Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators
Btw Thresh απίστευτη η νέα sig σου.Onepiece for the win

 

2 μέρες μου πήρε να βρω κάτι της προκοπής και που να ήταν 400χ90 και εώς 64kb...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδια . Εχω καιρο να γραψω, παρολα αυτα θελω να με βοηθησετε σε κατι. Πριν απο λιγες μερες ανταλλαξα τον warrior μου για εναν mage παρολα αυτα με το αρκετα καλο gear που εχει στα frost talents δεν βγαζει καθολου dmg κ θελω βοηθεια στο πως να τα κανω...εχετε τιποτα να προτεινετε?

 

 

ΕΔΙΤ : Τον θελω για pvp μιας κ εχω και αλλους character με καλυτερο gear.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1205776081710at1.jpg

 

0ax0xa0 που την βρήκες αυτή την φώτο μου?εκεί είμαι πριν μπω στο bg :P

 

Mage Talents:

Pvp

 

Pve Fire

 

Pve Frost

 

και υπάρχει και το pve fire που συνδυάζετε με το icy veins αλλά δεν έχει mana efficiency

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για dmg ---> fire και specc 3/48/11

frost μονο για fun και pvp

arcane drop it

 

Πού' σαι ρε whiteman? Ακόμα με τον μάγο ασχολείσαι? :P Εγώ αφού είχα σταματήσει για κάνα τρίμηνο με τους alliance (είπα να δοκιμάσω και την άλλη πλευρά, orc huntard ftw :P ), επέστρεψα με τον παπά για αρένα/pvp μαζί με δύο real life φίλους, ξεκινάει και το Arena Tournament όπου νά' ναι βλέπεις χεχε :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

0ax0xa0 που την βρήκες αυτή την φώτο μου?εκεί είμαι πριν μπω στο bg :P

 

Mage Talents:

Pvp

 

Pve Fire

 

Pve Frost

 

και υπάρχει και το pve fire που συνδυάζετε με το icy veins αλλά δεν έχει mana efficiency

 

Θα διαφωνήσω με το pvp spec που παραθέτεις. Χωρίς Permafrost και Winter's Chill δεν κάνεις δουλειά, ειδικά στην αρένα, +3 secs παγωμένοι για το πρώτο και +10% crit chance όσο είναι παγωμένοι μου έχουν σώσει τη ζωή ουκ ολίγες φορές ;)

 

***EDIT*** : Μόλις είδα ότι δεν έχεις βάλει ούτε καν το Ice Shards... πού' ναι το damage οέο? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sarisn lol,τι γίνεται φίλε μου? :)

Ναι εκεί με τον μάγο ,ρίξαμε illidan και μπήκε στο ψυγείο :)

Τώρα έκανα έναν druid 70lvl (πάντα horde,ποτέ alliance :) ) και μουτζώνομαι που δεν είχα ξεκινήσει με αυτό το class από την αρχή, το πιο fun class και immortal :)

 

Περιμένω Warhammer , εκεί θα πέσει κάψιμο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα διαφωνήσω με το pvp spec που παραθέτεις. Χωρίς Permafrost και Winter's Chill δεν κάνεις δουλειά, ειδικά στην αρένα, +3 secs παγωμένοι για το πρώτο και +10% crit chance όσο είναι παγωμένοι μου έχουν σώσει τη ζωή ουκ ολίγες φορές ;)

 

***EDIT*** : Μόλις είδα ότι δεν έχεις βάλει ούτε καν το Ice Shards... πού' ναι το damage οέο? :P

 

χωρίς improve counterspell δεν πας πουθενά στην αρένα :P και ice shards εννοείτε ότι έχω βάλει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χωρίς improve counterspell δεν πας πουθενά στην αρένα :P και ice shards εννοείτε ότι έχω βάλει :)

 

To counterspell αν το χρησιμοποιείς τη στιγμή που πρέπει, δεν σου χρειάζεται το improved, ούτε και τα άλλα 15 points που, ουσιαστικά, πετάς στο Arcane. Λίγο υπερεκτιμημένο το 17/0/44 ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...