Προς το περιεχόμενο

Φωτογραφίες modαρισμένων κουτιών/cases...


nikoskon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κοσμά u need bigger case :P

 

E οταν το παρήγγειλα το Thermaltake ήξερα ότι ήταν Midi αλλά δεν περίμενα να είναι και τόσο στριμόκωλο :-) Τώρα βαριέμαι να αλλάζω κουτιά :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Kαλός ο Noctua; To σκεφτόμουν κι εγώ για τη Thermalright, αλλά πήρα το SCYTHE SFF21F τελικά.

 

ειμαι πολυ ευχαριστημενος και απο επιπεδο θορυβου και η ψυχτρα ειναι NOCTUA NH-U12F οχι Thermalright....

http://www.noctua.at/main.php?show=productview&products_id=6&lng=en&set=1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι πολυ ευχαριστημενος και απο επιπεδο θορυβου και η ψυχτρα ειναι NOCTUA NH-U12F οχι Thermalright....

http://www.noctua.at/main.php?show=productview&products_id=6&lng=en&set=1

 

Ωχ. Τώρα το πρόσεξα. Λάθος. OK. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και 2 φοτο του κουτιου απ εξω

 

Να σε ρωτήσω ρε συ: επειδή ψάχνω για panel, αυτό το zalman που έχεις τί λέει; Επίσης τους αισθητήρες θερμοκρασίας τους έχεις δοκιμάσει; :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ καλο απλα μπορεις να ρυθμιζεις 4 τριπινους και ενα τετραπινο ανεμιστηρα για αυτο εχω 2....για τις θερμοκρασιες δεν εβαλα επισης βλεπεις τα watt που τραβαει το τροφοδοτικο.το συστηνω ανεπιφυλακτα;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ καλο απλα μπορεις να ρυθμιζεις 4 τριπινους και ενα τετραπινο ανεμιστηρα για αυτο εχω 2....για τις θερμοκρασιες δεν εβαλα επισης βλεπεις τα watt που τραβαει το τροφοδοτικο.το συστηνω ανεπιφυλακτα;)

 

Ναι ε; Aυτό με το τροφοδοτικό - πώς το συνδέεις για να σου δείξει μετά πόσο "καίει"; Kι επίσης τους αισθητήτερς θερμοκρασίας γιατί δεν τους έβαλες; :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μια ερώτηση από μένα: διάβασα σε review ότι το Zalman έχει πρόβλημα στην ανάγνωση των ενδείξεων. Πολύ μικρές γωνίες θέασης και κακή φωτεινότητα. Ισχύει στη πράξη κάτι τέτοιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ε; Aυτό με το τροφοδοτικό - πώς το συνδέεις για να σου δείξει μετά πόσο "καίει"; Kι επίσης τους αισθητήτερς θερμοκρασίας γιατί δεν τους έβαλες; :rolleyes:

δεν τους εβαλα γιατι δεν χρειαζονται βλεπω απο προγραμματα τις θερμοκρασιες και θα γεμιζε καλωδια το pc.

συνδεεις τη μπριζα που παει στο pc σε ανα παπτζιλικι lol που σου εχει μεσα και αυτο βγαζει κολωδιο που παει στο pc και επισης βγαζει ενα καλωδιο usb που το συνδεεις σε αλλο ενα εξαρτημα που συνδεετε με το panel....ελπιζω να καταλαβες δεν τα ξαναλεω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μια ερώτηση από μένα: διάβασα σε review ότι το Zalman έχει πρόβλημα στην ανάγνωση των ενδείξεων. Πολύ μικρές γωνίες θέασης και κακή φωτεινότητα. Ισχύει στη πράξη κάτι τέτοιο;

 

πρόβλημα στην ανάγνωση των ενδείξεων δεν εχει ισα ισα που αμα σταματησει ενας ανεμιστηρας βαραει....μπιπ μπιπ:X τωρα για κακες γωνιες θεασης ναι δεν ειναι και tft tv αλλα ρυθμιζεις τις στροφες και το αφηνεις ολη την ωρα να κανει την δουλεια του.εννοω οτι δεν χρειαζετε να κοιτας απο 2 μετρα αποσταση ποσες στροφες δουλευουν οι ανεμ.το θεμα ειναι οτι ειναι το μονο panelaki που εχω δει και βλεπετε ολα οσα εχω δει ειναι αθλια εμφανισιακα (περι ορεξεως....)και οσο για την zalman αξιοπιστη εταιρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν τους εβαλα γιατι δεν χρειαζονται βλεπω απο προγραμματα τις θερμοκρασιες και θα γεμιζε καλωδια το pc.

συνδεεις τη μπριζα που παει στο pc σε ανα παπτζιλικι lol που σου εχει μεσα και αυτο βγαζει κολωδιο που παει στο pc και επισης βγαζει ενα καλωδιο usb που το συνδεεις σε αλλο ενα εξαρτημα που συνδεετε με το panel....ελπιζω να καταλαβες δεν τα ξαναλεω.

 

Χαχα. Είδα reviews και κατάλαβα. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...