Προς το περιεχόμενο

Φωτογραφίες modαρισμένων κουτιών/cases...


nikoskon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά τρέχω με τον συγκάτοικο να πάω να το πάρω :-D :-D  :-D

Η Αγάπη μου έστειλε το μήνυμά της απο το δίπλα φόρουμ οπότε το κάνω αντιγραφή επικόλληση εδώ :)

 

Γειαααααα σας!!!

 

 


 


Τελείωσε επιτέλους το stryker και εγώ γλύτωσα τη κρεμάλα.:upside:
Το Projectaki είχε πραγματικά πολύ περιορισμένο προϋπολογισμό, οπότε οι κάρτες θα μπουν αργότερα στο νερό (ίσως να έχουν αντικατασταθεί κιόλας μέχρι τότε) όπως και κάποια Stickers και backplates στις κάρτες.
Προς το παρόν γίνανε τα απολύτως απαραίτητα. Μία υδρόψυξη για τον 8120 με ένα διπλό ψυγείο στην οροφή, το XSPC black dual 5.25 res, D5 για αντλία, το EK acetal nickel block για τον cpu, με μπλε υγρό Aqua Computer Double Protect Ultra Blue και ρακοράκια Alphacool.
Μέσα στα άμεσα σχέδια επίσης είναι οδηγοί καλωδίων για 24pin, 8pin και 6pin σε 5mm plexiglass. 
 
EWcCWa8.png
 
Νίκο Γιάννη ευχαριστώ για την τεράστια υπομονή σας. Εύχομαι να το χαρείτε και να γίνει σύντομα όπως το θέλετε. (χωρίς άσπρη σωλήνα όμως :P). Καιρός να περάσετε να το πάρετε, να του βάλετε και τους δίσκους σας :)
 
hEMUP4A.jpg
 
tQ4ycJA.jpg
 
hwYUjAC.jpg
 
5OEuMsI.jpg
 
w3FTCwQ.jpg
 
3CluJyO.jpg
 
F4iY0O0.jpg
 
ps Δυσκολεύτηκα με το φωτισμό οπότε συμπαθάτε μου τις μέτριες νυχτερινές φωτογραφίες :)

 

 

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πω πω ένα "άσχημο" κουτί!!!

δεν θα ήθελα με τίποτα να ήμουνα στην θέση σου!!! :-D :-D :-D :-D :-D

 

Μήν πάς κάν να το πάρεις.....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Απλά δώσε την διεύθυνση να πάμε εμείς εκ μέρους σου :devil: :devil: :devil: :devil:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ όμορφο βγήκε τελικά φίλε! Σου εύχομαι να το χαρείτε :)

 

Αλλά δεν μπορώ να μην συμφωνήσω με την Αγάπη για το χρώμα των tubes :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ Doc1355. Με τους σωλήνες έγινε μάχη χθες το βράδυ. Προσωπικά προτιμούσα τους λευκούς η Αγάπη ήθελε διάφανους έτσι ώστε να φαίνεται το μπλε υγρό. Είναι και υποκειμενικό το γούστο όμως :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ Doc1355. Με τους σωλήνες έγινε μάχη χθες το βράδυ. Προσωπικά προτιμούσα τους λευκούς η Αγάπη ήθελε διάφανους έτσι ώστε να φαίνεται το μπλε υγρό. Είναι και υποκειμενικό το γούστο όμως :)

 

Kαι εγώ διάφανους θα επέλεγα,αλλά όπως λες είναι εντελώς υποκειμενικό! Αν εσένα σου αρέσει έτσι ότι και να λέω εγώ γράψε με :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερωτηση

 

για silent case fan [120mm] θα παιρνατε κάτι τέτοιο

http://www.amazon.co.uk/Sharkoon-Silent-Eagle-1000-120x120x25/dp/B000FDE0CQ/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1361177195&sr=8-1

ή

έχετε κάποια άλλη πρόταση?

 

thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερωτηση

 

για silent case fan [120mm] θα παιρνατε κάτι τέτοιο

http://www.amazon.co.uk/Sharkoon-Silent-Eagle-1000-120x120x25/dp/B000FDE0CQ/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1361177195&sr=8-1

ή

έχετε κάποια άλλη πρόταση?

 

thanks

Eισαι λιγο offtopic, καλυτερα να ανοιξεις ενα θεμα και να κανεις την ερωτηση σου εκει

 

 

εγω πηρα αυτον προσφατα ο οποιος ειναι και pwm και ειμαι πολυ ευχαριστημενος.ειναι αρκετα ησυχος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...