Προς το περιεχόμενο

Φωτογραφίες modαρισμένων κουτιών/cases...


nikoskon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Τελικά θα το κάνω αυτό που σκεφτόμουν.Χάλκινους σωλήνες αντί για πλαστικούς.Βαβούρα το ξέρω και δεν μπορείς να τα βγάζεις/αλλάζεις εύκολα αλλα θα είναι πολύ ωραίο.Θα ήθελα λίγη βοήθεια όμως και ρωτάω

 

Σε αυτόν το σωλήνα http://www.multiclima.gr/?section=2507&language=el_GR&itemid1634=2845&detail1634=1

 

κάνει αυτό το ρακόρ??

http://eworld.com.gr/products/details/7417/EKWB-EK-HDC-Fitting-16mm-G1/4---Elox-Black

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά θα το κάνω αυτό που σκεφτόμουν.Χάλκινους σωλήνες αντί για πλαστικούς.Βαβούρα το ξέρω και δεν μπορείς να τα βγάζεις/αλλάζεις εύκολα αλλα θα είναι πολύ ωραίο.Θα ήθελα λίγη βοήθεια όμως και ρωτάω

 

Σε αυτόν το σωλήνα http://www.multiclima.gr/?section=2507&language=el_GR&itemid1634=2845&detail1634=1

 

κάνει αυτό το ρακόρ??

http://eworld.com.gr/products/details/7417/EKWB-EK-HDC-Fitting-16mm-G1/4---Elox-Black

 

Οχι δεν κανει!!

 

Το ρακορ είναι για εξωτερική διαμετρο 16mm και ο σωλήνας έχει 15mm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα αργησει ομως το υπολειπο γτ εκατσε ζημια με το αμαξι και απο Γεναρη μην σου πω Φλεβαρη με βλεπω 2 μηνιατικα θα φυγουν+ τελη κυκλοφοριας ασεεεεε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

εκανα τρυπες να εκσυγχρονιστει το αρμορ και ιδου το αποτελεσμα! τωρα με καλυτερο airflow εχω 6-7 βαθμους μειον. ειναι ωρα για oc.. χεχε!

post-192757-0-09005800-1448570223_thumb.jpg

post-192757-0-76560600-1448570261_thumb.jpg

post-192757-0-87635100-1448570296_thumb.jpg

post-192757-0-51647400-1448570332_thumb.jpg

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Failed PSU & TRAY COVER PROJECT

1η συμμετοχη απο εμενα ετσι για να ξεφυγουμε λιγο απο τις κοντρες...... :X

Ειπα να σκοτωσω το πρωινο της κυριακης και αφου ειχα βρει ακρυλικο κομματι καπου πεταμενο.....μετρησα, εκοψα, εραψα, κουρμπαρησα και τελικα κατεληξα σε αυτο...

WP_20151122_17_54_30_Pro_zpspcx796ua.jpg

 

Ολα αυτα για να μαζεψω λιγο το χωρο του 750D και να το κανω λιγο πιο slick(στα δικα μου ματια τουλαχιστον).

Αφου λοιπον ακομα ξεκολαω το καμμενο plexiglass απο τα ματια μου και γλυτωσα παρα τριχα την αιτηση διαζυγιου καταλλαβα οτι μαλλον το αποτελεσμα δε μου αρεσει λογο του μεγαλου παραθυρου του κουτιου.

Το καλο της υποθεσης ειναι οτι δεν πειραξα καθολου το εσωτερικο του κουτιου και οπως το εβαλα μαλλον ετσι θα το βγαλω, οποτε no harm done!

 

Edit: τις δαχτυλιες τις καθαρισα αλλα δεν αλλαξε κατι απο το overall satisfaction :(

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Failed PSU & TRAY COVER PROJECT

1η συμμετοχη απο εμενα ετσι για να ξεφυγουμε λιγο απο τις κοντρες...... :X

Ειπα να σκοτωσω το πρωινο της κυριακης και αφου ειχα βρει ακρυλικο κομματι καπου πεταμενο.....μετρησα, εκοψα, εραψα, κουρμπαρησα και τελικα κατεληξα σε αυτο...

WP_20151122_17_54_30_Pro_zpspcx796ua.jpg

 

Ολα αυτα για να μαζεψω λιγο το χωρο του 750D και να το κανω λιγο πιο slick(στα δικα μου ματια τουλαχιστον).

Αφου λοιπον ακομα ξεκολαω το καμμενο plexiglass απο τα ματια μου και γλυτωσα παρα τριχα την αιτηση διαζυγιου καταλλαβα οτι μαλλον το αποτελεσμα δε μου αρεσει λογο του μεγαλου παραθυρου του κουτιου.

Το καλο της υποθεσης ειναι οτι δεν πειραξα καθολου το εσωτερικο του κουτιου και οπως το εβαλα μαλλον ετσι θα το βγαλω, οποτε no harm done!

 

Edit: τις δαχτυλιες τις καθαρισα αλλα δεν αλλαξε κατι απο το overall satisfaction :(

 

Κάτι ξέρω που sol-αρω,

2l9tduu.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...