Προς το περιεχόμενο

Φωτογραφίες modαρισμένων κουτιών/cases...


nikoskon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι ρε γ@μώτο δεν παλεύεται με τα καλώδια το etasis! Παιδευόμουν μέχρι τισ 4 το πρωί χτες να τα συμαζέψω όσο γίνεται και μετα μου την έδωσε και τα άφησα έτσι. Έτσι και αλλιώς airflow δεν επιρεάζουν γιατί τα έχω όλα κολλημένα τέρμα πίσω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

LOL legendary post :lol:

 

Γιώργο μπες στο http://www.imageshack.us και σήκωσε εκεί την φώτο. Αλλιώς επέλεξε την ως συννημένο στον επεξεργαστή κειμένου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οριστε και το δικο μου αν και σε κανα μηνα θα παω για water cooling

που γιαυτο θα με helpαρει o Vatos_locos ;)

 

picture1zt0.th.jpg

 

λιγο προχειρες ειναι αλλα βαριομουν :o

picture2vv6.th.jpg

 

Λοιπον παμε και μεσα αυτο το κουλερ περα απο ομορφια δεν προσφερει και πολλα οποτε σε λιγο καιρο θα φαει φουντο

photo003le6.th.jpg

 

για το σημαζεμα τον καλοδιον εφαγα αρκετα βραδια αλλα το πετυχα πιστευω :P

photo003lw5.th.jpg

 

photo0033jk8.th.jpg

 

και αλλη μια photo0035fu2.th.jpg

 

photo0036ax4.th.jpg

 

αυτα ακουω γνωμες

αν εχετε να προτινεται κατι απο το θεμα φωτισμου με τα waterblocks τι χρωμα λετε να βαλώ???

βασικα επειδη θελω να το κανω λιγο dark λεω να πεταξω μοβ στους σολινες και λιγακι λευκο για να απαλεινη την ανιθεση με το μπλε :fear: ????η μουφα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω το ίδιο κουτάκι... έχει κάνει πραγματικά πολύ καλή δουλεία με τα καλώδια.

Ήταν να βάλω και την ίδια ψύκτρα, αλλά όπως λες και εσύ, όμορφη αλλά υστερεί σε επιδώσεις, και έβαλα μία thermaltake.

 

Θα μελετήσω τις φωτό σου μπας και μαζέψω και εγώ λίγο τα καλώδια γιατί γίνεται χαμός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω το ίδιο κουτάκι... έχει κάνει πραγματικά πολύ καλή δουλεία με τα καλώδια.

Ήταν να βάλω και την ίδια ψύκτρα, αλλά όπως λες και εσύ, όμορφη αλλά υστερεί σε επιδώσεις, και έβαλα μία thermaltake.

 

Θα μελετήσω τις φωτό σου μπας και μαζέψω και εγώ λίγο τα καλώδια γιατί γίνεται χαμός.

 

πολυ καλο κουτι για τα λεφτα του

 

Λοιπον ολοι η δουλεια γινεται αν πηραξεις τα καλοδια απο το ιδιο το κουτι power reset τα μπροστα απο usb κλπ θα τα περασεις απο κατω εκει που ειναι ο μπροστινος ανεμηστηρας

 

αν εχεις ide καλοδιο κανε και αυτο εδω http://www.pc-modding.gr/modules/news/article.php?storyid=9 το εκανα και εγω και πραγματικα μου ελεισε τα χερια γιατι παντα ξεχνουσα να παω να αγορασω οποτε μια χαρα τωρα:-D

 

ξεχασα να σου πω τα καλοδια απο το τροφοδοτικο ειναι και αυτα περασμενα απο πισω και μεσα απο της τρυπες και καποια κενα καταφερα να τα περασω

Keep walking

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

stm00192 Cosmos είναι δεν χρειάζεται να πούμε οτι είναι ωραίο :P μεγιές

 

ο καβουρόμπατσος για το etasis θες μεγάααααλο κουτί για να το μαζέψεις

Cosmos Stacker και Lian Li σε μικρό είναι άστα να πάνε

 

 

Vamire666 μια χαρά μαζεμένο φαίνεται αλλά δεν δείχνουν πολλά οι photos για τον φοτισμό αν βάλεις νερό βγάλε όλους τους Led και βάλε Uv χρώματα μέσα με κάνα 2 λαμπίτσες UV θα είναι μια χαρά

 

blaxos

http://www.imageshack.us που λέει και ο Sadman

 

εγώ δεν έχω να δείξω κάτι :-( πήρα αγκαλιά την 8800gt στο νετάδικο μπας και βγάλω και τα άλλα mod μέχρι στιγμής είμαστε 880/1900/1000 :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Vamire666 μια χαρά μαζεμένο φαίνεται αλλά δεν δείχνουν πολλά οι photos για τον φοτισμό αν βάλεις νερό βγάλε όλους τους Led και βάλε Uv χρώματα μέσα με κάνα 2 λαμπίτσες UV θα είναι μια χαρά

 

δεν το ειχα σκεφτει ετσι...

ξερεις αν υπαρχει σε μοβ??

θελω να παιξω λιγο με τα χρωματα αλλα να μην ειναι και πολυ εντονα γιατι εχω διπλα το monitor και θα μου αποσπαει την προσοχη :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...