Προς το περιεχόμενο

Φωτογραφίες modαρισμένων κουτιών/cases...


nikoskon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το δικό μου PC είναι αυτό

DSC00865.jpg

 

Σύντομα θα αλλαχτόυν κάποια καλώδια και θα μπουν άλλα οπως και θα προσθεθεί ένα ακόμα fan..

Αμάν! Μακαρόνια! :P
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να και το αθλιο το δικο μου:P:p βαριεμαι ακομα και να ξεκολισω τα ξεσκισμμενα αυτοκολλητα:-):-)

1000327.jpg1000325.jpg

 

Οι πλαϊνοί ανεμιστήρες δεν είναι πολύ μπροστά? Για τους δίσκους τους έχεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι μπροστινοι ανεμιστηρες ηταν να μπουν μεσα αλλα εβρισκαν για να μπουν στο κεντρο...:P:p τελικα ομως εβρισκαν και μπροστα:P:p βασικα για ομορφια ειναι...

 

 

εχει μπει και στις πατατιες του forum

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lol, δε σε ενοχλεί ο θόρυβος αν είναι να μην έχει και αποτέλεσμα παράλληλα? Επίσης γενικά αν είναι σε λάθος διάταξη οι ανεμιστήρες μπορεί να δημιουργούν αντίθετα αποτελέσματα να ξέρεις. Δεν λέω για το συγκεκριμένο, μόνο δοκιμάζοντας θα δεις αν λειτουργεί θετικά ή όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lol, δε σε ενοχλεί ο θόρυβος αν είναι να μην έχει και αποτέλεσμα παράλληλα? Επίσης γενικά αν είναι σε λάθος διάταξη οι ανεμιστήρες μπορεί να δημιουργούν αντίθετα αποτελέσματα να ξέρεις. Δεν λέω για το συγκεκριμένο, μόνο δοκιμάζοντας θα δεις αν λειτουργεί θετικά ή όχι.

 

ποιος θορυβος ρε δε βλεπεισ μπροστα το πισι;:P:p

τους κλεινω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α εννοείς τόσο για ομορφιά :P. Πλάκα πλάκα αφού είναι τόσο εύκολο να τους χειρίζεσαι δε μετράς καμιά θερμοκρασία όταν δουλεύουν και όταν όχι? Να μου λυθεί η απορία αν λειτουργούν θετικά ή μη. Πάντως εγώ που είχα έναν τόσο έντονο μπλε με εκνεύριζε απίστευτα όποτε πήγαινα να δω ταινία και τελικά τον ξήλωσα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α εννοείς τόσο για ομορφιά :P. Πλάκα πλάκα αφού είναι τόσο εύκολο να τους χειρίζεσαι δε μετράς καμιά θερμοκρασία όταν δουλεύουν και όταν όχι? Να μου λυθεί η απορία αν λειτουργούν θετικά ή μη. Πάντως εγώ που είχα έναν τόσο έντονο μπλε με εκνεύριζε απίστευτα όποτε πήγαινα να δω ταινία και τελικά τον ξήλωσα..

τι δουλευουν τι δε δουλευουν ιδιες θερμοκρασιες :P:p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά σε βρίσκω!

να δω εγώ τι θα κάνω που θέλω 2 loops...

 

Και εγω θελω..αλλα να δουμε..εαν μπει και 2η καρτα στο συστημα κατι θα γινει..:lol:

Παντος αμα ψαξεις στο net βρισκεις διαφορα ομορφα mods

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω βρει ένα...

μου έχει φύγει το κεφάλι!

Είναι τέλειο!!!!!

λέω να το κάνω αλλά έχω μερικές ερωτήσεις...

1) Πως μπορείς να κάνεις το Cosmos S Nickel/mirror finish από την εξωτερική μεριά;

2) καθώς έγραφα την πρώτη, ξέχασα τις υπόλοιπες!:P:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...