Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εμένα πάντως εξακολουθεί να μου ζητάει registration :( , ρε chill επειδή με έχει φάει η περιέργεια πλέον :P δεν κάνεις τη καλή να το ανεβάσεις κάπου να το δούμε? :-D

 

*** EDIT *** : Βασικά μπορώ να μπω στο κεντρικό forum, εκεί που γράφει σαν κατηγορίες "Entertainment" και "Public Forums". Αν είναι κάπου εκεί, πού ακριβώς?

 

Σου έχω κάνει ζημιά bro sorry :(. Όποτε postάρω είναι μια χαρά και όποτε δοκιμάζεις θέλει reg. Αnyway αν το ξαναπετύχω να μην θέλει reg θα το ανεβάσω αλλού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

WTB E-WHORE.

Ωραίο πράγμα το WoW ρεεεεεεεεεεεεεεεεεε

 

Πάντως άν ήξερε να παίζει το χαρακτήρα της όπως παίζει με το χέρι της τότε πρεπει να ήταν παααααααααααρα πολυ καλή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

WTB E-WHORE.

Ωραίο πράγμα το WoW ρεεεεεεεεεεεεεεεεεε

 

Πάντως άν ήξερε να παίζει το χαρακτήρα της όπως παίζει με το χέρι της τότε πρεπει να ήταν παααααααααααρα πολυ καλή

 

Εγραψες...το post ηταν legendary

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειτα απο 1 1/2 βδομαδα εκτος του κοσμου του WoW διχνει οτι ακομα αντεχω στην αποτοξινωση . Δεν μου λειπει ( ΠΕΡΙΕΡΓΟ ) ισως εφταιξε οτι αφου ειδα ολο το content του TBC και σκοτωσα τον ILLIDAN δεν υπαρχει λογος να παιξω αλλο . Εκανα λιγο pvp με ενα shadow priest και μολις τελιωσε η καρτα σταματησε και η ανανεωση του . Μαλλον δεν θα ξανα γυρισω εκτος αν το WOLK καταφερει να με τραβηξει αν και χλωμο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειτα απο 1 1/2 βδομαδα εκτος του κοσμου του WoW διχνει οτι ακομα αντεχω στην αποτοξινωση . Δεν μου λειπει ( ΠΕΡΙΕΡΓΟ ) ισως εφταιξε οτι αφου ειδα ολο το content του TBC και σκοτωσα τον ILLIDAN δεν υπαρχει λογος να παιξω αλλο . Εκανα λιγο pvp με ενα shadow priest και μολις τελιωσε η καρτα σταματησε και η ανανεωση του . Μαλλον δεν θα ξανα γυρισω εκτος αν το WOLK καταφερει να με τραβηξει αν και χλωμο .

 

Θα σε τραβήξειιιι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά κανείς με ΤΕΛΛΑΣ εδώ? φοβερά υψηλό latency και δεν loggarei με τίποτα. Και όταν γίνεται σε 5 secs σε πετάει έξω....

 

Για πέστε αν έχει και άλλος ίδιο πρόβλημα---Αθήνα BRAS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κορυφαίο από τα FAQ της σελίδας

 

Why do I want to join the auction?

This is your chance to gain membership into the exclusive “Arthasʼ Army of Disciples”

 

$429.00 USD αρχική τιμή και απατεωνιά όποιος δώσει περισσότερα παίρνει το πρώτο πού βγήκε και λοιπά α ρε πως εκμεταλλεύονται το κάψιμο κάποιον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...