Προς το περιεχόμενο

Φωτογραφίες modαρισμένων κουτιών/cases...


nikoskon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επειδή η μόντα δεν είναι μόνο για extra δύναμη...ορίστε το silent θηριάκι μου. ;)

 

beastfinal4kh8.th.jpgbeastfinal1ed4.th.jpgbeastfinal2mo4.th.jpgbeastfinal3vf7.th.jpgbeastfinal5en1.th.jpg

 

 

Τρελή άπλα το cosmos...παίζεις μπάλα μέσα. :lol:

 

Γριλιές έχουν φύγει και έχουν μπεί noctua fans για το case και silenx για την thermalright v2 της 8800...

 

Το μόνο που άλλαξα είναι τπ πορτοκαλί fan το οποίο έσπασε απο μαλ...α μου.

 

Τα καλώδια είναι πίσω πίσω στο κουτί και δεν εμποδίζουν το airflow. Δεν ξέρω τι άλλο να κάνω για να είναι πιο συμμαζεμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο Vice απλα σου προτείνω να λειάνεις λίγο την περιοχή στα σημεία που έκοψες τις γρίλιες πέρα του οτι δεν είναι όμορφο το οποίο ειναι το λιγοτερο. Θα σφαχτείς καμια μέρα και θα τρέχεις! Και οχι τπτ άλλο το Blood Cooled PC δεν αποδίδει και καλά!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να λειάνω τι επιφάνειες πρέπει να ξηλώσω όλα τα ανεμιστήρια πάλι και συνεπώς και την Ultra 120. Μόνο που το σκέφτομαι βαριέμαι. ασε που δεν είναι και τόσο τραγικά τα πράγματα διότι μόνο μια γριλιά είναι exposed οι άλλες είναι είτε μέσα στο κουτί είτε καλύπτονται από κάτι άλλο.

 

π.χ.

topclosedmn3.th.jpgtopopenby7.th.jpgfanspu6.th.jpgbackfanfk2.th.jpg

 

 

 

 

Για την μακαρονάδα πρέπει να αγοράσω καινούρια καλώδια αν θέλω να κάνω κάτι περισσότερο. όσο πιο πλακέ και εύκαμπτα γίνεται. Επειδή έχει και το ηχομονωτικό υλικό από πίσω απο το backplate δεν κλείνει το πορτάκι εάν εμποδίζουν χοντρά καλώδια. :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάνο καινούργια απόκτηση η 6800GS ? :-)

αντικαταστάτης της 3850 είναι μιας και δεν θέλω να πάρω την 7900GS που έδωσα στον αδερφό μου πίσω και δεν είμαι για έξοδα με το pc αυτόν τον καιρό απλά έτρεξα ένα Aquamark και δεν είδα ούτε 100Κ και ξενέρωσα και είπα να την κάνω να τα δείξει :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπά μην νομίζεις, δεν ειναι όποια και όποια ανεμιστήρια...κοιμάμαι σαν πουλάκι στο μισό μέτρο παρόλο που έχω "βιονικό" αυτί :lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...