^^

 

grats, επιβεβαιωνεις την αποψη που εχω για το wow οτι ειναι τιγκα στα rp nerds.

 

 

 

http://www.wow-europe.com/en/moltencore/ wow στο ps3 & xbox360.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

grats, επιβεβαιωνεις την αποψη που εχω για το wow οτι ειναι τιγκα στα rp nerds.

 

 

 

http://www.wow-europe.com/en/moltencore/ wow στο ps3 & xbox360.

 

Περασε αυτο....πρωταπριλια ηταν χτες :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε σεις πως μπορω να συμμετεσχω στο σαιτ του wow-europe.com,στο screen οf the day που εχει;

εχω τα screencaptures μου,αλλα που στο καλο τα στελνω για να δω αν θα ανεβασουν κανενα απο αυτα;

 

ρε παιδια εχει κανεις χαρακτηρα στο cyclone battlegroup?

αντιμετωπιζει προβληματα;

εδω και ενα μηνα εχω μεγαλα latencies,πολλα disconnects ktl

στους αλλους realms δεν εχω κανενα προβλημα.

την ιδια κατασταση ,απο οτι βλεπω στα φορα της wow,την περνανε πολλοι.

αλλα εχει περασει ενας μηνας και η blizzard δεν βλεπω να το φτιαχνει παρα το μεγαλο feedback που της δωσαμε,και ειμαι στο τσακ να σταματησω το παιχνιδι.

 

α ποιος ηταν ο πορωμενος priest εδω;

ξεκινησα προσφατα ενα priest. πιο πολυ για να εχω 2 κερδοφορα profs,καθοτι με το engineering στον main μου δεν βγαζω μια.

 

ενταξει στο σολο θεωρω το class pio βαρετο και απο τον πολεμιστη.βεβαια οπως και ο πολεμιστης,στο teaming ειναι πολυ διασκεδαστικο class και πολυ απαιτητιτκο.αφου να φανταστειτε αρνουμαι να παιξω σε dungeons,διοτι ακομα δεν εχω εμπεδωσει τα mechanics me to healing.

 

εκει που μου την δινει στο κρανιο οσο αφορα το σολο,ειναι το crow dcontrol.δεν ξερω αλλα πανω απο 2 mobs δεν μπορω να βγαλω και πεθαινω παντα.κατι που με τους mage,warrior,warlock δεν ειχα ποτε προβλημα. :/

 

τεσπα thats all

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν εισαι Holy και πας με smite λογικο ειναι να μην μπορεις να σκοτωσεις πολλα creatures μαζι αλλα σαν shadow οχι. Οσο για instances εγω παντα πηγαινα και συνηθως ειμουν 2-3 level πιο κατω απο οτι ηταν το υπολοιπο group αφου δεν ηταν ιδιαιτερα δυσκολο ουτε πολυπλοκο το heal. Το προβλημα μου παντα ηταν οτι στα πιο μικρα levels υπηρχαν πολλοι που δεν ηξεραν τι να κανουν και αντι για heal στο τανκ ολο και καποιο mage εκανα heal

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παλια υπηρχε ενα spec lolsmite οπου λογο ενως bugged ταλλεντ εκοβε πολλα ο παπας.... πανε ομως οι καλες εποχες

 

ps1: θα κανω pettition οτι τα rogues με warglaive δεν μπορουμε να φαρμαρουμε γρηγορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...