Προς το περιεχόμενο

Φωτογραφίες modαρισμένων κουτιών/cases...


nikoskon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Me like it!

 

Απλα οπως σου ειπα και απο κοντα θα προτιμουσα να το ειχες σε ενα bench table για πιο ομορφα :-)

 

Βεβαια αυτα ειναι γουστα οποτε you know..

 

Αποστολή από το GT-I9001 με τη χρήση Insomnia App

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Me like it!

 

Απλα οπως σου ειπα και απο κοντα θα προτιμουσα να το ειχες σε ενα bench table για πιο ομορφα :-)

 

Βεβαια αυτα ειναι γουστα οποτε you know..

 

Αποστολή από το GT-I9001 με τη χρήση Insomnia App

να σε καλα ρε μανο..για μενα αυτο ειναι το bench table μου :) χαχαχαχαχαχαχ!!!!!!! ολα καλα με τον πορτογαλο.. τεταρτη κατα πασα πιθανοτητα θα την εχω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραίος ο φίλος μου, άντε γιώργο περιμένουμε το καινούργιο update με Quad :)

σ'ευχαριστω ρε φιλε..ουτε κ γω δεν ξερω πως θα κανω υπομονη μεχρι την τεταρτη..ηδη εχω φτασει στα ορια μου..κ τις ωρες μετραω..εσυ μπορεις να με καταλαβεις.. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Me like it!

 

Απλα οπως σου ειπα και απο κοντα θα προτιμουσα να το ειχες σε ενα bench table για πιο ομορφα :-)

 

Βεβαια αυτα ειναι γουστα οποτε you know..

 

Αποστολή από το GT-I9001 με τη χρήση Insomnia App

να σε καλα ρε μανο..για μενα αυτο ειναι το bench table μου :) χαχαχαχαχαχαχ!!!!!!! ολα καλα με τον πορτογαλο.. τεταρτη κατα πασα πιθανοτητα θα την εχω..
Αυτα ειναι!!!Με το quad το mame32 θα παιζει ανετα πιστευεις; :-PΑποστολή από το GT-I9001 με τη χρήση Insomnia App
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά το ΕΚ block είναι τρέλα,ψήσου να πάρεις ίδιο και για την άλλη Γιώργο.

 

Καλορίζικη φίλε μου,καλό gaming και καλά ρολόγια σου εύχομαι :) το mame32 θα πάρει φωτιά :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλά το ΕΚ block είναι τρέλα,ψήσου να πάρεις ίδιο και για την άλλη Γιώργο.

 

Καλορίζικη φίλε μου,καλό gaming και καλά ρολόγια σου εύχομαι :) το mame32 θα πάρει φωτιά :P

να σαι καλα φιλε μου! πραγματι,ειναι μακραν πιο ωραιο..εν τω μεταξυ πιστευα οτι θα εχει κ καλυτερη ψυξη λογο μεγαλητερης επιφανειας..αλλα τελικα σ'ενα μετριο στρες που τους εκανα η πραξη εδειξε αλλα..εχουν ακριβως τις ιδιες θερμοκρασιες..οποτε για την εμφανιση κ μονο δυσκολο να μπω στη διαδικασια να το αλλαξω το αλλο..καλα,ποτε μη λες ποτε! anyway, αυριο μεθαυριο θα ανεβασω κ μερικες με τα 3 τροφοδωτικα  :cry:   :-D     1,80KW

Επεξ/σία από vagenrider
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τουμπανάτος αγορίνα. Καλοτάξιδο, καλοκλοκάριστο :)

Το μόνο μα μόνο που του λείπει είναι μία προσοχή σε θέματα αισθητικής, αλλά με τέτοιο σύστημα ποιος χ3στηκε.

Να το χαρείς τώρα :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να σαι καλα φιλε μου! πραγματι,ειναι μακραν πιο ωραιο..εν τω μεταξυ πιστευα οτι θα εχει κ καλυτερη ψυξη λογο μεγαλητερης επιφανειας..αλλα τελικα σ'ενα μετριο στρες που τους εκανα η πραξη εδειξε αλλα..εχουν ακριβως τις ιδιες θερμοκρασιες..οποτε για την εμφανιση κ μονο δυσκολο να μπω στη διαδικασια να το αλλαξω το αλλο..καλα,ποτε μη λες ποτε! anyway, αυριο μεθαυριο θα ανεβασω κ μερικες με τα 3 τροφοδωτικα  :cry:   :-D     1,85KW

 

H θερμοκρασία όμως έχει να κάνει και με την κάρτα,μπορεί αυτή με το EK να είναι πιο ζεστή από την άλλη..και αν βάλεις το EK στην άλλη για παράδειγμα να δεις διαφορά προς τα κάτω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τουμπανάτος αγορίνα. Καλοτάξιδο, καλοκλοκάριστο :)

Το μόνο μα μόνο που του λείπει είναι μία προσοχή σε θέματα αισθητικής, αλλά με τέτοιο σύστημα ποιος χ3στηκε.

Να το χαρείς τώρα :)

σ'ευχαριστω! οπως το πες για την εμφανιση! επιτελους εφυγε ενα πολυ μεγαλο ανχος που τραβηξα τοσο καιρο να μαζεψω τα χρηματα σε τετοια περιοδο....ετσι..τωρα θα το χαρω επιτελους!

 

H θερμοκρασία όμως έχει να κάνει και με την κάρτα,μπορεί αυτή με το EK να είναι πιο ζεστή από την άλλη..και αν βάλεις το EK στην άλλη για παράδειγμα να δεις διαφορά προς τα κάτω.

καλα ναι ολα ειναι πιθανα δεν το αποκλειω καθολου οπως κ να χει οι θερμοκρασιες ειναι εξωτικες κ στις δυο ακομα κ με τοση ζεστη απο τοτε που βγηκαν εξω τα ψυγεια..

 

ελα,ψησου να κανουμε υδροψυκτο κ τον μπιλ!!!!  :-D  :-D  :-D  :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα ναι ολα ειναι πιθανα δεν το αποκλειω καθολου οπως κ να χει οι θερμοκρασιες ειναι εξωτικες κ στις δυο ακομα κ με τοση ζεστη απο τοτε που βγηκαν εξω τα ψυγεια..

 

ελα,ψησου να κανουμε υδροψυκτο κ τον μπιλ!!!!  :-D  :-D  :-D  :-D

 

Θα έρθει και η σειρά του μη σκάς :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...