Προς το περιεχόμενο

Φωτογραφίες modαρισμένων κουτιών/cases...


nikoskon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δυστυχώς όλη η μαγεία χάνεται με το που βάλεις πλαινό! αλλά είμαι σίγουρος οτι κάτι θα κάνεις για αυτό...

 

παρεπιπτόντως το username σου τα λέει όλα τσάμπα ρώτησα. Τι γίνεται με το πλαινό; whocares ? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Ρε παιδιά πλάκα κάνω :)</p>

<p>Φυσικά και έχει πλαϊνό το κουτί. Είναι το εργοστασιακό του, δεν έγινε καμία αλλαγή εκεί... προς το παρόν βέβαια :)</p>

 

Το ξερω ρε συ γιαυτο εκανα και εγω πλακιτσα!

 

Αποστολή από το GT-I9001 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πλαϊνό πάει για ολική επανακατασκευή. Θα δοθεί σε υδροκοπή (ελπίζω να θυμάμαι σωστά) και μετά θα περαστεί νέο plexiglass αφού αφαιρεθεί βέβαια το εργοστασιακό. Και είτε θα μπουν κάποια μαγνητικά φίλτρα, είτε αν επιλεγεί τελικά να αλλάξει η ροή αέρα στο κουτί, θα επανακατασκευαστει η καλύπτρα στη θέση των ανεμιστήρων.

Είναι μια ακριβή διαδικασία, οπότε θα πρέπει να περιμένει :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πλαϊνό πάει για ολική επανακατασκευή. Θα δοθεί σε υδροκοπή (ελπίζω να θυμάμαι σωστά) και μετά θα περαστεί νέο plexiglass αφού αφαιρεθεί βέβαια το εργοστασιακό. Και είτε θα μπουν κάποια μαγνητικά φίλτρα, είτε αν επιλεγεί τελικά να αλλάξει η ροή αέρα στο κουτί, θα επανακατασκευαστει η καλύπτρα στη θέση των ανεμιστήρων.

Είναι μια ακριβή διαδικασία, οπότε θα πρέπει να περιμένει :/

drool.png

 

Δε μπορώ να περιμένω.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ Doc1355. Με τους σωλήνες έγινε μάχη χθες το βράδυ. Προσωπικά προτιμούσα τους λευκούς η Αγάπη ήθελε διάφανους έτσι ώστε να φαίνεται το μπλε υγρό. Είναι και υποκειμενικό το γούστο όμως :)

Και εγώ τους λευκούς προτιμώ.. τους έχουμε φάει στην μάπα τους διάφανους..

 

Το πλαϊνό πάει για ολική επανακατασκευή. Θα δοθεί σε υδροκοπή (ελπίζω να θυμάμαι σωστά) και μετά θα περαστεί νέο plexiglass αφού αφαιρεθεί βέβαια το εργοστασιακό. Και είτε θα μπουν κάποια μαγνητικά φίλτρα, είτε αν επιλεγεί τελικά να αλλάξει η ροή αέρα στο κουτί, θα επανακατασκευαστει η καλύπτρα στη θέση των ανεμιστήρων.

Είναι μια ακριβή διαδικασία, οπότε θα πρέπει να περιμένει :/

 

Η υδροκοπη είναι τεχνική  φοβερή, κοίτα να την εκμεταλλευτείς στο έπακρο.. μπορείς να κόβεις τέλεια σαν να ζωγραφίζεις..

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ τους λευκούς προτιμώ.. τους έχουμε φάει στην μάπα τους διάφανους..

 

 

Η υδροκοπη είναι τεχνική  φοβερή, κοίτα να την εκμεταλλευτείς στο έπακρο.. μπορείς να κόβεις τέλεια σαν να ζωγραφίζεις..

 

 

Αυτή η υδροκοπή είναι αυτό που λέει το όνομα? Κόβει με την πίεση του νερού?

 

Really????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή η υδροκοπή είναι αυτό που λέει το όνομα? Κόβει με την πίεση του νερού?

 

Really????

yep. είναι πολύ αποτελεσμάτικη κοπή,προσφέρει απίστευτη ακρίβεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανάλογα το σχέδιο,τις διαστάσεις του υλικού που θα σου κόψουν (στις περίπτωση αυτή το παιδί έχει ήδη το πλαϊνό οπότε θα του βγει φθηνότερα) την ανοδίωση (αν γίνει,που καλό είναι να γίνει έτσι) κτλ...

 

Για να πάρεις μια ιδέα οι διαστάσεις στα covers στο project μου σε αλουμίνιο 1mm με τα σχέδια κομμένα (ότι είναι μπλε) + ανοδίωση στα 150€ περίπου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ouch..... πανάκριβο μου φαίνεται, καλύτερα να προσπαθήσεις να το κόψεις μόνος και αν αποτύχεις να πάρεις ακόμη ένα κουτί :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...