Προς το περιεχόμενο

Φωτογραφίες modαρισμένων κουτιών/cases...


nikoskon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σωστά!

Σφάλματα είμαστε ανθρώπους κάνουμε :lol:

 

btw δε δοκιμάζεις να τη γυαλίσεις λίγο;

 

εχεις δικιο απλά λόγο φόρτου εργασίας δεν εχει γινει ακομα!!!! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια, αμα το ειχα τοσο με τα φορουμ και με τις φωτογραφιες, λετε να τις ανεβαζα ετσι??

@karmen, και μονο που μου το λες εσυ με τετοια εμπειρια, ειναι σαν να χω σαν του @doc1355 το κουτι.... :-D

 

Με τις φωτογραφιες και παλι δεν ξερω πως να τις διορθωσω. Ας δωσει καποιος συμβουλη πως διορθωνονται αντι να πεταξει την εξυπναδα του..Εκτος και αν ο σκοπος ενος φορουμ αντι να βοηθα ο ενας τον αλλον ειναι να την λεει ο ενας στον αλλο και να συγκρινουμε ποιος την εχει πιο μεγαλη.....την τσεπη( εδω μας τρωει ολους ο αρχι troller)....

 

Το αποτελεσμα αυτο ερχετε μετα πο συμβουλες αρκετων ανθρωπων απο δω μεσα τους οποιους ευχαριστω, αλλα και της μεγαλης κωλοφαρδιας απο τις αγγελιες που εβρισκα κομματια σχεδον στη μιση τιμη απ οτι καινουργια.

Με 245€, εβαλα CPU,RAM,PSU, CPU cooler,& CASE. Με υπαρχοντα M/b, gpu, hdd, monitor.

 

 

Επισης να αναφερω πως το 24πινο εκει που φαινεται στις εικονες, πιεζε λιγακι τις μνημες, και το εβαλα στην αμεσως πιο κατω τρυπα, που ειναι και λιγο μεγαλυτερη, και πλεον δεν πιεζει τις μνημες..

Οντως πολυ παλουκι μητρικη...Για να βαλω την ωυκτρα του επεξεργαστη, επρεπε να ξυλωσω ακομα και τη χρυσαφι την θερμοαπαγωγη, του northbridge για να χωρεσει το μεταλικο στηριγμα....Εφαγα ενα διωρο γεματο...

μεγάλο θέμα αυτό το mobo πράγματι, ρίξε μια ματιά πως το πέρασα για να έχεις μια ιδέα.

post-81065-0-95417600-1365177829_thumb.jpg

 

post-81065-0-60537700-1365177842_thumb.jpg

 

post-81065-0-50910500-1365177854_thumb.jpg

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ορισμος της πατεντας........... :-D  :-D

Μας αφησες ολους  :confused:  :confused:

 

Θα το προσπαθησω αυριο-μεθαυριο αν και δε θελω να το ανοιξω γιατι σε καποια φαση δε μου διαβαζε τις 2 μνημες, εκεινες δλδ που πιεζονταν και με αγχωσε λιγακι.. Βεβαια δεν ξερω αν παιχτηκε και κανενα θεμα με την βαση απ την πισω μερια της ψυκτρας μιας και ηταν μεταλλικη, και ακουμπουσε πανω στη μητρικη, και ισως να δημιουργουσε καποιο θεματακι, ετσι, βρηκα και εβαλα 4 λαστιχενιες ροδελες, ωστε το μεταλλο να μην βρισκει στη μητρικη.. Αλλαξα και το καλωδιο να μην τις πιεζει και εστρωσαν με την μια.. Το θεμα ειναι οτι δεν ξερω ποια απ τις δυο τροποποιησεις επεφερε την ομαλη λειτουργια τους..

Ποσως μας απασχολει αυτο, αφου ολα λειτουργουν στην εντελια..

Εχω κατι καματια περισια Ledοταινια, και σκεφτομαι να παρω ενα καλωδιο και να την βαλω στην κατω μερια και να φεγγει μεσα. Ειναι το λευκο που μπλεδιζει ελαφρα, γαματο φως..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ωραίος.

 

Κι εγώ περιμένω μια Η80(i) από RMA και μου έχει περάσει απ' το μυαλό να πάω σε αέρα πάλι, αλλά μόνο που βλέπω τον όγκο της Noctua και της Thermalright, το ξανασκέφτομαι :Ρ

 

Δηλαδή πάλι σε Megahalems παίζει να πήγαινα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα καλώδια στις VGA έγραψαν και η Silver Arrow Πολύ μούρη τελικά (ίσως να πήγαινα στην πορτοκαλοκόκκινη έκδοση να δέσει με το φωτισμό :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα καλώδια στις VGA έγραψαν και η Silver Arrow Πολύ μούρη τελικά (ίσως να πήγαινα στην πορτοκαλοκόκκινη έκδοση να δέσει με το φωτισμό :P)

τωρα θες να τα ακουσεις μου φαινεται!!! :) προτιμησα να ακουσω μια καλη κοπελα και να παρω αυτον τον χρωματισμο και για περισσοτερη ησυχια και για ομορφια!!! ξερεις ποια ειναι μηπως!! :)xaxaxa

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...