Προς το περιεχόμενο

Φωτογραφίες modαρισμένων κουτιών/cases...


nikoskon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μιας και αναβαθμιστηκα κι εγω προσφατα σε οθόνη, απο Asus PG278Q πηγα σε PG279Q λεω να βαλω κι εγω μερικες φρεσκες φωτο απο το δικο μου, ειχα ξαναβάλει και παλιοτερα :P

 

Δυναμίτης και σε όψη και σε δύναμη το εργαλείο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και αναβαθμιστηκα κι εγω προσφατα σε οθόνη, απο Asus PG278Q πηγα σε PG279Q λεω να βαλω κι εγω μερικες φρεσκες φωτο απο το δικο μου, ειχα ξαναβάλει και παλιοτερα :P

Τούμπανο και πανέμορφο,αλλά πώς την παλεύεις με τόσα εικονίδια στην επιφάνεια εργασίας; Τα είδα και ζαλίστηκα!  :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και αναβαθμιστηκα κι εγω προσφατα σε οθόνη, απο Asus PG278Q πηγα σε PG279Q λεω να βαλω κι εγω μερικες φρεσκες φωτο απο το δικο μου, ειχα ξαναβάλει και παλιοτερα :P

 

Πένα το γραφείο, εύγε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και αναβαθμιστηκα κι εγω προσφατα σε οθόνη, απο Asus PG278Q πηγα σε PG279Q λεω να βαλω κι εγω μερικες φρεσκες φωτο απο το δικο μου, ειχα ξαναβάλει και παλιοτερα :P

Άψογο..!!!

το νου σου στις gpu.Η δεϋτερη ειδικά έχει κρεμάσει πάα πολύ.Βάλε κάτι να την κρατάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thanks παιδια,  Albilosha ενταξει τις ισιωσα τις καρτες, τις εβαλα να τις κραταν  τα καλωδια τροφοδοσιας τους, αν και δεν ξερω αν ειναι πολυ καλο αυτο γιατι τις τραβαει απο τα βυσματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thanks παιδια,  Albilosha ενταξει τις ισιωσα τις καρτες, τις εβαλα να τις κραταν  τα καλωδια τροφοδοσιας τους, αν και δεν ξερω αν ειναι πολυ καλο αυτο γιατι τις τραβαει απο τα βυσματα

Ωραίος..btw τώρα είδα το hardware...OMG..!!!!! Να φανταστώ κάνεις κάποιου είδους 3d σχεδίασης ή κάτι ανάλογο ε.?

Άκυρο,τώρα θυμήθηκα.πριν 50-60 σελίδες σε ρώτησα το ίδιο :P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και αναβαθμιστηκα κι εγω προσφατα σε οθόνη, απο Asus PG278Q πηγα σε PG279Q λεω να βαλω κι εγω μερικες φρεσκες φωτο απο το δικο μου, ειχα ξαναβάλει και παλιοτερα :P

Δεν νομιζω να εχω δει πιο καλο build... Συγχαρητηρια......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Έτοιμη και η καλύπτρα.

 Επειδη την εφερες αρκετα ψηλα εκτος και αν με μπερδευει η φωτογραφια θα χρειαστει καποιιο αυτοκολλητο σιγουρα για να δειξει ωραιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Επειδη την εφερες αρκετα ψηλα εκτος και αν με μπερδευει η φωτογραφια θα χρειαστει καποιιο αυτοκολλητο σιγουρα για να δειξει ωραιο

Θα βάλω ένα μαύρο πλεξι από επάνω κομμένο να φαίνεται το άσπρο από κάτω. Το μαύρο θα έχει κουρμπα οπότε δεν θα φαίνεται καν η ένωση. παραθέτω και μια φώτο με τα εργαλεία που χρησιμοποίησα. to be continued... 

post-252772-0-40924000-1453029450_thumb.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

900D Full Custom Dual Αcrylic Loop

 

Ετοιμη η πρωτη λουπα παιδια!!! Πιστευω συντομα και η δευτερη σε λευκο παστελ

 

P1170683.jpg

 

P1170686.jpg

 

P1170687.jpg

 

Περισσοτερες φωτο εδω :  http://www.insomnia....ers/?p=54580953

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και αναβαθμιστηκα κι εγω προσφατα σε οθόνη, απο Asus PG278Q πηγα σε PG279Q λεω να βαλω κι εγω μερικες φρεσκες φωτο απο το δικο μου, ειχα ξαναβάλει και παλιοτερα :P

 

 

raspberry pi βλεπω διπλα στο πληκτρολογιο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sorry για την ποιοτητα :P

παει για κρεμαστο στον τοιχο το pc μου.

αυριο θα γινουν και οι τρυπες για το cable managment, και θα μπει αλλη καρτα γραφικων.

[offtopic] ξερει κανεις αν μπορω να βρω pci-e x16 extender στο ελλαδισταν?[/offtopic]

12571028_1755984867962967_492611590_n.jp

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sorry για την ποιοτητα :P

παει για κρεμαστο στον τοιχο το pc μου.

αυριο θα γινουν και οι τρυπες για το cable managment, και θα μπει αλλη καρτα γραφικων.

[offtopic] ξερει κανεις αν μπορω να βρω pci-e x16 extender στο ελλαδισταν?[/offtopic]

12571028_1755984867962967_492611590_n.jp

 

 

εδω εισαι φιλε https://www.easytechnology.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=5232

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...