Προς το περιεχόμενο

Φωτογραφίες modαρισμένων κουτιών/cases...


nikoskon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγαπητοί συνforumίτες χρειάζομαι τη βοήθειά σας.

Ετοιμάζω ένα scratch-built κουτί από μη μεταλλικά υλικά (pleaxiglass και ξύλο). Θα ήθελα να μου πείτε ένα απλό τρόπο για να γειώσω το m/b, μια κι προφανώς αυτό δεν μπορεί ναγίνει μέσω του κουτιού.

(Sorry για το offtopic, αλλά δεν θεώρησα την ερώτηση άξια για άνοιγμα νέου thread...)

Υ.Γ. Φυσικά και θα ανεβάσω φωτογραφίες όταν το τελειώσω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητοί συνforumίτες χρειάζομαι τη βοήθειά σας.

Ετοιμάζω ένα scratch-built κουτί από μη μεταλλικά υλικά (pleaxiglass και ξύλο). Θα ήθελα να μου πείτε ένα απλό τρόπο για να γειώσω το m/b, μια κι προφανώς αυτό δεν μπορεί ναγίνει μέσω του κουτιού.

(Sorry για το offtopic, αλλά δεν θεώρησα την ερώτηση άξια για άνοιγμα νέου thread...)

Υ.Γ. Φυσικά και θα ανεβάσω φωτογραφίες όταν το τελειώσω...

 

να ανεβασεις οπωσδηποτε,ειχα κ εγω μια ιδεα με ξυλο κ plexi αλλα μετα απο ενα κουτι δωρο την παρατησα στα χαρτια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένωσε με ένα καλώδιο μια από τις βίδες της μητρικής με μια βίδα του τροφοδοτικού.

 

Thanks. Αυτό είχα σκεφτεί κι εγώ αλλά φοβήθηκα μην κάνω πατάτα...

@p_under: Το κουτί προορίζεται για κατεβαστήρι, γιατί δεν μπορώ να ακούω συνέχεια το βζιν-βζιν του κανονικού μου pc!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι εισαι κακος ρε VAssassin?

 

Ελα ρε συ ποιος ειναι κακος?Πλακα εκανα.

Αν δεις και το δικο μου κουτι δεν ειναι σε πολυ καλυτερη κατασταση γι' αυτο ομως δεν ποσταρα κι εδω.:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιά ακριβώς η μόντα στο παραπάνω?

 

 

Για σε να ι μοντα ειναι μονο κοψιμο και ραπσιμο του κουτιου???ι αλλαγη πσυχτρας CPU GPU δεν ειναι μοντα???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες, θέλω να κόψω το πλαστικό πλέγμα πίσω από τα μεταλλικά mesh στην πρόσοψη και την οροφή του CM 690, γιατί αφενός είναι κακάσχημα, αφετέρου χαλάνε την εμφάνιση των red LED fans που έχω βάλει. Μπορείτε να μου προτείνετε κάποιον οικονομικό τρόπο/εργαλείο? Καλό χρυσό το dremel, αλλά πολύ ακριβό για τη μικροδουλειά που θέλω να κάνω. Ένα παληκάρι μου πρότεινε κόφτη καλωδίων. Εσείς τι λέτε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...