Προς το περιεχόμενο

Φωτογραφίες modαρισμένων κουτιών/cases...


nikoskon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

πω.. αυτο το θεμα με την καθαριοτητα μ'εχει κουρασει.. βρηκα λυση ομως, συμφωνησαμε με τη γυναικα οτι θα μου καθαριζει μια φορα την εβδομαδα το case κι εγω θα καθαριζω το μπανιο!! :shock: :shock:

κι ετσι ησυχασα.. :X :X

Μπα εγώ έκανα καλύτερη συμφωνία εφόσον καθαρίζει το δωματειο ας κάνει και τον υπολογιστή, εγώ από την άλλη δεν κάνω τίποτα
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θελω γνωμες πιο απο τα 2 σχεδια για τα πλαινα της κατασκευης μου

όταν με το κάλο βάλεις και κάρτα πάνω κάνεις και ενα Backplate με το ιδιο σχέδιο και εισαι οκ  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

όταν με το κάλο βάλεις και κάρτα πάνω κάνεις και ενα Backplate με το ιδιο σχέδιο και εισαι οκ

Μου κάναν αντικατάσταση την 290Χ με 390Χ την περιμένω Δευτέρα λογικά και το backplate της sapphire μου αρέσει πολύ κρίμα να το αλλάξω
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

πράγματι ειναι κούκλα άλλα σκέψου οτι θα έχεις έτοιμο το σχέδιο και την ευκαιρια να βάλεις τη δική σου ιδέα πάνω στην κάρτα

Το σχέδιο στο sketch up είναι εύκολο το θέμα είναι ότι τα backplate της sapphire έχουν thermal pad για να βοηθάνε στην ψύξη και αυτός είναι ο κυρίως λόγος που δεν θέλω να το αλλάξω
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

εσυ ξέρεις άλλα σε περίπτωση που έρθει και ειναι τελειως φλατ εγώ θα ψηνόμουν να μεταφέρω τα ίδια pad η να βάλω καλύτερα ;)

Το plexi glass δεν νομίζω να κάνει για μεταφορά θερμότητας πόσο άλλον κάτι σε πάχος 2 χιλιοστά που παίζει να λιώσει σε κάποια σημεία από την θερμότητα της κάρτας
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

έχεις δίκιο στο μυαλό μου είχα άλλο υλικό,φυσικά και δεν κάνει το prexi και το αλουμίνιο που σκεφτόμουν θα σου ανεβεί ψηλά 

Αν δεν ειχε backplate θα το εκανα ,σε λεφτα που εκανα για φιλο πηγε κοντα στο 20αρικο δεν ειναι πολλα - αλουμινιου 2mm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν ειχε backplate θα το εκανα ,σε λεφτα που εκανα για φιλο πηγε κοντα στο 20αρικο δεν ειναι πολλα - αλουμινιου 2mm

χωρίς κοψίματα σκέτο; το έκανες στο χέρι; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αν μου ετοιμασεις το βασικο κομματι με της τρυπες μπορω να ρωτησω αν μπορεσουν να μου το κανουν , το μαγαζι ασχολειτε με θαλαμους ανεκλυστηρων και επειδη ηταν συνεργατης στο προηγουμενο μαγαζι που δουλευα μου το ειχε κανει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...