Προς το περιεχόμενο

Τί μουσική ακούτε;


DJ_XLR8

Τί μουσική ακούτε;  

975 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Τί μουσική ακούτε;



Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 715
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ωραια η δημοσκοπηση για την μουσικη αλλα κατα τη γνωμη μου παραλειπονται πολλα αλλα ειδη, ιδιως στις μερες μας που υπαρχουν πολλες διαφορετικα στυλ μουσικης. Π.χ. δεν ειδα ethnic, funk, dub, reggae, soul, jazz! Ελπιζω το επομενο poll να ειναι πιο ολοκληρωμενο! Κωνσταντινα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς δεν γίνεται να μπουν επιπλέον επιλογές...

Ας κανουν κατι ο Admin αν χρειαστει αν και νομιζω οτι ειναι αρκετες οι επιλογες!

Π.χ. λειπουν τα ρεμπετικα!

Π.χ. δεν ειδα ethnic, funk, dub, reggae, soul, jazz!
Μας εφαγε η ξενομανια!

Βαλτε και τα Δημοτικα (Σαλαγα γερο τα προυβατα λακησαν απο το γρεκι) LOL...

Ελληνικα και ξενα ακουω (Pop & Rock < 1990).

Και λιγο Ρεγγες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ...

 

ΛΟΙΠΟΝ

 

ΟΛΑ ΑΡΧΙΣΑΝΕ ΜΕ ΕΝΑ CD ΤΩΝ pINK FLOYD ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ...

Η ΠΟΡΩΣΗ ΜΕΓΑΛΗ...

ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ CD ΗΤΑΝ ΣΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΚΟΣ ΚΥΜΑΤΟΣ...

ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΜΕΣΑ Σ ΕΝΑ 4 ΜΗΝΟ "ΚΑΤΑΒΡΟΧΘΗΣΑ" ΕΝΑ ΣΩΡΟ CDS(ΚΥΡΙΩΣ ΑΝΘΟΛΟΓΙΕΣ ΚΑΙ BEST) TΩΝ LED ZEPPELIN, DEEP PURPLE, SCORPIONS,ROLLING STONES, QWEEN(TOΥΣ ΘΕΩΡΩ ΑΝ ΟΧΙ Τ ΠΡΩΤΟ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ 3 ΠΡΩΤΑ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΑ ΤΩΝ ΕΠΟΧΩΝ ΚΥΡΙΩΣ ΓΙ ΑΥΤΟ Π ΠΡΟΣΦΕΡΑΝ ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ....Η ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ ΠOY ΑΦΗΣΕ ΣΤΟΥΣ ΝΕΟΥΣ ΡΟΚΕΡΣ Ο MORISSON ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΘΑΝΑΤΟ ΤΟΥ...R.I.P. JIMMY), THE WHO, THE BEATLES, OASIS,ΑΝΙΜΑLS,ROXETE( ), EUROPE, RAINBOW, BOB DYLAN, ERIC CLAPTON, ΚΑΠΟΙΑ ΤΟΥ ELTON JOΗNE ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΚΛΑΣΣΙΚΑ Π Μ ΞΕΦΕΥΓΟΥΝ...

 

ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ 5 ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΠΟΡΩΣΑΝ ΑΡΧΙΚΑ ΟΙ GUNS N ROSES ΚΑΙ ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΙΣΟΔΟ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΜΕΤΑΛ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΞΕΠΕΡΑΣΤΟΥΣ KAI AΓΑΠΗΜΕΝΟΥΣ Μ ΙRON MAIDEN ΜΕ ΤΟΥΣ METALLICA ΚΑΙ AC/DC ΚΑΙ ΜΑΝΟWAR...AΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ...ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ lIVE...ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΣΟΛΟ...ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΕΡΜΗΝΙΕΣ ΑΠΟ DICKINSON, HETFIELD KAI JOHNSON ΚΑΙ ERIK ADAMS ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ...

 

ΣΥΝΕΧΙΣΑ ΜΕ ΠΟΙΟ INSTRUMENTAL ΠΡΑΜΑ...ΜΕΓΑΛΑ ΚΟΛΛΗΜΑΤΑ ΜΕ BLIND GUARDIAN, RHAPSODY , DREAM THEATER , OPETH , THERION, GAMMA RAY

 

DEATH/BLACK METAL πΟΤΕ Δ ΓΟΥΣΤΑΡΑ...

 

ΜΕΤΑ ΤΟ ΓΥΡΙΣΑ ΣΕ ΠΟΙΟ pUNK κΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ...ΑΡΧΙΚΑ ΜΕ RAMONES, SEX-PISTOLS, ΝOFX, BAD RELIGION ΚΛΠ...

 

ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΥΡΙΩΣ ΜΕ ΕΚΦΡΑΖΕΙ Η PUNK...

ΟΜΙΧΛΗ,ΧΑΣΜΑ,ΩΧΡΑ ΣΠΕΙΡΟΧΕΤΗ (ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ ΜΟΥ)

ΠΑΡΚΙΝΣΟΝΣ,PANX-ROMANA EPISHS...

OI ΠΟΛΛΟΙ, ΠΑΡΑΚΡΑΤΟΣ ΕΝ ΚΡΑΤΕΙ, ΜΕΘΥΣΜΕΝΑ ΞΩΤΙΚΑ , BOOTSTROKE , ΓΕΝΙΑ ΤΟΥ ΧΑΟΥΣ

ΚΑΡΚΙΝΩΜΑ Κ ΑΛΛΑ...

 

ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΡΟΚ...

ΕΕΕΕ

ΜΩΡΑ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ ΘΡΗΣΚΕΙΑ...

ΥΠΟΓΕΙΑ ΡΕΥΜΑΤΑ ΚΑΛΟΙ

ΞΥΛΙΝΑ ΣΠΑΘΙΑ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ

ΤΡΥΠΕΣ ΩΡΑΙΟΙ...

ΓΕΝΙΚΑ Δ ΠΟΛΥΨΑΧΝΟΜΑΙ...

 

ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΕΠΙΣΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝ/ΝΟΥ,ΜΑΧΑΙΡΙΤΣΑ(ΕΙΔΙΚΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΤΕΡΜΙΤΕΣ(ΓΙΑ ΨΑΓΜΕΝΟΥΣ)),ΠΛΙΑΤΣΙΚΑΣ KLP...

 

 

ΑΥΤΗ ΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΔΗΛΩΝΩ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΑ 80S KAI ME SOUNDTRACKS ΤΟΥ SWEENY TODD...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

marantonis ακους Αρτεμη και Ευθυμη βλεπω.Ακουω και εγω hip hop 8 χρονια ελληνικο και ξενο και ασχολουμαι γενικα με την ολη φαση

Χερομαι. Μπαίνεις στο Hiphop.gr? To ξερω οτι υπαρχουν πολλα καλοπαιδα που σπαμαρουν συνεχως αλλα που αλλου να βρεις ομοιους σου. Ειμαι και απο την κρητη... Ναι τρελαίνομαι για txc και Α/Ε, FF.C, Στιχοιμα κλπ αλλα βλεπω οτι οι περισσοτεροι εδω ακουνε metal οποτε...

ΥΓ. Εβαλες επιτελους avatar!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χερομαι. Μπαίνεις στο Hiphop.gr? To ξερω οτι υπαρχουν πολλα καλοπαιδα που σπαμαρουν συνεχως αλλα που αλλου να βρεις ομοιους σου. Ειμαι και απο την κρητη... Ναι τρελαίνομαι για txc και Α/Ε, FF.C, Στιχοιμα κλπ αλλα βλεπω οτι οι περισσοτεροι εδω ακουνε metal οποτε...

ΥΓ. Εβαλες επιτελους avatar!

Μπαινω πολυ σπανια αλλα δεν εχω γραψει ποτε στο φορουμ, τον λογο τον ειπες και μονος σου.Και εμενα ακριβως αυτα με πορωναν παλιοτερα!:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...