Προς το περιεχόμενο

Φωτογραφίες modαρισμένων κουτιών/cases...


nikoskon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδες!
μιας και ολοι εισαστε του moding και κολησα και εγω γνωριζει καποιος για φωτα led για το εσωτερικο της μοναδας?
Πηρα 2 ταινειες led αλλα δεν με ενθουσιασαν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι εννοεις δεν σε ενθουσιασαν?αν θες ανοιξε ενα καινουργιο θεμα να κανεις τις ερωτησεις σου γιατι αυτο το thread ειναι για ολοκληρωμενα project

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Και μερικες απο μενα σε λιγο καιρο 8α εχουμε νεες φωτο με τα μπλοκακια στις καρτες & αλλο ενα διπλο ψυγειο!

 

 

 

Κρίμα να σκονίζεται τόσο ακριβό hardware!!!! (πλάκα κάνω!!!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε κοιτα πλακα ξε πλακα ετσι ειναι μετα 8α μαζευει και εγω δεν ξερω τι....αλλα θα εχω θερμοκρασιες καλες και εννοειτε 8α ειμαι με ενα πανι συνεχεια...αλλα μην τα θελουμε και ολα δικα μας

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε κοιτα πλακα ξε πλακα ετσι ειναι μετα 8α μαζευει και εγω δεν ξερω τι....αλλα θα εχω θερμοκρασιες καλες και εννοειτε 8α ειμαι με ενα πανι συνεχεια...αλλα μην τα θελουμε και ολα δικα μας

αστα να πανε ρε φιλε με την κ@λοσκονη..το μηχανημα μου μπορει να το κοιταξεις οποιαδηποτε στιγμη κ να μην εχει την παραμικρη σκονη....αλλα για να το πετυχω αυτο ειμαι μερα παρα μερα με πινελακια κ διαφορες αλλες πατεντες λιωνοντας στο καθαρισμα..  :devil:

 

κ μια απο το μονιτορ..

 

 

 

DSC_0014_zps634427c4.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αστα να πανε ρε φιλε με την κ@λοσκονη..το μηχανημα μου μπορει να το κοιταξεις οποιαδηποτε στιγμη κ να μην εχει την παραμικρη σκονη....αλλα για να το πετυχω αυτο ειμαι μερα παρα μερα με πινελακια κ διαφορες αλλες πατεντες λιωνοντας στο καθαρισμα..  :devil:

κ μια απο το μονιτορ..

 

 

 

DSC_0014_zps634427c4.jpg

 

G19 spotted!

Τι προγραμματακι του χεις βαλει για να δειχνει temps?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιωργο σαν εμενα εισαι και εσυ με ένα πινελο και πανακι στο χερι και ολο φου και φου σε νιωθω.Αχαχαχα.Επειδη εχω και εγω g19 πως το κανω να τα βλεπω σαν το δικο σου? Πολυ καλο φαίνεται ψαρωτικο θα λεγα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιωργο σαν εμενα εισαι και εσυ με ένα πινελο και πανακι στο χερι και ολο φου και φου σε νιωθω.Αχαχαχα.Επειδη εχω και εγω g19 πως το κανω να τα βλεπω σαν το δικο σου? Πολυ καλο φαίνεται ψαρωτικο θα λεγα

ειναι πραγματι ψαρωτικο....κ γω οταν το ειδα σε ενα φιλο πριν το παρω,ειπα ΑΥΤΟ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ.

 

 

το θεμα ειναι ομως οτι εκτως απο ψαρωτικο ειναι κ αφανταστα σημαντικο ειδικα σε τεντωμενα quad--sli--5+ ghz...συστηματα..

 

ειναι βασικα οπως ενα καλο τουρμπατο αμαξι που θελει ολα τα οργανα του,ετσι κ στην περιπτωση των υπολογιστων.πρεπει να χεις παρακολουθηση σε ολους τους βασικους τομεις..θα σου ανεβασω στο mediafire το aida64 extreme edition στην τελευταια εκδοση του ιουνιου κ θα σου δωσω με πμ το λινκ κ οδηγιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι πραγματι ψαρωτικο....κ γω οταν το ειδα σε ενα φιλο πριν το παρω,ειπα ΑΥΤΟ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ.

 

 

το θεμα ειναι ομως οτι εκτως απο ψαρωτικο ειναι κ αφανταστα σημαντικο ειδικα σε τεντωμενα quad--sli--5+ ghz...συστηματα..

 

ειναι βασικα οπως ενα καλο τουρμπατο αμαξι που θελει ολα τα οργανα του,ετσι κ στην περιπτωση των υπολογιστων.πρεπει να χεις παρακολουθηση σε ολους τους βασικους τομεις..θα σου ανεβασω στο mediafire το aida64 extreme edition στην τελευταια εκδοση του ιουνιου κ θα σου δωσω με πμ το λινκ κ οδηγιες.

 

Στειλτο και εδω αν ειναι ευκολο να το περασω κ γω στο g19..

 

Μια ερωτηση off-topic τωρα.. Ερχονται αυριο ή Δευτερα τα τελευταια parts του νεου μου μηχανηματος.. Ερωτηση.. 8350 + 212 Hyper evo + 990fxa-ud3-rev3.0 τον πανε στα 4,5 ή η ψυχτρα ειναι "λιγη" για κατι τετοιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στειλτο και εδω αν ειναι ευκολο να το περασω κ γω στο g19..

 

Μια ερωτηση off-topic τωρα.. Ερχονται αυριο ή Δευτερα τα τελευταια parts του νεου μου μηχανηματος.. Ερωτηση.. 8350 + 212 Hyper evo + 990fxa-ud3-rev3.0 τον πανε στα 4,5 ή η ψυχτρα ειναι "λιγη" για κατι τετοιο?

ασε να στο στειλω πμ καλυτερα.. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

vagen το χειμώνα δεν υπάρχει περίπτωση έχεις υγροποίηση στο μηχάνημα μέσα στο σπίτι αν έξω έχει πολύ χαμηλές θερμοκρασίες??

awosome work φυσικά!!ghetto outside classy inside

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

vagen το χειμώνα δεν υπάρχει περίπτωση έχεις υγροποίηση στο μηχάνημα μέσα στο σπίτι αν έξω έχει πολύ χαμηλές θερμοκρασίες??

awosome work φυσικά!!ghetto outside classy inside

ευχαριστω ρε φιλε,κοιτα,υγροποιηση εννοεις το να πιασει σταγονιδια σε σωληνες η κ μπλοκ αυτο δεν εννοεις? σ'αυτη την περιπτωση για να γινει κατι τετοιο θα πρεπει να υπαρχει μεγαλη διαφορα θερμοκρασιας εξω με μεσα..κατι που το αποκλειω..ωστοσο οπως κ να χει τα ματια μου τα χω παντα 14 κ το θεμα θα λυθει αμεσα αν εμφανιστει ειτε με μειωση ροης απο την τρομπα ειτε με κλεισιμο του ανεμιστηρα..αναλογως το ποσο σοβαρη θα ειναι η κατασταση.πολυ καλη η ερωτηση σου παντως. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό εννοώ ναί,σε μεγάλα κρύα με θέρμανση μέσα στο δωματιο, νομίζω θα έχεις χαμηλότερη θερμοκρασία hardware από δωματίου κ είναι επίφοβο να ιδρώσει όπως τα τζάμια!!οπότε κλόκαρε σαν τρελός να ανέβει...οι λύσεις που είπες είναι για χέστηδες lol kidding!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό εννοώ ναί,σε μεγάλα κρύα με θέρμανση μέσα στο δωματιο, νομίζω θα έχεις χαμηλότερη θερμοκρασία hardware από δωματίου κ είναι επίφοβο να ιδρώσει όπως τα τζάμια!!οπότε κλόκαρε σαν τρελός να ανέβει...οι λύσεις που είπες είναι για **********************χέστηδες************* lol kidding!!

χαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!εννοειται οτι θα του πεταξω τα ματια!  :wacko:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...