Προς το περιεχόμενο

Φωτογραφίες modαρισμένων κουτιών/cases...


nikoskon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

<p>ΠΗΡΑ ΤΟ OBSIDIAAAAAAAAAN KARMEEEEEEEENNNNNN  DOOOOOC τρεεεεεεεεεέχτεε! Συγνώμη για τις φωνές αλλά μπορώ να πάω σε υδρόψυξη σαν άνθρωπος επιτέλους!</p>

<p>  :-D  :-D  :-D  </p>

<p> </p>

<p>

 </p>

 

Χαχαχα αντε καλοριζικο και καλες βουτιες!!!

 

Αποστολή από το GT-I9001 με τη χρήση Insomnia App

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχα αντε καλοριζικο και καλες βουτιες!!!

 

Αποστολή από το GT-I9001 με τη χρήση Insomnia App

 

Ευχαριστώ! Τώρα βέβαια ξεκινάει το δύσκολο. 1 or 2 radiator? 580 or 660? coolermaster or bequiet fans? και το πιο δύσκολο απ όλα.. κοκκινο, μπλε ή κατάμαυρο..???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

καλημερες!

 

 

 

 

Δεν το συζηταμε το συστημα είναι θέικο αλλα δεν μπορώ να καταλαβω την υπαρξη τριων τροφοδοτικών και όχι ενός καλου και δυνατου 1200αριου ας πούμε!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια χαρα ροη εχουνε!  :P  :P  :P  :P κ εκτως αυτου,δεν ξερω αν μπορει να φανει απο τη φωτογραφια αλλα ειναι απο κατω απο γραφειο..πως θα τα στηριζα......σοβαρα τωρα,οχι,δεν εχω παρατηρησει καποια υπερθερμανση.κ στα 3..



Δεν το συζηταμε το συστημα είναι θέικο αλλα δεν μπορώ να καταλαβω την υπαρξη τριων τροφοδοτικών και όχι ενός καλου και δυνατου 1200αριου ας πούμε!!

χαιρομαι που σ'αρεσει..

 

σχετικα με τα τροφοδωτικα,ηταν επιλογη μου τα 3 αντι για ενα μεγαλο κυριως λογο της μεγαλης καταλαλωσης των 590 ηθελα να διερεσω την πηγη θερμοτητας αντι για μια σε 3..κ πραγματι πετυχε.αλλιως ειναι να εχεις εναν ανεμιστηρα κ ενα σετ ψυκτρων κ αλλιως 3..το ψαξα παρα πολυ πριν το κανω στην πραξη κ ολα πηγαν τελεια εκ του αποτελεσματος.

 

με ανεβασμενα ρευματα στο quad,την καταναλωση να ξεπερναει το 1kw κ καμια ελειψη σε ρευμα αλλα κ καμια υπερθερμανση.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------

ειλικρινα παντως δεν καταλαβαινω γιατι ψαχνετε παντα ολοι οι "παλιοι" να βρητε κατι το αρνητικο στο συστημα μου  (οσο "καλοπρωαιρετα" κ αν εκφραζεται αυτο)

 

δεν λεω οτι ειμαι ο θεος κομπιουτερας κ ο μαστερ του ειδους,ποτε δεν το επικαλεστηκα αυτο....αλλα καποια πραγματα,στη 10ετη εμπειρια μου σ'αυτο το αντικειμενο θεωρω οτι γνωριζω πως να τα κανω..

 

σε καμια περιπτωση να μην ερμηνευτει αυτο ως οτι δεν δεχομαι τη γνωμη κ την κριτικη των αλλων. εννοειται και οτι τη δεχομαι κ οτι τη θελω......

 

 

 

αλλα

 

οταν ακους το ενα αρνητικο μετα το αλλο ε καποια στιγμη αρχιζει κ σ'ενοχλει.

 

αυτα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην μασάς ρε συ είναι τρέλα το σύστημα σου απλά εγώ προσωπικά αν το είπα αυτό πάντα καλοπροαίρετα, είναι και λιγάκι για λόγους αισθητικής.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε συ vagenrider μην παρεξηγήσε .... καθε αλλο παρά κακοπροαίρετα έγινε το σχόλιο απο εμενα τουλαχιστός.... Το συστημα σου είναι αξιοζήλευτο και ειληκρίνα εχεις κανει παρα πολυ καλη και όμορφη δουλειά.... 

 

Εγω μια απλη ερώτηση εκανα για να καταλαβω την λογική μιας τετοια επιλογής και σε ευχαριστώ που μου τη έλυσες! 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην μασάς ρε συ είναι τρέλα το σύστημα σου απλά εγώ προσωπικά αν το είπα αυτό πάντα καλοπροαίρετα, είναι και λιγάκι για λόγους αισθητικής.

 

ρε συ μπιλ καταλαβαινω πως το λες..απο αισθητηκης πλευρας,δεν εχει την παραμικρη σημασια μιας κ απλα δεν φαινεται ποτε....ποτε ομως,σκεψου μονο οτι το ειδα για πρωτη φορα σημερα μετα απο μηνες που το εχω φτιαξει γιατι οπως σου ειπα ειναι απο κατω απ'το γραφειο κ για να το δω πρεπει στην κυριολεξεια να ξαπλωσω στο πατωμα οπως εκανα κ σημερα για να βγαλω τη φωτογραφια..

 

 

Βρε συ vagenrider μην παρεξηγήσε .... καθε αλλο παρά κακοπροαίρετα έγινε το σχόλιο απο εμενα τουλαχιστός.... Το συστημα σου είναι αξιοζήλευτο και ειληκρίνα εχεις κανει παρα πολυ καλη και όμορφη δουλειά.... 

 

Εγω μια απλη ερώτηση εκανα για να καταλαβω την λογική μιας τετοια επιλογής και σε ευχαριστώ που μου τη έλυσες! 

χαιρομαι παρα πολυ γι'αυτο που λες κ για το οτι δεν υπαρχει κανενα θεμα μαζι σου εν τελη.. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...