Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εννοώ ποιός είναι πιο δυνατός?Βασικά εμένα daggerades μου αρέσουν.Και στο l2 daggerades έφτιαχνα οπότε μάλλον rogue 8α κάνω αλλά τι ακριβώς?Α και σε ποιόν server παίζουν πολλοί έλληνες να μπώ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

αν υπήρχε κάποιος που ήταν ο πιο δυνατός θα τον είχαν όλοι...ποιος ο λόγος να υπάρχουν τα άλλα classes...

αφού σου αρέσουν οι daggerαδες φτιάξε rogue...

τώρα για server δεν προτείνω με πολλούς Έλληνες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακριά από Έλληνες!!!

Προσωπικά μου αρέσουν πολλοί οι undead rogues, λιγότερο downtime όταν lvlάρεις.

 

Ελπίζω να είπες αντίο στους φίλους σου και στην κοπέλα σου :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

?Α και σε ποιόν server παίζουν πολλοί έλληνες να μπώ?

Horde--->Twilight's Hammer

Alliance---> Genjuros

 

Δε σου λέω μακριά απο έλληνες μιας και αφου λες οτι έρχεσαι απο l2 μάλλον έχεις συνηθίσει στη noobia.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To counterspell αν το χρησιμοποιείς τη στιγμή που πρέπει, δεν σου χρειάζεται το improved, ούτε και τα άλλα 15 points που, ουσιαστικά, πετάς στο Arcane. Λίγο υπερεκτιμημένο το 17/0/44 ;)

 

εσυ καλυτερα να μασας παρα να μιλας . Αν δεν εχεις ιδεα απο μαγο μη μας λες την αποψη σου. Κλεινεις και το ματι στο τελος, και καλα ειπες εξυπναδα τωρα?

 

Χωρις imp cs θα μπεις αρενα ε? και θα σου γινονται ολα τα cs και τα sheeps resist γιατι δε θα εχεις παρει το -10% resist στα arcane spells

 

Εγω παιζω priest. Ελα να μου κανεις cs χωρις να το εχεις improve και το ξανασυζηταμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσυ καλυτερα να μασας παρα να μιλας . Αν δεν εχεις ιδεα απο μαγο μη μας λες την αποψη σου. Κλεινεις και το ματι στο τελος, και καλα ειπες εξυπναδα τωρα?

 

Χωρις imp cs θα μπεις αρενα ε? και θα σου γινονται ολα τα cs και τα sheeps resist γιατι δε θα εχεις παρει το -10% resist στα arcane spells

 

Εγω παιζω priest. Ελα να μου κανεις cs χωρις να το εχεις improve και το ξανασυζηταμε.

 

Internet rage ftw...arenas ar srs businez

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσυ καλυτερα να μασας παρα να μιλας . Αν δεν εχεις ιδεα απο μαγο μη μας λες την αποψη σου. Κλεινεις και το ματι στο τελος, και καλα ειπες εξυπναδα τωρα?

 

Χωρις imp cs θα μπεις αρενα ε? και θα σου γινονται ολα τα cs και τα sheeps resist γιατι δε θα εχεις παρει το -10% resist στα arcane spells

 

Ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσυ καλυτερα να μασας παρα να μιλας . Αν δεν εχεις ιδεα απο μαγο μη μας λες την αποψη σου. Κλεινεις και το ματι στο τελος, και καλα ειπες εξυπναδα τωρα?

 

Χωρις imp cs θα μπεις αρενα ε? και θα σου γινονται ολα τα cs και τα sheeps resist γιατι δε θα εχεις παρει το -10% resist στα arcane spells

 

Εγω παιζω priest. Ελα να μου κανεις cs χωρις να το εχεις improve και το ξανασυζηταμε.

 

Τύποι σαν και σένα μου ανεβάζουν το αίμα στο κεφάλι ειλικρινά... η εριστικότητα στο μεγαλείο της. Καταρχήν έχω παίξει και με μάγο και με παπά και με hunter και με lock αρένα, δεύτερον, μάγος να ρίξει παπά (equally geared, αλλά και χωρίς equal gear μικρή η διαφορά) δεν παίζει που να χτυπιέται κάτω, ούτε με imp CS ούτε με τίποτα, εκτός αν μου έχουν τύχει 2-3000 noob μάγοι στην pvp καριέρα μου ως priest... βλέπω μάγο και γελάω όταν πάει να με solάρει. Τελευταίο θύμα χθες στην τριάδα ένας pom pyro mage (λολ @ fire στην αρένα αλλά τεσπα) που με το που ξεκινάει το game μου σκάει το pyro και μου κάνει 5% damage, εγώ με ασπίδα μόνο, είχε και imp CS btw.. lol, δεν μπορώ να πω ότι τον βοήθησε πολύ, τον αφήσαμε για τελευταίο κιόλας αφού ουσιαστικά η αντίπαλη ομάδα έπαιζε με ένα dps και τον healer=win :-D .

 

Και για να προλάβω την επόμενη εξυπνάδα που θα πεις, και με frost mages σχεδόν το ίδιο συμβαίνει, άντε να με φτάσουν 60-70% όσο είμαι silenced, και μετά πάλι 100%.

 

Είναι αυτό που είπαν κάποιοι πιο πάνω, μακριά από servers με έλληνες παίχτες, ειδικά σαν αυτόν εδώ... /ignore

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχήν έχω παίξει και με μάγο και με παπά και με hunter και με lock αρένα ...

 

..και ακομα noobas εισαι.

 

Ειπες πριν οτι το 17/0/44 ειναι υπερεκτιμιμενο. Το ειπες η δε το ειπες?

Ε εγω για αυτη τη μλκια που ειπες για να προφυλαξω νεους παιχτες που διαβαζουν το φορουμ να μη σε παιρνουν στα σοβαρα, διευκρινισα οτι δεν εχεις ιδεα απο μαγο, και μαλιστα με επιχειρηματα, τα οποια τα αγνοησες και αρχισες τις πιπες περι ελλινικους σερβερς και τους ελληνες παιχτες.

 

Βεβαια υπερεβαλα λιγο γιατι ξερω οτι στα φορουμς δε διαβαζεις μονο αποψεις σωστες, αφου ο καθενας γραφει οτι του ερθει στο μυαλο ακομα και αν ειναι και ο τελευταιος στο armory.

 

Στειλε μας σε παρακαλω το λινκ απο τον χαρακτηρα σου στο armory να δουμε με ποια εμπειρια μας μιλας για αρενα και για ποια rating μιλας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...