Προς το περιεχόμενο

Φωτογραφίες modαρισμένων κουτιών/cases...


nikoskon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και μια ερώτηση..Θέλω να κόψω το πλαινό καπάκι να βάλω plexiglass το οποίο μπορώ να το χειριστώ σε laser cuter φίλου.Που μπορώ να βρω άραγε κάποιον προμηθευτή που να πουλάει φύλλα δε διάφορα μεγέθη κια χρώματα ξέρετε κανένα?

ξερω εναν στην καλλιθεα αν σε βολευει πες μ να σ πω πληροφοριες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αμα χρειαστει RMA την πουτσ!σες μεγαλε...

οχι μια χαρα θα ειναι δεν θα εχει προβλημα.εχω ρωτησει με mail την corsair για sleeving (μαλιστα σε οχι modular psu)και μου απαντησαν πως οσο δεν επηρεαζετε η λειτουργια τοy τροφοδοτικου δν υπαρχει θεμα εγγυησης 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν υφισταται κατι τετοιο ειδικα σε modular  φιλε μου...

 

 

έτσι είναι φίλε μου, αλλά...ο κάθε ένας το μακρύ και το κοντό του εδώ μέσα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα χρειαστει RMA την πουτσ!σες μεγαλε...

 

1ον. Αφού είναι modular. Δεν χρειάζεται να το επιστρέψει με τα sleeved.

2ον. Μπορούσες να πεις "την έβαψες". Δεν είμαστε στην λαχαναγορά. Δεν τον ήξερες και από χθες. Λίγη ευγένεια δεν βλάπτει. Φιλικά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αμα χρειαστει RMA την πουτσ!σες μεγαλε...

Αμα χρειαστει rma αυτοι θα χασουν..μαλλον δεν το εχεις ψαξει καθολου!

 

Αλλα λεμε και κανενα μπραβο ή καλοριζικο στον ιδιοκτητη,οχι μονο το τι μπορει να παθει....

 

Αποστολή από το GT-I9001 με τη χρήση Insomnia App

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα χρειαστει rma αυτοι θα χασουν..μαλλον δεν το εχεις ψαξει καθολου!

 

Αλλα λεμε και κανενα μπραβο ή καλοριζικο στον ιδιοκτητη,οχι μονο το τι μπορει να παθει....

 

Αποστολή από το GT-I9001 με τη χρήση Insomnia App

 

 

άστο ρε Μάνο, τι ψάχνεις εδώ μέσα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

2ον. Μπορούσες να πεις "την έβαψες". Δεν είμαστε στην λαχαναγορά. Δεν τον ήξερες και από χθες. Λίγη ευγένεια δεν βλάπτει. Φιλικά.

Δε το εγραψα για να τον προσβαλω, το εκανα edit για την οποια περιπτωση.

Επισης εννουσα πως θα εχει χασει χρονο και χρημα (για το sleeve και το CM) για να παρει πισω (αν δε το επισκευασουν) ενα νεο αsleevαριστο psu. Οχι οτι δεν θα το δεκτουν πισω.

@Doc1355

Και τελος, για τo sleeving Link.png Site: http://www.eworld.com.gr/eworld/products/details/2214/US-GSA-Compliant-550-Paracord-Blue-1m">αυτο αγορασες?

 

ΥΓ

Nicely Done, και συγγνωμη αν σε πειραξε κατι που ειπα, χωρις να εχω σκοπο να σε πειραξει.

 

ΥΓ 2

Τωρα που το σκεφτηκα για το RMA σε modular-sleeved psu κρατας τα καλωδια και μετα τα ξαναχρησιμοποιεις στο νεο psu, ή στα ζητανε και αυτα?

Επεξ/σία από SOADNICK
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1)Δε το εγραψα για να τον προσβαλω, το εκανα edit για την οποια περιπτωση.

 

 

2)Τωρα που το σκεφτηκα για το RMA σε modular-sleeved psu κρατας τα καλωδια και μετα τα ξαναχρησιμοποιεις στο νεο psu, ή στα ζητανε και αυτα?

 

1)  B)

2) Μάλλον δεν στα ζητάνε φαντάζομαι. Ή ίσως τους πεις να κρατήσεις τα καλώδια και να σου στείλουν το καινούργιο χωρίς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

2ον. Μπορούσες να πεις "την έβαψες". Δεν είμαστε στην λαχαναγορά. Δεν τον ήξερες και από χθες. Λίγη ευγένεια δεν βλάπτει. Φιλικά.

Δε το εγραψα για να τον προσβαλω, το εκανα edit για την οποια περιπτωση.

Επισης εννουσα πως θα εχει χασει χρονο και χρημα (για το sleeve και το CM) για να παρει πισω (αν δε το επισκευασουν) ενα νεο αsleevαριστο psu. Οχι οτι δεν θα το δεκτουν πισω.

@Doc1355

Και τελος, για τo sleeving αυτο αγορασες?

 

ΥΓ

Nicely Done, και συγγνωμη αν σε πειραξε κατι που ειπα, χωρις να εχω σκοπο να σε πειραξει.

 

ΥΓ 2

Τωρα που το σκεφτηκα για το RMA σε modular-sleeved psu κρατας τα καλωδια και μετα τα ξαναχρησιμοποιεις στο νεο psu, ή στα ζητανε και αυτα?

Αν και το link δεν μου ανοιγει στο τηλ βλεπω οτι λεει για paracord..αν ναι τοτε οχι δεν ειναι με paracord αλλα με mdpc-x sleeving!Αποστολή από το GT-I9001 με τη χρήση Insomnia App
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1)  B)

2) Μάλλον δεν στα ζητάνε φαντάζομαι. Ή ίσως τους πεις να κρατήσεις τα καλώδια και να σου στείλουν το καινούργιο χωρίς.

 

 

θα σας πώ σε λίγες ημέρες απο πρώτο χέρι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...