Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

..και ακομα noobas εισαι.

 

Ειπες πριν οτι το 17/0/44 ειναι υπερεκτιμιμενο. Το ειπες η δε το ειπες?

Ε εγω για αυτη τη μλκια που ειπες για να προφυλαξω νεους παιχτες που διαβαζουν το φορουμ να μη σε παιρνουν στα σοβαρα, διευκρινισα οτι δεν εχεις ιδεα απο μαγο, και μαλιστα με επιχειρηματα, τα οποια τα αγνοησες και αρχισες τις πιπες περι ελλινικους σερβερς και τους ελληνες παιχτες.

 

Βεβαια υπερεβαλα λιγο γιατι ξερω οτι στα φορουμς δε διαβαζεις μονο αποψεις σωστες, αφου ο καθενας γραφει οτι του ερθει στο μυαλο ακομα και αν ειναι και ο τελευταιος στο armory.

 

Στειλε μας σε παρακαλω το λινκ απο τον χαρακτηρα σου στο armory να δουμε με ποια εμπειρια μας μιλας για αρενα και για ποια rating μιλας.

 

 

Γιατί μας έκανες link το δικό σου armory? Όχι, και μέχρι να το κάνεις in my book απλά trollάρεις και ψάχνεσαι για καυγά με τον τρόπο που γράφεις.

Και όπως λένε οι ξένοι: "opinions are like assholes, everyone's got one", απλά θές να δούμε ότι yours is bigger (the opinion :mrgreen: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Που εισαι ρε zfour :P τελικα δε σε κρατισε ο priest σου ε, και παιζεις τον rogue. Αψογο gear, σου ευχομαι να παρεις και το offhand, η ευχες απο παπαδες πιανουν να ξερεις.

 

Και το δικο μου λινκ http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Genjuros&n=Agiospetros

 

να περιμενεις wisper in game να παιξουμε μαζι 2αδα αν ψηνεσαι γιατι ψαχνω καλο rogue και δε βρισκω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

..και ακομα noobas εισαι.

 

Ειπες πριν οτι το 17/0/44 ειναι υπερεκτιμιμενο. Το ειπες η δε το ειπες?

Ε εγω για αυτη τη μλκια που ειπες για να προφυλαξω νεους παιχτες που διαβαζουν το φορουμ να μη σε παιρνουν στα σοβαρα, διευκρινισα οτι δεν εχεις ιδεα απο μαγο, και μαλιστα με επιχειρηματα, τα οποια τα αγνοησες και αρχισες τις πιπες περι ελλινικους σερβερς και τους ελληνες παιχτες.

 

Βεβαια υπερεβαλα λιγο γιατι ξερω οτι στα φορουμς δε διαβαζεις μονο αποψεις σωστες, αφου ο καθενας γραφει οτι του ερθει στο μυαλο ακομα και αν ειναι και ο τελευταιος στο armory.

 

Στειλε μας σε παρακαλω το λινκ απο τον χαρακτηρα σου στο armory να δουμε με ποια εμπειρια μας μιλας για αρενα και για ποια rating μιλας.

 

Μάλιστα... στο επίπεδό σου δεν θα πέσω, ευχαριστώ. Αν δεν μπορείς να δεις τα επιχειρήματα που έγραψα εγώ, βάλε γυαλιά.

 

Από το gear σου και μόνο δεν έχεις καταλάβει ότι δεν μπορεί να σε ρίξει μάγος ανεξαρτήτως spec? Γιατί ακόμα και με το μισό σχεδόν gear από το δικό σου που έχει ο παπάς μου, μάγος δεν με ρίχνει. Εννοείται επίσης ότι ειδικά στην αρένα αν δεν νιώθουν όλοι οι παίχτες σε μια ομάδα, δεν φτάνεις ψηλά, ότι gear και να φοράς εσύ.

 

Ορίστε και τα λινκ στα οποία δεν θα δεις κάτι γιατί πολύ απλά είχα σταματήσει να παίζω wow από τον Νοέμβρη.. και άρχισα πάλι πριν 1 βδομάδα αφού με έπεισαν δύο φιλαράκια, αλλά και πάλι όπως τον τελευταίο 1,5 χρόνο σχεδόν, θα παίζω πολύ casual, για το χαβαλέ και μόνο (και μόνο με priest).

 

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Dragonblight&n=Sarisngr

 

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Dragonblight&n=Restinpeace

 

Ούτε σε σένα ούτε σε κανέναν έχω να αποδείξω κάτι, πολύ απλά γιατί δεν με νοιάζει, παίζω όταν έχω λίγο ελεύθερο χρόνο, that's all. Δεν πα να λες εσύ τώρα το μακρύ και το κοντό σου, το πόσο καλά ξέρω τα classes που έχω παίξει, το ξέρουν πολύ καλά αυτοί που έχουν παίξει μαζί μου. That's all.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Και από εμένα το link (PVE παιδιά, PVP ποτέ δεν με τράβηξε) γιατί πολλά ΕΠΙΚΣ έπεσαν εδώ μέσα ΄-))

 

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Argent+Dawn&n=Mirond

 

 

2. Γενική συμβουλή: Χαλαρώστε αδέρφια, μην τσακώνεστε, WoW είναι, δεν είναι οι Τούρκοι!

 

3. Από τουs characters που ποστάρετε εδώ μέσα, βλέπω ότι πολλοί έχουν εμπειρία, οπότε κόσμια και πολιτισμένα μπορούμε να ακούσουμε την άποψη του καθενός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έπιασα ξανά τον έναν από τους 2 μου warrior

αυτός είναι 61 και δεν θέλω βασικά να τον παίξω prot γιατί δεν έχω ούτε group πλέον ούτε έχω όρεξη να ψάχνω :P

κάνα Build και κάνα rotation παίζει?

από warrior μονο από prot ξέρω και μετά τον mage μου φαίνεται αγγούρι το σολάρισμα του :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλαξα πρόσφατα spec από holy σε shadow, και για να μπω σε ένα καινούριο raiding guild μου είπαν να πάω το shadow dmg μου στο 1000. Έχετε να προτείνετε κάτι που θα μπορούσε να με βοηθήσει? Τα rewards από bg δεν θα με βοηθήσουν και πολύ οπότε δεν το σκέφτομαι.

 

Το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι battlecast ή spellstrike set. Ποιό από τα 2 είναι καλύτερο να αποκτήσω? Οποιαδήποτε άλλη συμβουλή είναι δεκτή,...:-)

 

Here I am http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Kul+Tiras&n=Praetorianos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτείνω spellstrike set για το +spell hit rating. Οι shadow priests χρειάζονται 77 hit rating αν θυμάμαι καλά.

Εφόσον από το gear βλέπω ότι πηγαίνεις Kara (μια χαρά είναι το damage για kara) για gloves θα έλεγα να πάρεις τα gloves από τον Attumen the Huntsman

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι καινουριος στο παιχνιδι κ εχω κατεβασει την trial version του wow. παρολα αυτα ψαχνω εναν συγκεκριμενο server (τον Scarshield Legion η καπως ετσι) κ δεν τον βρισκω. ξερει κανεις τι μπορει να συμβαινει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...