Προς το περιεχόμενο

Φωτογραφίες modαρισμένων κουτιών/cases...


nikoskon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλή ερώτηση 140 κάνανε το block του cpu η μικρή αντλία και το τριπλό άλλα 50~ έχει το διπλό 29 το block για το chipset και 45 για την κάρτα βάλε και το ένα δοχείο ~ 30 αν θυμάμαι καλά και σωλήνες και ανεμιστήρες κάνα 400αρι πες να είσαι μέσα :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωριστε και η απαντηση μου στο θεμα case moding

To καπακι απο τα πλαγια ειναι custom μεταλλικο μπλε (σπρευ)

Απο το θεμα cable management πιστευω οτι εχει γινει καλη δουλεια διοτι το ειχα μελετησει πολυ δεδομενου το οτι μιλαμε για midi case

Τωρα περιμενω και τα 4 neon για το εσωτερικο ενα 12 μπλε fan για πισω και το fan controller για να ολοκληρωθει η εικονα του. Τι αλλο προτεινετε για να βελτιωσω την εμφανιση του;

Tελος εχω βγαλει τα μπροστινα καλυματα 5,25'' και στη θεση τους εχω βαλει ενα 12cm ανεμιστηρα και στις πλαινες μπαρες εχει εχουν τοποθετηθει neon

post-89915-129062968995_thumb.jpg

post-89915-129062968996_thumb.jpg

post-89915-129062968997_thumb.jpg

post-89915-1290629690_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να'σε καλά MixalisX, ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Ελπίζω να δούμε και το δικό σου case στο modded case gallery - από τα specs στην υπογραφή το κόβω τερατάκι. Γενικώς θέλω να δω mod-αρισμένα cases από Έλληνες μερακλήδες όπως λες :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να'σε καλά MixalisX, ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Ελπίζω να δούμε και το δικό σου case στο modded case gallery - από τα specs στην υπογραφή το κόβω τερατάκι. Γενικώς θέλω να δω mod-αρισμένα cases από Έλληνες μερακλήδες όπως λες :)

 

βασικά είμαι απο τους πρώτους που βάλαν την photo τους σε αυτό το ποστ όταν ανοιξε πριν μερικά χρόνια. Πλέον δεν ασχολούμαι με το άθλημα δυστηχώς αλλά χαίρομαι να βλέπω να ασχολούνται αλλοι και να κάνουν σοβαρή δουλεία και όχι απλά να τιγκάρουν το case τους με λαμπάκια.

 

ys. μακάρι να είχα το σύστημα της υπογραφής μου ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...