Προς το περιεχόμενο

Φωτογραφίες modαρισμένων κουτιών/cases...


nikoskon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

άντε να βάλω κι εγώ το αρχαίο κουτί μου, φρεσκοβαμμένο και φρεσκοκομμένο.

 

http://img187.imageshack.us/img187/6973/dsc00106wk0.jpg

 

http://img155.imageshack.us/img155/6272/dsc00109dk8.jpg

 

Μαρτύριο αυτά τα led όλο καίγονται. Λίγο ατσουμπαλο το κόψιμο αλλά για πρώτη φορά πιστεύω ότι καλά πήγε. Στου γιου μου το pc θα το κάνω καλύτερο!!!!!!!!!!!

 

 

Την τρύπα του ανεμιστήρα στο πλάι πάνω στο Plexi μπορείς να την κάνεις 12cm με ποτηροτρύπανο και βάζεις ή όχι προστατευτική γρίλια κατά προτίμηση εκεί.

 

 

 

/sc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την τρύπα του ανεμιστήρα στο πλάι πάνω στο Plexi μπορείς να την κάνεις 12cm με ποτηροτρύπανο και βάζεις ή όχι προστατευτική γρίλια κατά προτίμηση εκεί.

/sc

 

Ποτηροτρύπανο όμως 12cm που βρίσκεις? praktiker ας πούμε που πήγα δεν είχε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παλι ειχα παρει παλιοτερα απο praktiker ενα σετακι με πολλα ποτηροτρυπανα...πολλα μαζι σε μια βαση...ξεκουμπωνουν και κουμπωνουν...αφηνεις αυτο που θες και κανεις τη δουλεια σου :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παλι ειχα παρει παλιοτερα απο praktiker ενα σετακι με πολλα ποτηροτρυπανα...πολλα μαζι σε μια βαση...ξεκουμπωνουν και κουμπωνουν...αφηνεις αυτο που θες και κανεις τη δουλεια σου :)

 

Κατάλαβα τι λες. Έχω και εγώ τέτοια απο το praktiker αλλά είναι για ξύλο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

κάνουν και για plexy πάρε από ένα φαρμακείο ψυκτικό σπρέι και ψέκαζε το όσο το τρυπάς για να μην λιώσει και θα κάνει μια χαρά τρύπα

 

 

-----Προστέθηκε 20/1/2009 στις 10 : 24 : 17-----

 

 

τι παθαίνει ένα Dominator Airflow αν περάσει ρεκτιφιέ/μετατροπές ?

 

αλλαγή λαδιών

νέο body kit

χαμηλότερα ελατήρια ( είναι και ρυθμιζόμενα )

 

 

attachmentto6.jpgattachmentci1.jpg

 

Επεξ/σία από Vatos_locos
Αυτόματη ένωση μηνυμάτων
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδία έχω διαβάση τις μισές σελίδες και μπορό να πώ ότι έχω μέινι εδώ και 1.5 ώρα με το στόμα ανοιχτό....τρομερά mods.....σιγά σιγά θα βγάλω και εγώ καμιά φωτογραφία να ανεβάσω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποτηροτρύπανο όμως 12cm που βρίσκεις? praktiker ας πούμε που πήγα δεν είχε...

 

 

Καταρχήν όπως λέει και ο Vatos στην ανάγκη το κάνεις και με ποτηροτρύπανο ξύλου ακόμη και από τα φτηνά.

Όσο μεγαλώνει η διάμετρος της τρύπας [ιδίως για 12cm] χαμηλώνεις στροφές στο δράπανο σου. Με χαμηλές στροφές το plexi δεν θα λιώσει ακόμη και χωρίς ψυκτικό.

Οι απομιμήσεις του plexi λιώνουν με ότι στροφές και να τρυπήσεις χωρίς νερό\ψυκτικό.

 

Για ποτηροτρύπανα σετάκια, Αθηνάς κέντρο Άθήνα, Σπύρου Πάτση στα εργαλειάδικα ή στα συνοικιακά εργαλειάδικα της περιοχής σας.

Το Praktiker προτείνεται σαν λύση ανάγκης μόνο για εργαλεία/αναλώσιμα και αυτό στην χαμηλή/χαμηλομεσαία κατηγορία τιμής.

 

 

 

/sc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλάζω μέσα της εβδομαδας mobo και psu και με την ευκαιρια θα σιγιρισω λιγο τα σιρματα (μακαροναδα εχουν γινει) θα δοκιμασω και καμια πατεντα που εχω δει στο θεμα αυτο (τρομερες εχω δει) και θα σας ενιμερωσω.....:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη γνωριζω πως δουλεβουν σε εργοστασια ιατρικων επιπλων θα σας πω οτι οταν τρυπανε τη λαμαρινα με το ποτιροτρυπανο (εχω δει και 14 cm) την ψεκαζουν με νερο και λαδι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...