Προς το περιεχόμενο

Φωτογραφίες modαρισμένων κουτιών/cases...


nikoskon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να και ενα δευτερο projectακι απο μενα ;) !!!

 

dsc00211bq3.th.jpg

 

dsc00212zo5.th.jpg

 

dsc00219od3.th.jpg

 

dsc00215et1.th.jpg

 

dsc00223yc4.th.jpg

 

dsc00224ql1.th.jpg

 

dsc00231dl7.th.jpg

 

dsc00241op7.th.jpg

 

dsc00242ck7.th.jpg

 

Ας ειναι καλα παλι τα 7 ποτηροτρυπανα που βοηθησαν να ανοιχτουν οι τρυπες στο πανω μερος του κουτιου!!!

Επεξ/σία από mavlamemos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

behold the foxconn avenger :-D αναμένετε στην αγορά στα 300€ περίπου ( έτσι λένε δλδ οτι εκεί θα παίζει )

oi ψύκτρες τις δεν θα είναι ίδιες

CPU Optimized for Interl® 45nm processors,Intel®Core™2 Extreme,Core™2 Quad,Core™2 Duo Chipset Interl® P45 & ICH10R FSB 1600/1333/1066/800 MHZ Memory Dual DDR3 2000(oc)/1600/1333/800MHZ,4*DIMMs,8GB Max Storage RAID,Intel® MST,6*SATALL,2*eSATA,2*1394a,12*USB2.0,1*ATA133 Slots 2*PCle2.0x16,2*PCle2.0x1,2*PCl slots Network Dual Gigabit LAN Audio SONAR Audio Card(7.1 High Definition Audio)

και γενικά εδώ τα λέει όλα http://www.quantum-force.net/Products/P000000007/

 

 

300Ε Για P45 ? Δλδ τα τελευταια μοντελα των Gigabyte/MSI/ASUS με το X58 που δεν εχουν βγει ακομα στην αγορα ποσο πρεπει να τις τιμολογησουν ? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

300Ε Για P45 ? Δλδ τα τελευταια μοντελα των Gigabyte/MSI/ASUS με το X58 που δεν εχουν βγει ακομα στην αγορα ποσο πρεπει να τις τιμολογησουν ? :P

 

αν προσέξεις την αστακώσανε λίγο και με το plx και DDR3 στην ουσία πληρώνεις την πατέντα και οτι με Dual Core πάει γαμιώντας συν όλα τα bling bling που έχει μέσα

τόσο λένε για έξω και τόσο ~μου είπανε και εμένα εγώ δεν έδωσα τόσα οπότε δεν με καίει πολύ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ουτε εγω δεν δινω τπτ ουτως αλλιως και τωρα αναμενω τις τελευταιες ολων των εταιρειων, δεν σημαινει ομως πως δεν μαρεσει να κρινω ποτε το παρακανουν στην τιμολογηση :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hey thanx αλλα και εγώ από ένα άλλο παιδί την πείρα την ιδέα, δυστυχώς δεν θυμάμαι το όνομα του. Τα μαύρα sata καλώδια όμως φαίνονται πιο ωραία θα έλεγα :-)

 

0000006zb4.jpg

 

Πολύ καλή δουλειά φιλε Tenshi, τι λέει έκανε καθόλου δουλειά το Pax-Mate?

 

p.s. μου αρέσει που έχεις 2 dvd! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...